Margus PunabMargus Punab on meestearsti eriala rajaja Eestis. Meestekliiniku juht, vanemarst Tartus ning konsultant Tallinna keskuses. Androloogia dotsent Tartu Ülikoolis. Arstina tegeleb kõigi androloogiliste probleemidega. Teadushuvi keskmes on meeste viljakus, sugutrakti kroonilised põletikud (prostatiit) ja vananemine. 2007. aastal kaitstud doktoritöö teemaks oli 'Meeste viljakus ja selle riskitegurid Eestis´.

pdf Elulookirjeldus

 

 

 

 

 

 

Olev PoolametsOlev Poolamets, androloog-uroloog on lõpetanud androloogia-uroloogia eriresidentuuri 1999. aastal, vanemarst Tallinna Keskuses. Arstina tegeleb kõigi androloogiliste probleemidega. Ta on alustanud 1996/1997 aastal noormeeste nõustamist Eestis, on olnud aktiivne Eesti Akadeemilise Seksoloogia Seltsi asutamisel ning seksoloogia integreerimisel põhjamaade võrgustikku. Lisaks mehe tervise, elukaarest arusaamise huvile on harinud ennast aastate jooksul loodusravis proovinud sügavuti mõista n.ö Lääne-Ida meditsiini lähenemise eripärasid.

 Elulookirjeldus

 

 

 

 

 

Kristel Ehala-AleksejevKristel Ehala-Aleksejev on Eestis läbitud meditsiiniõpingute järgselt omandanud magistrikraadi Belgia Kuningriigis, Louvain´i Katoliku Ülikoolis kliinilise toitumise alal, uurides inimese rasvkude ning rasvumise seoseid metaboolse sündroomiga. Õpingute jooksul omandatu on olnud heaks baasiks, et Eestisse naasnuna hakata inimesi nõustama nii kaaluprobleemide kui toitumise osas laiemalt.

Põhitööks meestekliiniku Tallinna osakonnas ongi patsientide nõustamine üldtervise, toitumise ja kaaluprobleemide alal. Enim huvipakkuvateks teemadeks nii teadusvaldkonnas kui nõustamistöös on rasvumine ja diabeet ning viimaste seosed toitumise ja tervisega laiemalt. Lisaks arstitööle õpib Kristel Tartu Ülikoolis doktorantuuris. Doktoritöö teemaks „Mehepoolse viljakuse seosed ülekaalu ja metaboolse sündroomiga".

pdf Elulookirjeldus

 

 

 

Ruth LadvaRuth Ladva töötab arstina SA TÜK Androloogiakeskuses Tartus. Ta on arst, kes on spetsialiseerunud perearstiks. Huvi pere tervise, seksuoloogia ja androloogia vastu on toonud ta tööle meestekliinikusse. Siin tegeleb ta kõigi androloogiliste probleemidega, eelistades siiski üldtervise ja seksuoloogilise suunaga patsiente.Tema juurde võib pöörduda ka üldtervise alase hinnangu saamiseks (vt tervisepaketid).

pdf Elulookirjeldus

 

 

 

 

 

 

 

Mati KuusemäeMati põhikohustuseks meestekliinikus on eesnäärmeuuringud. Lisaks teostab ta esmaseid vastuvõtte, koostab uuringuskeemid ja nõustab patsiente androloogiliste haiguste osas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Virgo AdusooVirgo põhikohustuseks meestekliinikus on eesnäärmeuuringud. Lisaks teostab ta esmaseid vastuvõtte, koostab uuringuskeemid ja nõustab patsiente androloogiliste haiguste osas.
Elulookirjeldus

 

 

 

 

 

 

 

Kristjan PommKristjan Pomm töötab arstina SA TÜK Androloogiakeskuses Tallinnas, on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1997. aastal ning käesoleval ajal on Tartu Ülikooli doktorant, teadustöö teemaks on „Meeste viljatuse põhjused Eestis" . Peamiseks tegutsemisvaldkonnaks on meeste seksuaal- ja reproduktiivtervis ning eesnäärmehaigused.

 Elulookirjeldus

 

 

 

 

 

 

Vladimir VihljajevVladimir Vihljajev on tänases Eestis kõige pikaajalisema seksuoloogia ja androloogia kogemusega arst. Meestekliinikus tegeleb Vladimir kõigi androloogiliste probleemidega, eelistades siiski seksuoloogilise suunitlusega patsiente.

pdf Elulookirjeldus