Prindi

synnitusosakond

 

INFO SEOSES ERIOLUKORRAGA!

Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga, mis puudutab koroonaviiruse pandeemilist levikut, siis sünnitusabiteenust ei katkestata, kuid sünnitusosakonnas on kehtestatud ajutised reeglid:

SÜNNITAJA SISENEMINE L. Puusepa 8 hoonesse:

EMO I (senine EMO), kui lisaks sünnitusabi vajadusele esineb vähemalt üks hiljuti tekkinud hingamisteede sümptomitest (püsiv köha, hingeldus, kurguvalu) ja lisaks on palavik vähemalt 37,8°C. Haiglasse pöördumiseks läbige triaaž mobiilses kabinetis (paikneb EMO sissepääsu ees).
     

EMO II (N. Lunini tn poolne sissepääs) TERVED NAISED (kui hingamisteede sümptomid ja palavik puudub). Haiglasse pöördumiseks kasutage parempoolset ust, läbige triaaž N. Lunini tn sissepääsul ning liikuge punaste noolte juhatusel sünnitusosakonda.

(Uuuenev info on saadaval:Covid-19-info)

 

Sünnitustuba 

Iga kuues laps Eestis sünnib meie naistekliiniku sünnitusosakonnas.

Sünnituse parimaks kulgemiseks püüame luua sünnitajale mugava ja turvalise keskkonna. Soosime tugiisiku juuresolekut sünnitusel ning püüame arvestada sünnitaja erisoovidega. Pakume ka tasulist individuaalse ämmaemanda teenust sünnitusel, mis tähendab, et üks ämmaemand on Teiega sünnitama saabumisest kuni sünnituse lõpuni.

Sünnitusosakonnas on kaheksa sünnitustuba. Neist kolmes on võimalik vettesünnitus.