Registreerimine

 

Registreerimine 

eriarsti vastuvõtule

(vajalik isikukood)

 

1) Tel 731 9100

   (E-R 07.30-18.00) 

2) internetis Kliinikumi broneerimisvormi kaudu

3) Kliinikumi      patsiendiportaalis

 ePatsient

 

 

Vastuvõtuaega saab tühistada telefonil 731 9099

Kliinikumi üldinfo

 

Telefon 731 8111
E-P kell 08.00 – 19.00

Kontaktandmed

SA Tartu Ülikooli Kliinikum
Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Puusepa 8, 
50406 TARTU

Tel:  +372 731 9802
Fax: +372 731 9804

e-post: ho@kliinikum.ee

Puusepa 8 majajuht

 

Hematoloogia-onkoloogia kliinikus töötab kliiniline psühholoog Signe Punnisk ja psühholoog Geoffrey Robert Longhurst.

 

Hematoloogia-onkoloogia kliiniku kliinilise psühholoogi töö keskendub peamiselt vähihaigust põdevate inimeste nõustamisele, õpetamisele ja toetamisele.
Vähidiagnoosi saanud inimesed ja nende lähedased võivad tunda haiguse ja ravi erinevates etappides hirmu, ärevust, kurbust, elurõõmu kadumist. Need tunded võivad kesta lühikest aega, aga ka häirivalt kaua. Psühholoogiga koos saab lahti mõtestada ja otsida lahendusi tekkinud raskustega paremini toime tulemiseks. Saab rääkida nii emotsionaalsetest kui suhetega seonduvatest probleemidest, aga ka igapäevatoimingutega paremini toime tulemisest.


Psühholoogi abil saab õppida paremini lõõgastuma ja leidma endale sobivaid tegevusi, mis aitavad kaasa meeleolu paranemisele. Psühholoog saab nõustada pereliikmetega suhtlemisel ning ravijärgse eluga kohanemisel.
Psühholoog on vähiravi meeskonna liige, kes aitab patsiendil paremini kohaneda haiguse erinevates etappides, ka siis kui tervenemine ei ole enam võimalik.


Psühholoogi juures toimuv on konfidentsiaalne, mis tähendab, et ilma patsiendi loata tema isikuga seonduvat infot kellelegi edasi ei anta. Ühe nõustamise pikkus on umbes 50 minutit ja kohtumised toimuvad vastavalt kokkuleppele enamasti kord nädalas, üle nädala või kord kuus.


Kliinilise psühholoogiga kontakti saamiseks
• Andke oma soovist teada raviarstile või õele
• Kirjutage e-mail aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Psühholoogi kabinet asub J-korpuse 1. korrusel, kabinet 51.