ContrastLine height
Text size
Compassio, Innovatio, Scientia, Fides
Vastuvõtuaja tühistamine

Kliiniku uudised

PT uus uudis ENG (16.12.2022)

Text ENG

Kliinikumi uudised

Kliinikumi perekeskuse lai teenuste valik uutes C-korpuse ruumides (22.09.2023)

Septembri alguses alustas Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliiniku perekeskus tööd Maarjamõisa meditsiinilinnaku uutes ruumides C-korpuses.

Naistenõuandla juhi dr Pille Vaasi sõnul on nii töötajad kui patsiendid vastavatud ja avarad ruumid Kliinikumi peamajas pärast mitmeaastast asenduspindadel paiknemist hästi vastu võtnud. „Perekeskuse teenused on mõeldud naistele kogu nende elukaare ulatuses ning meie ambulatoorsete teenuste valik on lai: raseduse jälgimine, imetamisnõustamine, varane sünnitusjärgne tagasikutse emale ja vastsündinule, sünnitusjärgne koduvisiit ning sünnitusjärgne kontroll 6–8 nädalat pärast sünnitust, rasedusdiabeedi ja toitumise nõustamine, raseduskriisi nõustamine, emakakaelavähi sõeluuring, nõustamine rasedusvastaste vahendite osas, rindade kontroll ja rinnavähi ennetus ning perekool nii kontakt- kui veebiloengute näol,“ tutvustas dr Vaas.

Kliinikumi uue operatsiooniploki avatud uste päev (20.09.2023)

Kopsukliiniku osalusel läbi viidud uuringu tulemusel selgus, et poisid, kes suitsetavad varases teismeeas, võivad kahjustada oma tulevaste laste tervist (15.09.2023)

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram