Kontaktandmed

SA TÜ Kliinikum Radioloogiakliinik
L. Puusepa 8, 
50406 TARTU

 

Registratuur 

G1. R
E-R kl 8-17
+372 7318 377

 

Info ja reg mammograafiale 
E-R kl 8-16
+372 7319 411

 

Ülemõde
+372 7318 370

 

Kliiniku juhataja 
+372 7318 300

 

e-post: radioloogia@kliinikum.ee

 

Ultrahelidiagnostika, röntgen, kompuutertomograafia, magnettomograafia, angiograafia, nukleaarmeditsiin, menetlusradioloogia.

 

Lähtuvalt rinnavähi esinemissagedusest erinevates vanuserühmades (ligi 70% rinnavähi haigetest on üle 50-aastased, alla 9% on kuni 40-aastased) on välja töötatud näidustused mammograafia profülaktiliseks teostamiseks:
alla 25-aastased naised

-profülaktiline mammograafia ei ole näidustatud

25-29-aastased naised

-ainult kliiniliselt kahtlustatava maliigse protsessi korral

30-39-aastased naised

-rinnakaebuste korral

40-aastased naised

-võib teha nn "alusmammogrammi"

40-49-aastased naised

-riskirühmades 1-2 aasta järel
-teistel- rinnakaebuste korral

50-62-aastased naised

-iga kahe aasta järel (sõeluuringute valikrühm)

Premenopausis naistel teostatakse mammograafiline uuring ainult menstruaaltsükli esimeses pooles (s.o 1. ja 2. nädalal) ning uuringut ei teostata tsükli teises pooles (s.o 3. ja 4. nädalal). Parim aeg uuringu teostamiseks on kohe pärast menstruatsiooni.

Mammograafia on näidustatud, kui:

esinevad pikaajalised kaebused rindade valulikkusele

ebamugavustunded

eritus nibust

patsient on leidnud ise sõlme või tihedama ala rinnanäärmes

on plaanis alustada hormoonasendusraviga

naine kuulub riskigruppi (perekonnas on esinenud rinnanäärmete ja/või suguelundite pahaloomulisi kasvajaid)

vanem kui 40 aastat, on soovituslik teha nn "alusmammogramm".

ARTEFAKTID

Mammogrammidel võib esineda väga erinevaid artefakte. Suur osa artefaktidest on kergesti ära tuntavad ega põhjusta diagnostilisi probleeme. Kuid esineb artefakte, millised võivad anda valepositiivseid või valenegatiivseid diagnoose.

Tegurid, mis põhjustavad artefakte, võivad olla tingitud ilmutusautomaadist, radioloogiatehnikust, mammograafia aparaadist või patsiendist.

Erinevatest faktoritest põhjustatud artefaktide vältimine on väga oluline ja seetõttu on tähtis ka patsientidele protseduuri käigu ning olemuse selgitamine.

PATSIENDIST TINGITUD ARTEFAKTID

Patsiendist tingitud artefaktid võivad olla põhjustatud patsiendi liigutamisest ülesvõtte teostamise ajal või igasugustest lisaesemetest nagu näiteks teised kehaosad, ehted, riided, juuksed, implantaadid, võõrkehad või nahal olevad ained.

Mõned deodorandid, kreemid, puudrid ja salvid sisaldavad röntgenkontrastseid komponente, nagu tsink, alumiinium ja magneesium, mis simuleerivad mammorgammil kaltsifikaate. Seetõttu on vajalik, et naine ei kasutaks enne mammograafia teostamiset deodoranti või kehapuudrit

Farmatseutiliste ainete kasutamine võib põhjustada rindades läbipaistmatu pseudomassi teket. Mammogrammil on näha halvasti määratletav piirkond, tavaliselt mediolateraalses projektsioonis. Mammograafiat teostav radioloogiatehnik peab jälgima, et kõik farmatseutilised ained, millega võib olla kaetud uuritav piirkond, tuleb enne ülesvõtte teostamist nahapinnalt eemaldada. Lisaks röntgenkontrastsete komponentide sisaldusele võib salvi ja nahapinna vahele jääda ka õhumull, mis samuti tekitab ülesvõttele artefakte.

Palju artefakte on põhjustatud lisa objektidest. Sellised artefaktid on hõlpsasti identifitseeritavad. Nendeks objektideks võivad olla patsiendi teine rind, õlg, lõug, nina, sõrmed, rasvkude, ehted või prillid. Juustest põhjustatud artefaktid võivad olla nähtavad valgete kõverjoontena või simuleerida kaltsifikaate ja neid on raskem ära tunda. Juuste artefaktid on tavaliselt kraniokaudaalsel projektsioonil.

Riietest põhjustatud artefaktid on üldjuhul kergesti ära tuntavad, kuid vahel võivad simuleerida rebenenud rinna implantaati.

Südame stimulaatorid, kateetrid jne – need kõik takistavad adekvaatset visualiseerimist ja rinna kompressiooni, tavaliselt aksillaarsel osal mediolateraalsel projektsioonil.

Võõrkehad, mis võivad põhjustada artefakte: lubjastunud õmblusmaterjal, metallklipsid, jääksilikoon varasemast implantaadi rebendist jne. Tätoveeringud ei ole tavaliselt mammogrammil nähtavad, kuid kui värvaine, mida kasutatakse tätoveerimisel, satub lümfiteetesse, võib see olla mammogrammil nähtav.

Tugeva küfootilise või paralüüsiga patsiendi puhul võib tekkida positsioneerimise viga.

Töös kasutasin erinevaid materjale erinevatelt autoritelt, kuid kõik autorid on siiski ühesel seisukohal – mammograafia sõeluuring omab väga suurt tähtsust rinnavähki suremuse vähendajana.

Rinnavähi patsiendi prognoos sõltub sellest, kui suur on kasvaja tema avastamise hetkel ja kui palju on ta levinud. Vähi diagnoosimine võimalikult väikese ja lokaalsena parandab prognoosi. Rootsis läbiviidud uuringute alusel langes sõeluuringurühmas suremus 50%, võrreldes uuringutest kõrvale jäänute rühmaga. Kartsinoomi diagnoosimine varajases staadiumis võimaldab lisaks säästvale lõikusele parandada ka patsiendi elustiili.

Eestis on rinnavähk naiste pahaloomuliste kasvajate hulgas esinemissageduselt esikohal, moodustades 18% kõigist pahaloomulistest kasvajatest. Viimase kümne aasta jooksul on Eesti Vähiregistri andmetel rinnavähi esinemissagedus suurenenud 32%. Igal aastal diagnoositakse Eestis umbes 500 uut rinnavähi juhtu, kusjuures 42% nendest on diagnoosimise momendil haiguse III ja IV staadiumis ning ainult 16% on 0 ja I staadiumis.

Rinnavähi ravi efektiivsus ja patsientide elulemus sõltub suurel määral haiguse staadiumist diagnoosimise momendil.

Standardiseeritud elulemusuuringute (EUROCARE, 1991) andmetel on rinnavähi haigete 5 aasta elulemus Eestis 58% (Soomes 72%).

Eestis suureneb rinnavähki haigestumus pidevalt ja on kõrgeim vanusegrupis 41-69 aastat. Vanusegrupis 41-50 aastat on rinnavähi esinemine sage. Vanusegrupis 51-69 aastat on esinemine kõige sagedam.

Esmajuhte avastati: 1994. aastal 508, 1998. aastal ca 600

Varajaste muutuste avastamine parandab oluliselt haiguse ravivõimalusi ja prognoosi.

Oluline on tõsta naiste probleemiteadlikkust perearstide, naistearstide ja terviseteabe teenistuse abil, et tagada regulaarne enesejälgimine, õigeaegne spetsialisti juurde pöördumine ja teadlik osalemine korraldatavates sõeluuringutes. Esmatasandil või sõeluuringutel avastatud rinnanäärme muutuste iseloomu täpsustamiseks on vajalik suunata patsient täiendavatele uuringutele eriarsti juurde.

Mammograafia ülesvõtete kvaliteet ja sellest tulenev rinnanäärme patoloogiate õigeaegne diagnoosimine sõltub mitmetest asjaoludest.

Oluline on, et mammograafiline uuring teostataks premenopausis naistel ainult menstruaaltsükli esimeses pooles (s.o. 1. ja 2. nädalal). Parim aeg uuringu teostamiseks on kohe pärast menstruatsiooni. Tähtsal kohal on radioloogiatehniku suhtlemisoskus patsiendiga, et patsient oleks rahulik ja lõõgastunud, sest sellest sõltub korrektne positsioneerimine.

Deodorantide ja kehapuudrite kasutamine enne uuringut ei ole soovitatav, kuna paljud deodorandid ja kehapuudrid sisaldavad röntgenkontrastseid aineid, mis tekitavad röntgenfilmile artefakte ja seega võivad mõjutada uuringu tulemust.

Artefakte tekitavad ka staatiline elekter, pimiku mittevastavus nõuetele, vead ilmutusautomaadi juures, vale temperatuur, valesti või halvasti segatud kemikaalid, kassetti halvasti paigutatud film, katkine kassett, vigastatud kõvendusekraan, sõrmejäljed filmil, nõuetele mitte vastavalt säilitatud film.

Enamik neist artefaktidest on kergesti identifitseeritavad ega põhjusta diagnostilisi probleeme. Mõningad aga võivad olla põhjuseks valepositiivsetele või valenegatiivsetele diagnoosidele. Radioloogiaõed peavad omama põhjalikke teadmisi artefaktidest ja igal võimalusel neid vältima.

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum, radioloogiakliinik, L. Puusepa 8 51014 telefon 731 9411, Tartu, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Administratsioon:

 

L. Puusepa 8, 50406 Tartu

 

telefonid:

Kliiniku juhataja - 7318 300

Ülemõde -  7318 370

Teostame järgmisi uuringuid (vajalik saatekiri)

pdf Röntgenuuringud: ülesvõtted luudest liigestest, lõualuude panoraamuuringud, ülesvõtted kopsudest, mao ja soolestiku uuringud, defekograafia.

 

pdf Mammograafia:

Tänavu (2021) ootame sõeluuringule aastail  1955, 1957, 1959, 1961, 1963, 1965, 1967, 1969 ja 1971 sündinud naisi,kellele viimase kahe aasta jooksul ei ole mammograafilist uuringut tehtud. Sellest aastast alates ootame sõeluuringule ka vastavate aastakäikude naisi, kel ei ole kehtivat haigekassa kindlustust.

 

Ultraheliuuringud (UH)

G1 korpuses – kael, kilpnääre, süljenäärmed, rinnad, kõhukoobas ja vaagnapiirkond, liigesed; günekoloogilised ja eesnäärme UH-uuringud; pehmete kudede UH muudest kehapiirkondadest, jäsemete veresoonteuuringud.

G2 korpuses pdf naistekliiniku UH-kabinetis – günekoloogiline ultraheli ja rasedate looteuuringud, sh 3D (ruumiline looteuuring); lootevee analüüsid.

Ultraheli kontrolli all võetakse peen- ja jämenõelbiopsiaid, paigladatakse dreene ja teostatakse teisi vähem levinud protseduure (RFA, eesnäärme krüoablatsioon).

Laste UH-uuringid tehakse N. Lunini 6 lastekliinikus. pdf Laste ettevalmistus UH-uuringuks.

pdf Kompuutertomograafia (KT) – vajalik eriarsti saatekiri

 

pdf Magnetresonantstomograafia (MRT) – vajalik eriarsti saatekiri, patsiendi küsitlusleht eesti keeles, vene keeles

pdf Juhis MRT-uuringule saatvale arstile

pdf Infoleht südame MRT uuringuks

Asukoht - L. Puusepa 8 G.1.R

 

Maarjamõisa radioloogiaosakonna kontaktnumbrid.

 • Registratuur, sekretärid 7318 377 kell 8.00-17.00 tööpäevadel (pärast kella 17.00 tööpäevadel ja nädalavahetustel suunatakse valveõe telefonile)
 • Mammograafiale registreerimine 7319 411 (kell 8.00-16.00)
 • Valveradioloog (EMO-KT, UH ja Rö vastamine) 7318 371, 5331 8371
 • Valveõde (EMO-KT ja erakorralised KT-uuringud 24h) 7318 369
 • Röntgeniõde EMO-s 7318 197, 5331 8197
 • Mammograafia (õde/arst) 7319 412
 • UH kabinet 3     7319 413  
 • UH kabinet 4     7318 559
 • UH kabinet 5     7318 560
 • Röntgen (osakonnas)    7318 378
 • Kopsuradioloog 7318 565
 • Traumaradioloog 7318 567
 • Kompuutertomograafia arstide tuba 7318 564
 • Magnettomograafia (õde) 7318 368 - B-korpuses
 • Magnettomograafia (õde) 7318 528 - G1.R-korpuses
 • Magnettomograafia arstid 7318 563
 • Kompuutertomograafiaõde osakonnas tööpäevadel (plaaniline töö) 7318 566

 

Maarjamõisa polikliinikus L. Puusepa 1a, 50406 Tartu:

röntgen  7319 116, avatud kell 8.00-18.00

ultrahelid:

    kõhukoopa           7319 100

 

Lastekliinikus  N. Lunini 6, 51014 Tartu:

       röntgeni telefon 7319 514

       ultrahelid            7319 523

Kopsukliinikus Riia 167, 50417 Tartu

       röntgen  7318 987

Nukleaarmeditsiini osakond:

 

telefon 7318 470, L.Puusepa 8, 51014 Tartu

PET-uuringu info ja registreerimine E-R kell 8-14 tel 7318 472

Angiograafia osakond:

telefon 7318 484, L.Puusepa 8, 51014 Tartu

Angiograafia osakond

Angiograafia osakond

telefon 7318 484, L. Puusepa 8, 51014 Tartu

 

Nukleaarmeditsiini osakond

telefon 7318 470, L. Puusepa 8, 51014 Tartu

PET-uuringu info ja registreerimine E-R kell 8-14 tel 7318 472

 

Maarjamõisa radioloogiaosakond

telefon 7318 377
Maarjamõisa haigla suures majas - L. Puusepa 8, 51014 Tartu 

 

Administratsioon

telefon 7318 300, 7318 370, L. Puusepa 8, 51014 Tartu

RADIOLOOGIAKLIINIK
administratsioon

Pilvi Ilves 

kliiniku juhataja

731 8300
5331 8300
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Terje Markus 

ülemõde

731 8370
5331 8370
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jana Kuremägi 

sekretär

731 9660
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
angiograafia osakond

Toomas Hermlin 

vanemarst-õppejõud kardiovaskulaarkirurgia erialal

731 8484
731 8480
731 8480
5331 8480
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meelis Jakobson 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Madli Haldre 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Oksana Bilinskaja 

operatsiooniõde

731 9783
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maarika Jurs 

operatsiooniõde

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Gea Laagus 

operatsiooniõde

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merlin Lodi 

operatsiooniõde

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tiina Mark 

operatsiooniõde

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Diana Sakkos 

operatsiooniõde

731 8489
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karin Vahtra 

operatsiooniõde

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sirje Parv 

õde

731 8484
731 8481
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Külli Rohtmets 

õde

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Riina Anslan 

hooldaja

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Samuel Gavronski 

hooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tiina Pohla 

hooldaja

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Reet Tummi 

hooldaja

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marika Gordon 

sekretär

731 8481
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jaan Eha 

arst-õppejõud kardioloogia erialal

731 8484
5331 8403
731 8403
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Alar Irs 

arst-õppejõud kardioloogia erialal

731 8442
731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kerli Lindlaan 

arst-õppejõud kardioloogia erialal

731 8422
731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sulev Margus 

arst-õppejõud kardioloogia erialal

731 8484
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mehis Mikkel 

arst-õppejõud kardiovaskulaarkirurgia erialal

731 8484
731 8484
731 8489
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Martin Reim 

arst-õppejõud radioloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
radioloogiaosakond

Alvar Aasna 

füüsik

731 8528
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nigul Ilves 

füüsik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mait Nigul 

füüsik

506 3519
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Juhan Saaring 

füüsik

5331 8366
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Gitana Kiudma 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

731 9413
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meelis Leht 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal


731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mare Lintrop 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

731 9523
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Dagmar Loorits 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vello Sõgel 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sulev Ulp 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

731 9412
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Genadi Gorelašvili 

arst-konsultant

731 8567
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kadi Allika 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Triin Alter 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Alina Denissova 

arst-resident

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kadri Eerik 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Norman Ilves 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teele Kalamees 

arst-resident

731 9097
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anti Karask 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Annabel Kongi 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hanna-Kristiina Liiva 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karina Luik 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Triin Pihlakas 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Piret Põld 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Paula Reemann 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lauri Savolainen 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Reinis Zarinš 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mariliis Tiidermann 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liina Uudam 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kaur Valk 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hardi Vilt 

arst-resident

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raili Nuiamäe 

vanemradioloogiaõde

731 8562
5331 8562
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maie Kuusmann 

radioloogiaõde

731 9414
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Riina Leomar 

radioloogiaõde

731 9970
731 9971
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Heljo Mikkel 

radioloogiaõde

731 8560
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tiiu Nõmmik 

radioloogiaõde

731 9523
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anu Ploom 

radioloogiaõde

731 9886
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maret Päll 

radioloogiaõde

731 9970
731 9971
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Annely Saareall 

radioloogiaõde

731 9970
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ljubov Grištšenko 

õde

731 8987
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Silva Ott 

õde

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tiina Räni 

õde

731 9116
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Olga Terep 

õde

731 9414
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maris Haller 

abiradioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Helena Orava 

abiradioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Simone Senkevitš 

abiradioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kristjan Talts 

abiradioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anvar Ulanbegov 

abiradioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liivi Asukül 

hooldaja

731 9116
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Valentyna Fesiuk 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Helve Kallas 

hooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marianne Kiilaspä 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mari Kirss 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anastasia Kuperman 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Evi Lind 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Helena Lind 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Margit Ots 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kaire Piir 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Joonas Preedin 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Leeli Põlgast 

radioloogiahooldaja

Marina Raig 

hooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Rika Remmel 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tatjana Zvarõtš 

radioloogiahooldaja

731 9623
5331 8068
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mari-Liis Tõnnori 

radioloogiahooldaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kevin Aas 

radioloogiatehnik

731 8528
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jaanika Aasmäe 

radioloogiatehnik

731 8369
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Evelin Akmentin 

radioloogiatehnik

731 9116
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Airi Aru 

radioloogiatehnik

731 8528
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sirje Burk 

radioloogiatehnik

731 9970
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anna-Karin Freiberg 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sofia Gratšova 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Heleen Hõim 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anna Ivask 

radioloogiatehnik

731 9116
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jareli Jõelaid 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kerly Järv 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Triin Kasesalu 

radioloogiatehnik

731 8368
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Signe Kännaste 

radioloogiatehnik

731 9116
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Erik Landõr 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sabiine Laur 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Taive Lepik 

radioloogiatehnik

731 8528
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merike Liivakant 

radioloogiatehnik

731 8197
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jane Lillmann 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ene Lubi 

radioloogiatehnik

731 8197
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Annika Luik 

radioloogiatehnik

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marika Malm 

radioloogiatehnik

731 8197
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raul Mastik 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mare Mugra 

radioloogiatehnik

731 8378
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Laura-Liisa Muru 

radioloogiatehnik

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Berit Muzakko 

radioloogiatehnik

731 8528
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Janelle Märs 

radioloogiatehnik

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Triin Noorhani 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kristjan Noormets 

radioloogiatehnik

731 8378
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liisa Ojakõiv 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Imbi Ojaste 

radioloogiatehnik

731 9412
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Birgit Piir 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Geili Ploom 

radioloogiatehnik

731 9116
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Keio Polberg 

radioloogiatehnik

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eveli Rebane 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karli Rihma 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Katrin Rästa 

radioloogiatehnik

731 8368
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Elina Saarejõe 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Krista Sõgel 

radioloogiatehnik

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mirel Takis 

radioloogiatehnik

731 8528
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Erika Tallo 

radioloogiatehnik

731 9412
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kaari Talvet 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Triin Tenso 

radioloogiatehnik

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maarja Truve 

radioloogiatehnik

731 8369
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eleri Uibo 

radioloogiatehnik

731 9846
731 9845
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Helena Vahtel 

radioloogiatehnik

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Katrin Valgerist 

radioloogiatehnik

731 8378
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Natalja Vertjajeva 

radioloogiatehnik

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liilia Vilja 

radioloogiatehnik

731 8378
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liis Voitka 

radioloogiatehnik

7318 3566
731 8470
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jelena Buratševskaja 

sekretär

731 8377
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Caris Konik 

sekretär

731 8377
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sirje Küün 

sekretär

731 9411
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Signe Pärn 

sekretär

731 8377
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marika Samoškin 

sekretär

731 8377
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merike Samoškin 

sekretär

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Piret Urbas 

sekretär

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kerli Vaher 

sekretär

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Helen Alanurm 

arst-õppejõud radioloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karin Asser 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 9970
731 9971
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Luisa Dmitritšenko 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marianna Frik 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8565
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ele Hanson 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

731 9999
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jüri Hirmo 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pilvi Ilves 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8300
5331 8300
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Inna Justus 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 9514
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vladimir Järv 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Indrek Koovit 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jaanika Kumm 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tiina Kuum 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 9413
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maris Laipalu 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 9970
731 9971
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kristiina Langemets 

arst-õppejõud radioloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ingrid Laur 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anu Leht 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8360
5331 8360
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Toomas Lillsaar 

arst-õppejõud radioloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vahur Makke 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8565
731 8988
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Janelle Märs 

kiirgustöö kvaliteedispetsialist

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Andreas Müürsepp 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Julia Orsi 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

7319 9922
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Erki Parri 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liisa Perk 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merit Rajas 

arst-õppejõud radioloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Martin Reim 

arst-õppejõud radioloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anne Reppo 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mare Riive 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 9970
731 9971
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tiina Roostna 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 9117
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Merle Šmutov 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 9117
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maksim Zagura 

arst-õppejõud radioloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aire Taube 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
731 9117
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Valeri Tiganik 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marek Tiivel 

arst-õppejõud radioloogia erialal

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Viive Tolpats 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tanel Torm 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Annika Tähepõld 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8253
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eva-Liina Ustav 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

731 9995
5331 9992
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jaak Vahi 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karin Veske 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8564
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Irma Vlassova 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 9117
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
nukleaarmeditsiini osakond

Dmitri Šutov 

füüsik

5331 8472
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kai Ulst 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

731 8470
5331 8470
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anari Põld 

õde

731 8470
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anne Oja 

radioloogiahooldaja

731 8470
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Erle Eesmäe 

radioloogiatehnik

7318 8470
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Epp Linnasmägi 

radioloogiatehnik

731 8472
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Greta Seim 

radioloogiatehnik

731 8566
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liis Voitka 

radioloogiatehnik

7318 3566
731 8470
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tiina Kärner 

arst-õppejõud radioloogia erialal

731 8673
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

REGISTEERIMINE

Maarjamõisa osakond
Info ja reg uuringule
E-R 8.00-17.00
7318377

Info ja reg. mammograafiale
E-R 8.00-16.00
7319411
 
valveradioloog tel
7318371
53318371
 
Maarjamõisa polikliinik
info ja reg röntgeniuuringule

E-R 8.00-18.00

7319116 (kab)
 
reg ultraheliuuringule
7319100
 
info ultraheliuuringu kohta
7319114 (kab)
 
Lastekliinik
reg ultraheliuuringule
7319100
 
info ja reg röntgeniuuringule
7319514 (kab)
 
info ultraheliuuringute kohta
7319523 (kab)
 
Kopsukliinik
info ja reg uuringutele
7318987
 
Naistekliinik
reg ultraheliuuringule
7319100
 
info ultraheliuuringute kohta
7319970 (kab)

Nukleaarmeditsiini osakond
info ja reg. uuringutele
E-R 8.00-14.00
tel 7318470

Angiograafia
info ja reg. uuringutele
E-R 8.00-14.00
7318484

KLIINIKUMI
ÜLDINFO

731 8111

E-P kell 08:00 - 19:00