Tule tööle

Kontaktandmed

 

L. Puusepa 1a, 50406 TARTU
kliinikum@kliinikum.ee
*
Vaata kaarti

 

* digitaalselt allkirjastatud dokumendid palume saata sellele aadressile

 

Arved palume saata aadressile arved@kliinikum.ee

Kliinikumi kantselei

 

L. Puusepa 1a ruum 4097
telefon 731 9401
faks 731 9402

 

L. Puusepa 8 ruum E-111
telefon 731 8131
faks 731 8106

ePatsient

011.jpg

Kliinikum pakub gümnaasiumi lõpuklassi õpilastele võimalust tutvuda tööga tervishoiuasutuses, et populariseerida meditsiini erinevaid valdkondi ja olla noortele abiks edasisel elukutsevalikul.

Töövarjupäevad toimuvad sügisesel koolivaheajal ning rahvusvahelisel töövarjupäeval novembris. Töövarjupäeva kestvus on ~4 tundi.

Kliinikumis on võimalik tutvuda õe, ämmaemanda, arsti, füsioterapeudi, radioloogiatehniku, bioanalüütiku, logopeedi, registratuuritöötaja jt tööga. Piiratud kohtade arvu tõttu saab üks õpilane tulla ühe spetsialisti juurde.

Pakutavatele kohtadele toimub kandideerimine elektroonilisel teel, palume saata oma soov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Oluline on teada, et töövaatlus haiglas toob kaasa kohustuse hoida saladuses siin teatavaks saanud isikuandmeid ja kõiki muid delikaatseid andmeid. Seetõttu sõlmitakse iga töövarjuga eelnevalt konfidentsiaalsusleping. Selleks on registreerumisel vajalik esitada isikukood. Alaealiste puhul on vajalik täiendavalt lapsevanema kirjalik nõusolek.

 

Kõik registreerunud saavad vastuse e-maili teel koos täpsustava informatsiooniga.

 

Koolitusosakond

 Meditsiinilinnak Lastefond  MediHUB  alt=  liinikumi spetsialistid nõustavad Moldova haiglat