Uued korpused

Lastekliinik, M-korpus

Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliinik võtab alates 21. augustist oma pisikesi patsiente vastu uues, Maarjamõisa meditsiinilinnaku L. Puusepa 8 hoone M-korpuses (vt foto all). Erakorralised vastuvõtud kolivad uude hoonesse 23.08.

Uues ravikorpuses paiknevad osakonnad järgmiselt:

  • I korrus: ambulatoorsed vastuvõtud, erakorraline vastuvõtt, labor
  • II korrus: allergiakeskus, taastusravikeskus
  • III korrus: neonatoloogia osakond, lasteintensiivravi osakond
  • IV korrus: üldpediaatria osakond, neuroloogia osakond, lastekirurgia osakond
  • V korrus: ägedate infektsioonide osakond

Lastekliinikusse pöördudes sisenege N. Lunini või L. Puusepa tn poolsest sissepääsust ja liikuge mööda pallirada lastekliiniku registratuuri ja riidehoidu M-korpuses. Erakorralise meditsiini osakonna (EMO) kaudu saavad siseneda vaid erakorralist abi vajavad lapsed ja täiskasvanud.

Lastekirurgide vastuvõtt ja vastuvõtule registreerimine toimub samuti nüüd M-korpuses, välja arvatud juhul, kui pöördute trauma järgselt korduvale vastuvõtule. Sel juhul registreerige oma saabumine peasissepääsu registratuuris ning suunduge A-korpusesse.

Rohkem infot: www.kliinikum.ee/lastekliinik

Kõrvakliinik, C-korpus

Tartu Ülikooli Kliinikumi kõrvakliinik võtab alates 14. augustist oma patsiente vastu Maarjamõisa meditsiinilinnaku C-korpuses aadressil L. Puusepa 8 (vt foto all). Erakorralised vastuvõtud toimuvad alates 10. augustist kell 8.00 L. Puusepa 8 hoones (seni J. Kuperjanovi 1 hoones).

Uues ravikorpuses paiknevad kõrvakliiniku osakonnad järgmiselt:

  • I korrus: kõrvakliiniku ambulatoorne vastuvõtt
  • IV korrus: kõrvakliiniku statsionaarne osakond, kõrvakliiniku operatsioonitoad

Kõrvakliinikusse pöördudes registreerige oma saabumine L. Puusepa tänava poolses registratuuris. Kui välisuks on suletud ja Te vajate erakorralist abi, helistage L. Puusepa tn poolse sissepääsu fonoluku kella, misjärel annavad töötajad Teile juhised sisenemiseks.

Rohkem infot: www.kliinikum.ee/korvakliinik

Lisaks kõrvakliinikule saavad uued ruumid C-korpuses ka näo- ja lõualuudekirurgia osakond, naistekliiniku perekeskus ja operatsiooniplokk.

Operatsiooniteenistuse päevakirurgia keskus

Päevakirurgia patsientidel (v.a kõrvakliiniku patsiendid) palume registreerida oma saabumine L. Puusepa tn poolses registratuuris ja seejärel liikuda liftiga C-korpuse II korruse ootealale.

Näo-lõualuudekirurgia osakond

Näo-lõualuudekirurgia osakond alustab oma tööd uues C-korpuses 21. augustil. Nii osakonda haiglaravile kui ka näo-lõualuudekirurgi plaanilisele vastuvõtule pöördujatel palume oma saabumine registreerida L. Puusepa tänava poolses registratuuris. Erakorralistel patsientidel palume endiselt pöörduda kõigepealt erakorralise meditsiini osakonda (L. Puusepa 8, M-korpus).

Näo-lõualuudekirurgia statsionaarne osakond paikneb uue C-korpuse IV korrusel.

Vältimatu hambaravi kabinet

Vältimatu hambaravi osutamisega seotud info leiate siit.

Naistekliiniku perekeskus

Tartu Ülikooli Kliinikumi naistenõuandla ämmaemandate ambulatoorne vastuvõtt toimub alates 1. septembrist Maarjamõisa meditsiinilinnaku C-korpuses aadressil L. Puusepa 8, I korrus. Perekeskusesse pöördudes registreerige oma saabumine L. Puusepa tänava poolses registratuuris. Rohkem infot leiate siit.