Avaleht Lastefond
Lastefond
Lastefond otsib innovatiivse lahendusega uusi püsiannetajaid Prindi
Esmaspäev, 24 Oktoober 2016 08:37

Kliinikumi Lastefond töötas Tele2-ga välja uue ja innovatiivse lahenduse, mis võimaldab sõlmida igakuist püsiannetust mobiilikõnega.


“Soovime püsiannetuse sõlmimise teha inimestele võimalikult mugavaks ning kättesaadavaks. Kuna tänapäeva M-Eestis saab pea kõike teha mobiili vahendusel, siis miks ei võiks selliselt saada ka püsiannetust teha,” selgitab Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar.


Mobiilikõnega püsiannetuse sõlmimiseks tuleb helistada üks kord vastavalt soovitud igakuise annetuse suurusele numbritele 900 3003 (3 eurot), 9003010 (10 eurot) või 9003020 (20 eurot) ning valitud summa lisatakse edaspidi iga kuu sinu telefoniarvele. Soovi korral saab püsiannetuse iga hetk lõpetada. Täpsemate tingimustega saab tutvuda Lastefondi kodulehel www.lastefond.ee.


Küllike Saar toonitab, et püsiannetajad on Lastefondi jaoks äärmiselt olulised, sest just nende järjepidevale toetusele tuginedes saab fond võtta vastu julgeid otsuseid ja kohustusi toetada raskelt haigeid lapsi mitmete kuude jooksul. “Püsiannetused võimaldavad meil abi anda kiiresti ning ilma iga konkreetse lapse jaoks suurt kampaaniat korraldamata.”


Hetkel on Lastefondil 1042 püsiannetajat, kelle igakuine panus kokku on 8411 eurot. Esimehe sõnul võiks neid aga olla poole rohkem. Algava kampaaniaga soovitaksegi leida 1000 uut püsiannetajat.

 

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

 
Lastefond kutsub üles Pardirallil osalema Prindi
Esmaspäev, 23 Mai 2016 09:08

lk10 pardiralliLaupäeval, 11. juunil toimub Tallinnas Kadrioru pargis juba kolmas heategevusüritus Pardiralli. Tänavu on seljad kokku pandud Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga, et koguda annetusi raskelt haigetele lastele.

 

Kui ka Sina sooviksid toetada vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse teenuse pakkumist või spetsiaalsete toidusegude soetamist raskelt haigetele lastele, löö rallis kaasa! Selleks tuleb külastada enne 11. juunit Pardiralli kodulehte www.pardiralli.ee,klikata seal "Osale Pardirallil" ning määrata ja tasuda summa, millega vanniparti soovitakse sponsoreerida ning seeläbi raskelt haigeid lapsi toetada. Seejärel kuvatakse ühe võistlustulle astuva vannipardi number ning jääb vaid üle see meelde jätta ja pöialt hoida.

 

Annetuste kogumise kampaania lõpeb meeleoluka perepäevaga 11. juunil Kadrioru pargis, kus leiab aset heategevuslik kontsert ning 10 000 kummipardi „ujumisvõistlus" ehk Pardiralli. Esimesena Kadrioru pargi kanalis kindlaksmääratud distantsi läbinud vannipart toob oma sponsorile ürituse peaauhinna, mille on välja pannud Laevapiletid.ee – koguperereis Rootsi koos majutuse ja pääsmetega Astrid Lindgreni Maailma. Kõikide teiste osalejate vahel loositakse välja veel palju toredaid üllatusauhindu. Üritus on tasuta.

 

Lisainfo pardiralli.ee.

 
Kingi raskelt haigetele lastele kindlustunne! Prindi
Neljapäev, 24 Märts 2016 08:38

Kliinikumi Lastefond kutsub Sind liituma oma püsiannetajate-perega, tänu kellele on fondil võimalik abivajajaid toetada püsivalt ning regulaarselt.


Lastefond aitab igakuiselt ligi 200 raske haigusega võitlevat last. Tagamaks neile lastele ja nende peredele järjepidev toetus ning kindlustunne, vajab Lastefond heade inimeste abi, kes annetavad fondile igakuiselt ehk on hakanud Lastefondi püsiannetajateks.


Püsiannetaja on inimene, kes on otsustanud toetada Lastefondi iga kuu kindla annetussummaga ja on selleks sõlminud oma kodupangas püsikorralduslepingu, millest on võimalik iga hetk loobuda. Lastefondi püsiannetajaks saad mugavalt hakata ka Lastefondi kodulehe vahendusel: http://lastefond.ee/annetajale/pusiannetus/.


Aitäh, et aitad kinkida kindlustunnet!

 

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

 
Lastefond tähistab haruldaste haiguste päeva Prindi
Esmaspäev, 22 Veebruar 2016 08:51

Veebruari viimasel päeval on rahvusvaheline haruldase haiguse päev. Pööramaks tähelepanu haruldaste haigustega lastele ja nende väljakutsetele, organiseerib Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond sel puhul mitmeid annetuste kogumise aktsioone.

 

Reedel, 26. veebruaril kell 20.00 läheb Kanal 2-s eetrisse "Kuldvillaku" heategevuslik erisaade, kus haruldaste haigustega laste toetuseks astuvad võistlustulle hinnatud Eesti arstid. Saates esitatakse meditsiiniteemalisi küsimusi ning esikohale tulnud võistleja võidusumma annetatakse Lastefondile haruldaste haigustega laste abistamiseks. Tänavu osalevad saates Tartu ülikooli peremeditsiini õppejõud dr Marje Oona, kliinikumi traumatoloogia ja ortopeedia kliiniku vanemarst-õppejõud dr Toomas Tein ning naistekliiniku vanemarst-õppejõud dr Fred Kirss.

 

Laupäeval, 28. veebruaril kell 12–16 viiakse aga Tartu Kaubamajas ja Tallinnas Ülemiste Keskuses läbi mündikaardi ladumised, mille raames on kõikidel võimalus anda oma väikene panus haruldaste haigustega laste toetamiseks. Mündikaardi näol on tegemist ligi 2-meetrise läbimõõduga Eesti kaardi kujutisega, millele headel inimestel palutakse annetusena asetada eurosente- või münte. Lisaks annetuste kogumisele pakutakse mõlemas kohas nii suurtele kui väikestele ka erinevaid vahvaid tegevusi. Lisainfo peagi www.lastefond.ee.

 

Sama päeva õhtul on Lastefondi vabatahtlikud Vanemuise teatris, et pakkuda "Ooperifantoomi" vaatama tulnud teatrikülalistele võimalust teha haruldaste haiguste päeva puhul Lastefondile annetus ning aidata seeläbi haruldaste haigustega lapsi.

 

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

 
Lastefond ühendab vähihaigete laste vanematega jõud Pardiralli korraldamises Prindi
Esmaspäev, 22 Veebruar 2016 08:40

lk12 pardiralli logoTänavuse Pardiralli korraldamises lööb Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) kõrval kaasa ka Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, et koguda annetusi vähihaigete laste vanemate tugikeskuse rahastamiseks ning sonditoitu vajavate laste toetamiseks.


"Soovime sel aastal Pardiralliga aidata ka neid lapsi, kes vajavad oma haigusega toimetulekuks spetsiaalseid toidusegusid ning nende manustamise abivahendeid, mille soetamine aga ei ole kalli hinna tõttu paljudele peredele jõukohane," räägib Põllukivi. "See temaatika on meile südamelähedane, sest lapsi, kes võiksid toidusegu vajada, leidub ka vähiga võitlevate laste seas. Kuid paljudel juhtudel jääb selle kasutamine kalli hinna taha. Kui see aga võiks anda lapsele, olgu selleks vähki või muud rasket haigust põdev laps, jõudu haigusega toimetulekuks, ei tohiks see nii olla," räägib Pardiralli projektijuht Ragnar Põllukivi.


lk12 pardiralliJärjekorras juba kolmas Pardiralli leiab aset 11. juunil Kadrioru pargis ning selle põhimõte on jäänud samaks: kõigil soovijatel on eelnevalt võimalik hakata Pardiralli kodulehe vahendusel endale sobivas summas annetusega sponsoreerima ühe nummerdatud vanniparti, kes koos tuhandete teiste partidega juunikuus Kadrioru pargi kanalis võistlema hakkab. "Ning nagu eelmistelgi aastatel toob esimesena finišeeruv vannipart oma sponsorile peaauhinna. Premeerimata ei jää teisedki osalejad, kelle vahel loositakse välja veel palju toredaid üllatuskingitusi," lisab Põllukivi.


Lastefondi toetustaotluste juht Eveli Ilves selgitab, et spetsiaalsed toidusegud tagavad vajalikud toitained ja kaloraaži lastele, kes oma haiguse tõttu ei saa süüa tavatoitu: "See hõlmab nii lapsi, kes ei ole võimelised suu kaudu toituma ja kellele manustatakse toitu sondiga, kui ka neid, kes vajavad positiivse kaaluiibe säilitamiseks kõrgekalorilist vedeltoitu."


Lastefond on spetsiaalseid toidusegusid vajavaid lapsi toetanud alates 2011. aastast. Käesoleval hetkel aidatakse selles üheksat last igakuiselt kokku 1575 euroga, mis teeb ligi 18 900 eurot aastas.


Tänavu 11. juunil võistlustulle asuvad pardid saabuvad müügile aprillis. Ürituse peasponsoriteks on Kadrioru park ja laevapiletid.ee. Lisainfo peagi www.pardiralli.ee.

 

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 11