Uudised

 

Rubriiki haldab: Helen Kaju

E-post: helen.kaju@kliinikum.ee 

Tule tööle

Margot BergmannAS Põlva Haigla
3. mai 2019
Pressiteade

 

Põlva Haigla nõukogu valis uue juhatuse liikme


Täna, 3. mail otsustas Põlva Haigla nõukogu nimetada haigla uueks juhatuse liikmeks Margot Bergmanni. Margot Bergmann asub ametisse 3. juunil.


Margot Bergmann on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala, lisaks magistriõppe Brightoni Ülikoolis, jätkates oma akadeemilist teekonda Tartu Ülikooli liikumis- ja sporditeaduste doktorantuuris. Seni on Margot Bergmann olnud ametis Tartu Ülikooli nooremteadurina ning koordineerinud füsioteraapiale ja järelravile spetsialiseerunud ettevõtet.


Nõukogu esimehe Marek Seeri sõnul toimus uue juhatuse liikme valimine nõukogu liikmete üksmeeles ning ta on veendunud, et Põlva Haigla saab endale kompetentse ning tuleviku arengusuundadele orienteeritud eestvedaja. „Margot Bergmanni nägemus Põlva linna ja maakonda teenindava haigla tulevikust kõnetas nõukogu ning siit edasi loodame kõikide osapoolte koostööle,“ kommenteeris Marek Seer. Ta lisas, et uuel juhil seisab ees maakonnahaigla senisest suurem integreerimine Tartu Ülikooli Kliinikumiga, et tagada kvaliteetne eriarstiabi kättesaadavus ja koostöö kogu kliinikumi kontserni kuuluvate haiglate vahel.


Põlva juurtega Margot Bergmann ootab eesseisvat väljakutset: „Maakonnahaigla juhtimine on kindlasti suur vastutus ning olgugi, et Lõuna-Eesti kõige suurem eriarstiabi pädevus on Tartu Ülikooli Kliinikumis, pean oluliseks tagada Põlvamaa elanikele kvaliteetne ja professionaalne arstiabi kodule võimalikult lähedal. Kindlasti võiks Põlva Haigla kogu Lõuna-Eesti piirkonnale mõeldes suurendada enda mõju ja rolli taastus- ja järelravihaiglana,“ kommenteeris Margot Bergmann. Ta loodab, et sisseelamine haigla tööprotsessidesse kulgeb kiirelt ning koostöö haigla töötajatega sujub teineteise mõistmises.


Nõukogu koosolekul tunnustati ka Põlva haiglat seni juhtinud Koit Jostovi panust. „Põlvamaa haigete teenindamine on olnud 19 aastat Koit Jostovi vastutus ning tema panust ei ole võimalik alahinnata. Koit Jostovilt teatepulga üle võtval uuel juhil seisab ees nii perearstikeskuse töö arendamine, haigla arengukava väljatöötamine kui ka eriarstide vastuvõttude tagamine maakonnas,“ selgitab nõukogu esimees Seer.


Põlva Haigla kuulub alates 2018. aastast kliinikumi kontserni ning tänaseks on haigla ühinenud nii Tartu Ülikooli Kliinikumi elektroonilise haigusloosüsteemiga kui ka dokumendihaldussüsteemiga. Ühtne tarkvara kontsernis tagab patsientide terviseandmete terviklikkuse ning töötajate mugavama töökeskkonna kaasaegsete e-lahenduste kaudu.


Lisainfo:
Marek Seer, nõukogu esimees
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Tel: 731 9907


Margot Bergmann
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=