Tartu Ülikooli Kliinikumi analüüsi-marketingiteenistuse registratuuride osakond otsib suvepuhkuste ajaks (02.-29.07; 27.08.-09.09 ja 17.-23.09.2018) oma meeskonda asendusametikohale täistööajaga (1.0 koormusega) riidehoidjat, kelle peamiseks töökohustuseks on patsientide riiete vastuvõtmine ja kätteandmine. Tegemist on töötamisega päevase graafiku alusel.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsemat teavet jagab vanemklienditeenindaja Monika Kroon (731 9404, 5331 9404, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi toitlustusteenistus otsib oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) toiduvedajat, kelle peamisteks töökohustusteks on raskete toidukärude kliinikutesse/ osakondadesse vedamine ning toidukärude pesemine.

Tegemist on töötamisega vahetustes (tööajad kell 6.30-18.30 või 7.45-19.30). Töökohale kandideerimisel on võimalus teha proovitööpäev.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsemat teavet jagab logistik Ljubov Kruus (tel 731 8127, 5331 8127, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi analüüsi-marketingiteenistuse turundusosakond otsib oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) vanemspetsialisti.

Peamisteks tööülesanneteks on tervishoiuteenuste analüüsimine, kokkuvõtete ja prognooside koostamine ning raviarve nõuetele vastavuse kontrollimine.

Kandidaadil eeldame:

 • kõrgharidust
 • väga head analüüsivõimet
 • head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust
 • täpsust ja kohusetundlikkust
 • võimekust töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
 • oskust kohaneda kiirelt muudatustega
 • suurepärast MS Exceli kasutamisoskust ning võimekust kiirelt selgeks õppida tööks vajaminevaid programme ja andmebaase.

Kasuks tulevad teadmised tervishoiusüsteemi korraldusest ja ravikindlustussüsteemist.

Pakume:

 • tööd suures organisatsioonis
 • huvitavat tööd väikeses meeskonnas
 • kaasaegset töökeskkonda
 • kindlat tööaega
 • puhkust 35 kalendriäeva.

Elulookirjeldus koos motivatsioonikirjaga saatke palun hiljemalt 22.juuniks 2018 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täiendavate küsimuste korral võib pöörduda turundusosakonna juhataja Pille Justuse e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tartu Ülikooli Kliinikumi majandusteenistuse puhastusteenuste osakond vajab 2018.suveperioodiks oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) puhastajaid asendusametikohtadele.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsemat teavet jagavad üldperenaised Hiie Metsaste (tel 5331 9158, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.), Ivi Lentsius (tel 5331 9152, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või Eeva Hindoala (tel 5331 9021, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi tehnikateenistuse tugevvoolu ja veesüsteemide osakond vajab 1.juunist 2018 oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) elektrikut.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsemat teavet jagab osakonnajuhataja Ülari Alaväli (tel 731 8999, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi majandusteenistuse puhastusteenuste osakond vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) puhastajat.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsemat teavet jagavad üldperenaised Hiie Metsaste (tel 5331 9158, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või Ivi Lentsius (tel 5331 9152, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

02 toitlustusTartu Ülikooli Kliinikumi toitlustusteenistus vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) köögitöölist, kelle peamisteks töökohustusteks on:

 • nõude pesemine nõudepesuliinil (graafik: lühike nädal K ja N; pikk nädal E, T ja R-P kell 8-20);
 • potipesu (graafik: lühike nädal K ja N; pikk nädal E, T ja R-P kell 7-18);
 • juurviljade tükeldamine (graafik E-R kell 7.30-15.30);
 • köögi koristamine (graafik: E-R kell 8-16 ja 11-19).

Kandidaadil eeldame tervisetõendi olemasolu. Töökohale kandideerimisel on võimalus teha proovitööpäev.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsemat teavet jagab tehnoloog Taavi Torga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).