JELENA KUZNETSOVA

lasteintensiivravi osakond

Sündisin 31.juulil 1972. Kasvasin Narvas. Suved veetsin kaunis mereäärses Narva-Jõesuu laagris või vanaema maakodus. Koolis olin tugev matemaatikas ja üldse reaalainetes. Vabal ajal seevastu õppisin akordioni mängu (mis jäi kahjuks lõpetamata) ning tegelesin peotantsuga. Keskkooli lõpetasin Narvas 1989. aastal. Keskkooli lõpuklassides tekkis mul suur huvi pediaatria vastu ehkki meie peres meditsiiniga seotud inimesi polnud. Nii läksingi õppima Leningradi Pediaatria Instituuti, kuhu mind kohe ka vastu võeti. Seal töötasin viimastel kursustel ka meditsiiniõena laste nakkushaiglas.

Ühiskonnas oli sel ajal suurte muutuste ja murrangute aeg. Lagunes Nõukogude Liit, Eesti saavutas iseseisvuse. Minagi alustasin õppimist Leningradis, lõpetasin Peterburis. Tulin tagasi Eestisse pediaatri diplomiga. Kuna kõik oli muutnud, ei olnud arstina tööle asumine kohe võimalik. Võtsin vastu noorema õe ametiposti Narva Haigla anestesioloogia osakonnas.  Seal hakkas mulle meeldima anestesioloogia. Esimese sammuna anestesioloogiks pürgimisel tuli läbida internatuur Tartu Ülikoolis. Internatuuri  lõpetasin aastal 1998. Edasi oli aeg astuda residentuuri. Kaalusin siis veelkord nii pediaatriat kui anestesioloogiat, valituks jäi siiski anestesioloogia. Aastal 2001 sain anestesioloogi  diplomi.

Samal aastal alustasin tööd Narva Haiglas anestesioloogina. Elasin tegelikult sel ajal oma abikaasa ja pojaga Tartus. Kuna tööle sõit oli pikk, siis otsisin erialast tööd Tartus. Leidsin lasteintensiivravi osakonna. Siin olen ma töötanud aastast 2003, lisaks samal ajal olen sõitnud kiirabi lastereanimobiiliga. Mul on väga hea meel, et töötan sellises kohas, mis ühendab mõlemad erialasid, millest unistasin ning mida õppisin.

Nõuandetelefonid

 

„Lastearst kuuleb“  1599 E-P 08:00-24:00 1 € min

 

Perearsti nõuandetelefon 1220 tasuta 24 h

 

Mürgistuste info 16 662 tavaline operaatori tariif 24 h

 

Lasteabitelefon 116 111  teata abivajavast lapsest, info, nõuanded ja esmane kriisinõustamine.

Registratuur

Registreerimine eriarsti vastuvõtule Interneti teel Interneti teel

Eriarsti vastuvõtuaja tühistamine Interneti teel

Registreerimine
telefoni teel 731 9100

E-R 07.30 - 18.00
Vastuvõtuajast loobumiseks helistage telefonil 731 9099


* registreerimisel on vajalik patsiendi isikukood

Kliinikumi üldinfo

 

Telefon 731 8111
E-P kell 08.00 – 19.00

 

Lastekliiniku koostööpartnerid ja heategevusorganisatsioonid

 MinuUnistusteP2ev LOGO4        srasilmad