Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

 

Janar Hiljurand

3. intensiivravi osakond, intensiivraviõde

Janne Hütt

anestesioloogia osakond, anesteesiaõde

Marina Vaikšnoriene

1. intensiivravi osakond, intensiivraviõde

Siiri Viira

2. intensiivravi osakond, intensiivraviõde

Gerli Mänd

lasteintensiivravi osakond, intensiivraviabiõde

Kärt Karri

erakorralise meditsiini osakond, õde

Maili Sibul

3.  intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja

Signe Kalda

anestesioloogia osakond, põetaja

Merike Kajak

1. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja

Ina Tani     

lasteintensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde

Urve Laanemaa

erakorralise meditsiini osakond, põetaja

Merle Porosk                                                

2. intensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde

 

Hematoloogia-onkoloogia kliinik

 

Gerli Raieste hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde

Oksana Kibizova

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde

Kärt Sitska

kirurgilise onkoloogia osakond, õde

Jelena Mõtt radio-ja onkoteraapia osakond, õde

Kaisa Lilo

radio-ja onkoteraapia osakond, radioloogiatehnik

Signe Värav

kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja

Jarko Hansmann

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja

Liidia Puidak radio-ja onkoteraapia osakond, põetaja

Helen Mänd                            

hematoloogia ja luudi transplantatsiooni osakond, põetaja

 

Kirurgiakliinik

 

Marina Fenin

lastekirurgia osakond, õde

Angela Mirošina

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde

Birgit Liira

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde

Kristina Johanson

ambulatoorse kirurgia osakond, õde

Signe Padar

veresoontekirurgia osakond, õde

Auli Keskpalu

abdominaalkirurgia osakond, õde

Eda Amon

lastekirurgia osakond, hooldusõde

Galina Parhomtšuk

abdominaalkirurgia osakond, põetaja

Tatjana Gorenova

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja

Svetlana Gavanova

veresoontekirurgia osakond, põetaja

Lilian Raugmäe

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

Ingrid Evisalu

ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja

 

Kopsukliinik

 

Veera Bilitšenko

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Ursula Lutsar

tuberkuloosiosakond, õde

Svetlana Sander

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, hooldaja

Helju Hankov

tuberkuloosiosakond, hooldaja

 

Kõrvakliinik

 

Anna Andrianova

kõrvakliinik, õde

Aleksandra Tsirp

kõrvakliinik, õde

Ülle Pettai

kõrvakliinik, põetaja

 

Lastekliinik

 

Ljudmila Perevedentseva

neonatoloogia osakond, õde

Sigrid Lõõndre

üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde

Katrin Raadik

ägedate infektsioonide osakond, põetaja

Irina Sikut

neonatoloogia osakond, põetaja

 

Nahakliinik

 

Kreete Lustmets

ambulatoorne osakond, õde

 

Naistekliinik

 

Krista Green

naistenõuandla, ämmaemand

Raina Laugamets

sünnitusosakond, ämmaemand

Koidula Trummer

günekoloogia, õde

Irina Guljajeva

günekoloogia osakond, põetaja

Liivi Sulg

sünnitusosakond, põetaja

 

Närvikliinik

 

Piret Kähi neurokirurgia osakond, õde
Triinu Kurvits neuroloogia osakond, õde
Ebe Pertmann neurokirurgia osakond, põetaja

Kalli Kongs

neuroloogia osakond, põetaja

 

Operatsiooniteenistus

 

Monika Värv

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Marika Kiudmaa

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Tiina Suur

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Helen Holst

operatsiooniosakond, põetaja

Tiia Kägo

operatsiooniosakond, põetaja

Heli Sulg

sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

 

Patoloogiateenistus

 

Maarika Dapon

patoloogiaosakond, laborant

 

Psühhiaatriakliinik

 

Anu Tani

ambulatoorne osakond, õde

Merle Lahe

üldpsühhiaatria keskus, õde

Jane Mõtsar

akuutosakond, õde

Valentina Pravdina

akuutosakond, hooldaja

Ester Puusepp

üldpsühhiaatria keskus, hooldaja

Hannes Leinola

laste- ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja

Marietta Juurikas

laste- ja noorte vaimse tervise keskus, abiõde

Siim Jakobsoo

akuutosakond, psühholoog

Ele Tuvi

akuutosakond, sekretär

Anne Grišan

laste-ja noorte vaimse tervise keskus, tegevusjuhendaja

 

Radioloogiakliinik

 

Jaanika Aasmäe

Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Janelle Märs

Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Taive Leis

Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Kaire Piir

Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja

 

Sisekliinik

 

Julia Tihhonov

sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde

Merje Lani

nakkushaiguste osakond, õde

Krista Sell

gastroenteroloogia osakond, õde

Anni Lillepuu

nefroloogia osakond, õde

Julia Prokofjeva

ambulatoorne osakond, õde

Irina Kuznetsova

endoskoopiakeskus, õde

Mari-Õis Madisson

gastroenteroloogia osakond, hooldaja

Pille Vulff

sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, põetaja

Valentina Tobreluts

nefroloogia osakond, põetaja

Marju Lestal

nakkushaiguste osakond, põetaja

Valentina Birina

endoskoopiakeskus, põetaja

 

Silmakliinik

 

Liina Jõgever

silmakliinik, õde

Merelle Palloson

silmakliinik, õde

Monika Maasik

silmakliinik, õde

Merlin Maa

silmakliinik, hooldaja

Merle Lõhmus

silmakliinik, hooldaja

 

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

 

Martin Juss

statsionaarse taastusravi osakond, õde

Triin Maasikamäe

statsionaarse  õendusabi osakond, õde

Ene Kokk statsionaarse  õendusabi osakond, õde
Erli Vain spordimeditsiini osakond, õde
Natalia Gužovskaja ambulatoorse õendusabi osakond, õde
Regina Huopalainen statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Aile Gil statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Maret Liiva statsionaarse taastusravi osakond, põetaja

Eve Raid                             

ambulatoorse taastusravi osakond, hooldaja

 

Stomatoloogiakliinik

 

Marge Porkveli

Näo-lõualuudekirurgia osakond, õde

Sirle Puidak

Hambaproteesikeskus, õde

Ülle Kaeramaa

Lastestomatoloogia osakond, meditsiiniseadmete hooldaja

Irina Zaslavskaja

Suu- ja hambahaiguste osakond, hambaarsti assistent

 

Südamekliinik

 

Maris Tooming

kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde

Anne Hämäläinen

erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde

Katrin Kurrusk

kardioloogia osakond, õde

Ülle Linnas

rütmihäirete osakond, õde

Hiie Rehkli

kardiokirurgia osakond, põetaja

Signe Meriloo

kardioloogia osakond, põetaja

Irina Rahhimova

erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde

Margit Äro

kliinilise füsioloogia osakond, õde

Karmen Tikkop

kardiokirurgia osakond, õde

Jaana Joosepson

rütmihäirete osakond, hooldaja

Tuulike Kask

erakorralise kardioloogia osakond, põetaja

Nadezda Voilokova

kardiokirurgia osakond, intensiivravihooldusõde

 

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

 

Tatjana Ariskina

ortopeedia osakond, õde

Sigrid Roos

traumatoloogia osakond, õde

Rimma Perova

ortopeedia osakond, põetaja

Irina Nešpanova

traumatoloogia osakond, hooldaja

Merily Lass

ambulatoorne osakond, õde

 

Verekeskus

 

Eleri Heinastu

verekabinet, laborant

 

Ühendlabor

 

Triin Matvejev

kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant

Airi Visamaa

kliinilise geneetika keskus Tallinnas, laborispetsialist õhenduskategoorias

Ly Soosaar

immuunanalüüsi osakonna, laborant

Anni Tammela

mikrobioloogia osakond, laborant

 

Androloogiakeskus

 

Olga Raudik

androloogiakeskus, õde

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=