Kontaktandmed

 

SA TÜ Kliinikum naistekliinik

L. Puusepa 8
51014 TARTU

Tel:  +372 731 9902
tööpäeviti 8-16 (sekretär)

 

naistekliinik@kliinikum.ee

Vaata kaarti

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliiniku valvekabinet

Naistenõuandla valvekabinetis võetakse vastu erakorralist naistearsti konsultatsiooni vajavaid patsiente. 

Valvekabinetis ei teostata mahukaid uuringuid, vaid selgitatakse välja patsiendi seisund ja haiguse iseloom ning määratakse vastavalt ravi ja haiglasse võtmise vajadus.

Erakorraliste seisundite alla kuuluvad:

  • verejooks suguteedest (rohkem kui/või kestnud kauem kui tavaline menstruatsioon)
  • äge kõhuvalu
  • erakorraline rasedusaegne probleem (veritsus, lootevee puhkemise kahtlus, enneaegse sünnitustegevuse kahtlus, looteliigutuste vähenemine või puudumine, raseda ootamatu halb enesetunne)
  • sünnituse-, operatsiooni- või abordijärgne probleem (sünnitusest, operatsioonist või abordist on möödas vähem kui 1 kuu)
  • raseduse katkestamise soov
  • vägivalla või trauma ohver
  • kliinikumis statsionaarsel ravil olev patsient, kes raviarsti hinnangul vajab erakorralist naistearsti konsultatsiooni

Valvekabinet töötab: esmaspäevast neljapäevani 8.00-18.30, reedeti 8.00-17.30.

Vastuvõtule saamiseks: tuleb pöördudanaistenõuandla registratuuri(korpus G2, I korrus).

Ooteaeg: Sõltuvalt töökoormusest on ooteaeg valvearsti vastuvõtule kuni 3 tundi, eelisjärjekorras teenindatakse raskemas seisundis patsiente.

 

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliiniku ambulatoorne vastuvõtt

SA Tartu Ülikooli Kliinikum naistekliiniku naistenõuandla arstide vastuvõtud toimuvad L. Puusepa 8, I korrusel, G2 korpuses. 

Vastuvõtule registreerimine:  7319100; E-R kell 08.00 - 18:00  või www.kliinikum.ee

Aja tühistamine: 7319099

Arstide vastuvõtu ajad 01.01.2020 - 31.12.2020:

   Arsti nimi
nädalapäev      kellaaeg       
ruumi nr
telefon
Pille Vaas Esmaspäev 08.30-13.00 G2 104 7319 997
Kolmapäev 08.30-13.00

Reede

rasedate vv

08.30-13.00

Kristina Rull

Teisipäev 08.00-13.00 G2 108 7319 998
Kolmapäev 14.00-19.00

Liis Järva

Neljapäev 14.00-19.00 G2 115 7319 985
Reede 08.00-13.00

Aune Siller

Esmaspäev 14.00-19.00 G2 104 7319 997
Teisipäev 08.00-13.00
Kolmapäev 14.00-19.00
Neljapäev 08.00-13.00

Katrin Täär

Teisipäev

kolposkoopia

08.00-13.00 G2 160 7319 988
Reede 08.00-13.00 G2 111 7319 995

Larissa Gontšarova

Esmaspäev

asendab A. Jallai

14.00-19.00 G2 105 7319 996

Neljapäev

asendab T. Kull

08.00-13.00

Karmen Muhhina

Esmaspäev 08.00-13.00 G2 105 7319 996
Teisipäev 14.00-19.00
Kolmapäev 08.00-13.00
Neljapäev 14.00-19.00
Reede 08.00-13.00

Viivi Heido

Esmaspäev 14.00-19.00 G2 108 7319 998
Neljapäev 14.00-19.00
Reede 08.00-13.00

Vaalja Kroon

Esmaspäev 08.00-13.00 G2 108 7319 998

Teisipäev

kuni 29.02.20

14.00-19.00
Kolmapäev 08.00-13.00

Aire Sekavin

Kolmapäev

lastetuse vv

10.00-18.00 G2 145 7319 984

Neljapäev

lastetuse vv

08.00-13.00 G2 108 7319 998
Reede 14.00-18.00

Margit Klaassen

Teisipäev 14.00-19.00 G2 104 7319997

Ursula Klaar

Esmaspäev

kuni 31.01.20

14.00-19.00 G2 111 7319 995
Teisipäev 08.00-13.00
Neljapäev 14.00-19.00

Hiie Moks

Esmaspäev 08.00-13.00 G2 111 7319 995
Teisipäev 14.00-19.00
Kolmapäev 08.00-13.00

Anne Rohtmets

Teisipäev 08.00-13.00 G2 114  7319 993 
Kolmapäev 14.00-19.00
Neljapäev 08.00-13.00
Reede 14.00-18.00

Terje Raud

Esmaspäev 08.00-13.00 G2 114  7319 993 
Teisipäev  14.00-19.00

Reede

kolposkoopia

08.00-13.00 G2 160 7319 988

Lee Padrik

Esmaspäev

kolposkoopia

08.00-13.00 G2 160 7319 988
Kolmapäev 14.00-19.00  G2 118 7319 999

Tiiu Hermlin 

Kolmapäev

urogünekoloogiline vv

08.00-13.00 G2 114  7319 993
Neljapäev 14.00-19.00 
Reede 08.00-13.00

Maret Kaseväli

Esmaspäev 08.00-13.00  G2 115 7319 985
Teisipäev 14.00-19.00
Kolmapäev 08.00-13.00 
Reede 14.00-18.00

Liis Kriisa

Neljapäev

kolposkoopia

08.00-13.00 G2 160 7319 988
Reede 14.00-18.00  G2 104 7319 997
Kai Part   Teisipäev 08.00-13.00  G2 115   7319 985  
Kolmapäev  14.00-19.00 

Ilona Larina

Neljapäev 14.00-19.00 G2 104 7319 997

Fred Kirss 

 

Esmaspäev

tasuline vv

14.00-19.00 G2 115 7319 985 
Neljapäev 09.00-13.00 

Eva-Liina Ustav

Esmaspäev 14.00-19.00 G2 118 7319 999

Kolmapäev

rasedate vv

08.00-13.00 

Ele Hanson

Esmaspäev

rasedate vv

08.00-13.00  G2 118  7319 999 

Reede

rasedate vv

14.00-18.00 
Pille Soplepmann  Teisipäev 09.00-13.00  G2 118  7319 999
Annemai Jallai Esmaspäev 14.00-19.00 G2 111 7319995
Helle Karro  Teisipäev  14.00-18.00 G2 118  7319 999 

Made Laanpere

 

Esmaspäev 14.00-19.00 G2 114 7319 993

Kristi Jaigma

 

Kolmapäev 14.00-19.00 G2 111 7319995
Neljapäev 08.00-13.00
Reede 14.00-18.00
Ülle Kadastik  Neljapäev  08.00-13.00  G2 118  7319 999 
Aivar Ehrenberg 

Neljapäev 

lastetuse vv

14.00-17.00 G2 118  7319 999 

Triin Kull

 

Kolmapäev 14.00-19.00 G2 105 7319 996
Neljapäev 08.00-13.00
Maie Väli     Esmaspäev 10.00-17.00  Puusepa 1A      7319 267     
Teisipäev  08.00-16.00 
Kolmapäev  10.00-17.00  
Neljapäev  09.00-17.00 
Reede  08.00-14.00
Terje Soots

jurist

 
Esmaspäev 08.00-13.00  G2 147  7319 915  
Teisipäev  08.00-13.00 
Kolmapäev 08.00-13.00
Neljapäev 08.00-13.00

Naatan Haamer

hingehoidja

Esmaspäev 10.00-14.00 G2 148 7319 944
Neljapäev 13.00-16.00

Anne Kirss

sisearst

 
Esmaspäev 15.00-18.00 G2 148  7319 944 
Teisipäev 08.30-12.30
Neljapäev 08.30-12.30
Reede 08.30-12.30

 

 

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliiniku perekeskuse vastuvõtt

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliiniku perekeskuse ämmaemandate vastuvõtud toimuvad L. Puusepa 8, I korrusel C ja G2 korpuses. 

Vastuvõtule registreerimine: 7319100; E-R 08.00-18.00 või www.kliinikum.ee

Aja tühistamine: 7319099

Ämmaemandate vastuvõtuajad alates 01.01.2020

Ämmaemanda nimi

nädalapäev kellaaeg ruumi nr telefon
Ljudmilla Tuum Esmaspäev 08.00-13.00 G2 149 7319 265
Neljapäev 14.00-19.00
Kadi Markus Esmaspäev 14.00-19.00 G2 149 7319 265
Neljapäev 08.00-13.00

Viktorija Totšonaja

 

Teisipäev 14.00-19.00 G2 150 7319 266
Reede 08.00-13.00 G2 149 7319 265

Svetlana Tsarjova

 

Teisipäev 08.00-13.00 G2 149 7319 265
Kolmapäev 14.00-19.00

Annika Leidur

Neljapäev 08.00-13.00 C 116 7319 978
Ilme Pärn Kolmapäev 14.00-19.00 G2 149 7319 265
Neljapäev 08.00-13.00 G2 150 7319 266

Svetlana Noga

ämmaemand ja 

rasedusdiabeedi nõustaja

Esmaspäev

GDM vastuvõtt

14.00-19.00 G2 150 7319 266
Teisipäev 08.00-13.00
Reede 14.00-18.00 G2 149 7319 265

Eliis Sarapuu

 

Neljapäev 08.00-13.00 C 117 7319 979
Liisi Kokk Reede 14.00-18.00 C 117 7319 979

Krista Green

Teisipäev 14.00-19.00 G2 149 7319 265
Kolmapäev 08.00-13.00
Reede 08.00-13.00 C 116 7319 978

Inna Niukkanen

Neljapäev 14.00-19.00 G2 150 7319 266
Reede 08.00-13.00

Triinu Adlas

Esmaspäev 08.00-13.00 G2 150 7319 266
Kolmapäev 08.00-13.00
Siir Põllumaa  Esmaspäev 08.00-13.00  C 116  7319 978 
Kolmapäev 08.00-13.00 
Ülle Piiskoppel  Esmaspäev  14.00-19.00  C 116   7319 978 
Evelin Gross Teisipäev 08.00-13.00  C 116   7319 978 
Mai Kangro Kolmapäev  14.00-19.00  C 116  7319 978 
Sirje Kõvermägi Neljapäev 14.00-19.00 C 116 7319 978
Marge Mahla Reede 14.00-18.00 C 116 7319 978
Helle-Mai Tabo Esmaspäev  08.00-13.00 C 117  7319 979 
Anne Vassiljeva Neljapäev 14.00-19.00 C 117  7319 979
Reede 08.00-13.00

Bianka Peetson

toitumisnõustaja

Teisipäev 14.00-19.00 C 117  7319 979

Margit Luiga

raseduskriisi nõustaja

Kolmapäev 09.00-13.00 C 117  7319 979
Kolmapäev 14.00-18.00 A 152  

Merilin Karask

Reede 14.00-18.00 G2 150 7319 266 

Kätlin Mannas

ämmaemand ja 

rasedusdiabeedi nõustaja

Esmaspäev 14.00-19.00 C 117 7319 979

Teisipäev

GDM vastuvõtt

08.00-13.00

Pille Teesalu

emakakaela vähi sõeluuring

Teisipäev 14.00-16.00 C 116  7319 978