Pakume oma klientidele võimalust tasulisteks terviseuuringuteks. Meie kasutada on selleks nii meie oma osakonna kui TÜ Kliinikumi kaasaegsed diagnostikavõimalused.

Vastuvõtule tulles peaksite teadma järgnevat:

  • asume Tartus Maarjamõisa Polikliinikus, aadressil Puusepa 1a I korrusel
  • vastuvõtule registreerimine toimub telefonil 7319 110 (kell 8 – 16 )
  • arstivastuvõtu käigus planeeritakse koos Teiega vajalikud terviseuuringud ning tasumine toimub kassas kas sularahas või maksedokumendiga
  • hindade aluseks on momendil kehtiv Haigekassa hinnakiri laboratoorsete ja radioloogiliste uuringute kohta
  • vereanalüüside andmiseks oleks reeglina vajalik olla söömata vähemalt 2 tundi (kolesterooli korrektseks määramiseks isegi 12 tundi!), juua võib kindlasti vett ning samuti tuleb õigeaegselt võtta ära oma vajalikud ravimid!
  • Õhtuse arstivastuvõtuaja korral on võimalik tulla vereanalüüse andma hommikusel ajal järgnevatel päevadel.
  • Ka kõhuõõneelundite ultraheli-uuring vajab korrektse tulemuse/hindamise võimaldamiseks eelnevat ettevalmistust (gaasivaba dieet!) vähemalt 2-3 päeva. Täpsemaid juhiseid saate esmasel vastuvõtul.

Veel palume arvestada, et:

Esmasel külastusel on arstil Teie jaoks aega planeeritud 30 min (anamneesi kogumiseks, läbivaatuse teostamiseks, uuringute planeerimiseks) ja õel 20 min (küsitluslehe täitmise juhendamiseks, vereanalüüside võtmiseks, funktsionaaldiagnostiliste uuringute – EKG, spirograafia, vajadusel audiomeetria teostamiseks).

Kohapeal palume Teil esmalt ära täita küsitlusleht, kus paneksite kirja oma varem diagnoositud haigused ja saadava ravi - see säästab tunduvalt arsti vastuvõtuaega, mis hiljem jääb Teiega tegelemiseks. Küsitluslehe täitmisel võite soovi korral abi saada meie personalilt.

Tasuline tervishoiuteenus hõlmab kõik esmavajalikud uuringud ning algab põhjaliku vestlusega ehk anamneesi kogumise ja läbivaatusega.

Esmaste uuringute nn sundpaketti ei ole. Patsient ja arst otsustavad alati koos, milliseid uuringuid ja teste oleks mõttekas ette võtta.

Pärast esmast tasulist visiiti terviseuuringute keskuse eriarsti juurde järgneb korduvvisiit, kus on Teie jaoks arstil planeeritud 20 min. Korduval külastusel selgitatakse patsiendile uuringute tulemusi ja vajadusel suunatakse ta saatekirjaga kliinikumi teiste eriaalade arstide juurde. Kehtiva ravikindlustuse olemasolul tasub edasised kulud Haigekassa.

 KLIINIKUMI ÜLDINFO

731 8111
E-P kell 08.00 - 19.00
 esmf  sport est tartu ulikool   tartu eok 
 klubi tartu maraton  spordimed sa TYASK PNG  estonia eu logo  EL logod