tutvustus sportmed keskus sportmed keskus 3Footscan'i uuringukompleksiga on võimalik põhjalikult hinnata sportlase jalale mõjuvaid jõude ning selle alusel hinnata jala morfofunktsionaalset seisundit, objektiveerida jala sporditraumade järgset taastumist ja vajadusel määrata individuaalselt valmistatavad D3D (Dynamic 3 Dimensional) tallatoed (moodulsüsteem). Vahel kasutatakse uuringu nimena ka podomeetriatPodomeetria puhul uuritakse enamasti patsiendi jalgade koormusjaotust staatiliselt seistes, Footscan uuringu puhul tomub dünaamiline koormusjaotuse uuring uuring üle koormusplaadi kõndides või joostes.

Footscan´iga on võimalik on teha erinevaid staatilisi ja dünaamilisi mõõtmisi, ühe ja mitme sammu analüüsi, jälgida jalatalla koormuse muutumist ja raskuskeskme (COP) liikumist reaalajas ning muutusi salvestada ning analüüsida, markerite abil määrata koormuskõverad erinevatele anatoomilistele punktidele, analüüsida abduktsiooni ja aduktsiooni funktsiooni, tekitada digitaalseid kahe- ja kolmemõõtmelisi jala koormusjaotuse kujutisi jpm.

 

TallatoedD3D tallatugede valmistamine põhineb metoodikal ja tehnoloogial, mille aluseks on üe 20 aasta kestnud uuringud ja praktiline kogemus. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab moodulitest kombineerida igaühele sobivaimad tallatoed, mis tagavad jalale neutraalse positsiooni, takistavad ebaõiget liikumist (funktsionaalne korrektsioon) ja on mugavad kanda.

Jalgade koormusjaotuse analüüs on soovitatav kõigile, kes tegelevad spordiga.

 

Jalgade koormusjaotuse analüüsile registreerimine 731 9221 või 731 9226 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 KLIINIKUMI ÜLDINFO

731 8111
E-P kell 08.00 - 19.00
 esmf  sport est tartu ulikool   tartu eok 
 klubi tartu maraton  spordimed sa TYASK PNG  estonia eu logo  EL logod