Sihtrühm  Epilepsia diagnoosi saanud lapsed ja tema lähedased
Vastuvõtu sisu Haiguse olemuse selgitamine – epilepsia olemus, mida jälgida, epilepsiapäeviku kasutamine, uuringute ja protseduuride tutvustamine,
Nõustamine ravimite võtmise osas - ravimite manustamise ja epilepsiapäeviku pidamise õpetus ning ravimite koos- ja kõrvalmõjudest teavitamine, üleannustamise sümptomite selgitamine, nõuanded ravirežiimist kinnipidamiseks. Ravisoostumuse hindamine. Vajadusel ravimkontsentratsiooni analüüsi võtmine.
Nõustamine elustiili osas – unerežiim, haigusega toimetulek lasteaias või koolikeskkonnas, turvalisus, haigust mõjutavate riskitegurite selgitamine. Riskikäitumise hindamine.
Vajaduste väljaselgitamine - mured ja hirmud seoses haigusega.
Infomaterjalid - juhendada vajadusel tõenduspõhiste allikate leidmisel, pakkuda võimalusi videoklippide vaatamiseks. Kirjaliku infomaterjali jagamine. Anda infot patsiendiühenduste, tugiorganisatsioonide kohta.
Dokumenteerimine
Vastuvõtule registreerimine Kliinikusisene broneerimine eriarsti poolt.
Vastuvõtuaja tühistamine, muutmine  Kui Teil ei ole võimalik kokkulepitud ajal vastuvõtule tulla, palume sellest kindlasti teatada telefonil 731 9105
Vastuvõtu toimumise koht SA TÜK lastekliinik, Lunini 6,
III korrus, B korpus, kabinet B 324
Vastuvõtuajad

Lasteõde Lidia Roolaid 2 korda kuus, teisipäeviti kell 11.00 - 13.00
Vastuvõtu kestus 30 minutit.

Visiiditasu Visiiditasu ei ole.
Soovitused vastuvõtule pöördumisel Võtke kaasa Teile eelnevalt antud infomaterjalid, et saaks koos arutada küsimusi, mis on selgusetuks jäänud. Märkige ära küsimused, millele soovite vastuseid saada.
Võtke kaasa epilepsiapäevik.
 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=