Androloogiakeskus
Olga Raudik, androloogiakeskus, õde
Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Janar Hiljurand, 3. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Janne Hütt, anestesioloogia osakond, anesteesiaõde
Marina Vaikšnoriene, 1. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Siiri Viira, 2. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Gerli Mänd, lasteintensiivravi osakond, intensiivraviabiõde
Kärt Karri, erakorralise meditsiini osakond, õde
Maili Sibu, 3. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Signe Kalda, anestesioloogia osakond, põetaja
Merike Kajak, 1. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Ina Tani, lasteintensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde
Urve Laanemaa, erakorralise meditsiini osakond, põetaja
Merle Porosk, 2. intensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde
Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Gerli Raieste, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Oksana Kibizova, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Kärt Sitska, kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Jelena Mõtt, radio-ja onkoteraapia osakond, õde
Kaisa Lilo, radio-ja onkoteraapia osakond, radioloogiatehnik
Signe Värav, kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja
Jarko Hansmann, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Liidia Puidak, radio-ja onkoteraapia osakond, põetaja
Helen Mänd, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Kirurgiakliinik
Marina Fenin, lastekirurgia osakond, õde
Angela Mirošina, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Birgit Liira, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde
Kristina Johanson, ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Signe Padar, veresoontekirurgia osakond, õde
Auli Keskpalu, abdominaalkirurgia osakond, õde
Eda Amon, lastekirurgia osakond, hooldusõde
Galina Parhomtšuk, abdominaalkirurgia osakond, põetaja
Tatjana Gorenova, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja
Svetlana Gavanova, veresoontekirurgia osakond, põetaja
Lilian Raugmäe, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja
Ingrid Evisalu, ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja
Kopsukliinik
Veera Bilitšenko, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Ursula Lutsar, tuberkuloosiosakond, õde
Svetlana Sander, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, hooldaja
Helju Hankov, tuberkuloosiosakond, hooldaja
Kõrvakliinik
Anna Andrianova, kõrvakliinik, õde
Aleksandra Tsirp, kõrvakliinik, õde
Ülle Pettai, kõrvakliinik, põetaja
Lastekliinik
Ljudmila Perevedentseva, neonatoloogia osakond, õde
Sigrid Lõõndre, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde
Katrin Raadik, ägedate infektsioonide osakond, põetaja
Irina Sikut, neonatoloogia osakond, põetaja
Nahakliinik
Kreete Lustmets, ambulatoorne osakond, õde
Naistekliinik
Krista Green, naistenõuandla, ämmaemand
Raina Laugamets, sünnitusosakond, ämmaemand
Koidula Trummer, günekoloogia, õde
Irina Guljajeva, günekoloogia osakond, põetaja
Liivi Sulg, sünnitusosakond, põetaja
Närvikliinik
Piret Kähi, neurokirurgia osakond, õde
Triinu Kurvits, neurokirurgia osakond, õde
Ebe Pertmann, neurokirurgia osakond, põetaja
Kalli Kongs, neurokirurgia osakond, põetaja
Operatsiooniteenistus
Monika Värv, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Marika Kiudmaa, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Tiina Suur, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Helen Holst, operatsiooniosakond, põetaja
Tiia Kägo, operatsiooniosakond, põetaja
Heli Sulg, sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja
Patoloogiateenistus
Maarika Dapon, patoloogiaosakond, laborant
Psühhiaatriakliinik
Anu Tani, ambulatoorne osakond, õde
Merle Lahe, üldpsühhiaatria keskus, õde
Jane Mõtsar, akuutosakond, õde
Valentina Pravdina, akuutosakond, hooldaja
Ester Puusepp, üldpsühhiaatria keskus, hooldaja
Hannes Leinola, laste- ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja
Marietta Juurikas, laste- ja noorte vaimse tervise keskus, abiõde
Siim Jakobsoo, akuutosakond, psühholoog
Ele Tuvi, akuutosakond, sekretär
Anne Grišan, laste-ja noorte vaimse tervise keskus, tegevusjuhendaja
Radioloogiakliinik
Jaanika Aasmäe, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Janelle Märs, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Taive Leis, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Kaire Piir, Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja
Sisekliinik
Julia Tihhonov, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde
Merje Lani, nakkushaiguste osakond, õde
Krista Sell, gastroenteroloogia osakond, õde
Anni Lillepuu, nefroloogia osakond, õde
Julia Prokofjeva, ambulatoorne osakond, õde
Irina Kuznetsova, endoskoopiakeskus, õde
Mari-Õis Madisson, gastroenteroloogia osakond, hooldaja
Pille Vulff, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, põetaja
Valentina Tobreluts, nefroloogia osakond, põetaja
Marju Lestal, nakkushaiguste osakond, põetaja
Valentina Birina, endoskoopiakeskus, põetaja
Silmakliinik
Liina Jõgever, silmakliinik, õde
Merelle Palloson, silmakliinik, õde
Monika Maasik, silmakliinik, õde
Merlin Maa, silmakliinik, hooldaja
Merle Lõhmus, silmakliinik, hooldaja
Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Martin Juss, statsionaarse taastusravi osakond, õde
Triin Maasikamäe, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Ene Kokk, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Erli Vain, spordimeditsiini osakond, õde
Natalia Gužovskaja, ambulatoorse õendusabi osakond, õde
Regina Huopalainen, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Aile Gil, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Maret Liiva, statsionaarse taastusravi osakond, põetaja
Eve Raid, ambulatoorse taastusravi osakond, hooldaja
Stomatoloogiakliinik
Marge Porkveli, näo-lõualuudekirurgia osakond, õde
Sirle Puidak, hambaproteesikeskus, õde
Ülle Kaeramaa, lastestomatoloogia osakond, meditsiiniseadmete hooldaja
Irina Zaslavskaja, suu- ja hambahaiguste osakond, hambaarsti assistent
Südamekliinik
Maris Tooming, kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde
Anne Hämäläinen, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Katrin Kurrusk, kardioloogia osakond, õde
Ülle Linnas, rütmihäirete osakond, õde
Hiie Rehkli, kardiokirurgia osakond, põetaja
Signe Meriloo, kardioloogia osakond, põetaja
Irina Rahhimova, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Margit Äro, kliinilise füsioloogia osakond, õde
Karmen Tikkop, kardiokirurgia osakond, õde
Jaana Joosepson, rütmihäirete osakond, hooldaja
Tuulike Kask, erakorralise kardioloogia osakond, põetaja
Nadezda Voilokova, kardiokirurgia osakond, intensiivravihooldusõde
Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Tatjana Ariskina, ortopeedia osakond, õde
Sigrid Roos, traumatoloogia osakond, õde
Rimma Perova, ortopeedia osakond, põetaja
Irina Nešpanova, traumatoloogia osakond, hooldaja
Merily Lass, ambulatoorne osakond, õde
Verekeskus
Eleri Heinastu, verekabinet, laborant
Ühendlabor
Triin Matvejev, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant
Airi Visamaa, kliinilise geneetika keskus Tallinnas, laborispetsialist õhenduskategoorias
Ly Soosaar, immuunanalüüsi osakonna, laborant
Anni Tammela, mikrobioloogia osakond, laborant