Vastuvõtud mujal

Kliinikumi vastuvõtud Kvartalis

Radioloogiakliiniku kabinetid Kvartali keskuses töötavad kell E-R 10.00-18.00.  
Mammograafia kabinet, etteregistreerimine telefonil 731 9411. Rinnavähi sõeluuringule võivad tulla ka kindlustamata naised.
Ultraheli kabinetis tehakse rinna-, pehmete kudede, kilpnäärme, kõhu- ja vaagnapiirkonna uuringuid ning veresoonte uuringuid. Vajalik on etteregistreerimine telefonil 731 8377.

Rinnakabinetis võtab vastu ämmaemand, kes on spetsialiseerunud naiste muredele seoses rindadega. Ta kontrollib rindu, nõustab ning suunab vajadusel edasisele uuringule. Saatekiri vastuvõtule tulekuks ei ole vajalik.

Hambaröntgeni kabinetis hakkavad toimuma peatselt otopantomograafia ja hammaste 3D uuringud.
Mammograafia, ultraheliuuringute ja hambaröntegni küsimuste korral pöörduge palun Kvartali radioloogiakliiniku sekretäri poole telefonil 731 7440.

Silmakliiniku kabinettides Kvartali keskuses toimuvad nii silmaarsti kui ka silmaõe vastuvõtud, kus tegeletakse erinevate silmahaiguste diagnoosimisega ja esmaste silmauuringutega. Silmakabinetti saab pöörduda ka sagenenud kuiva silma sündroomi kaebustega. Vastuvõtule pöördumiseks on vajalik eelnevalt registreeruda telefonil 731 9100.

Vaktsineerimiskabinetis ootab soovijaid kliinikumi vaktsineerimismeeskond, võimaldades vaktsineerida COVID-19 vastu ilma registreerimata. Kvartali kabinettides on vaktsineerimine avatud tööpäevadel kell 16:00–19:00 ja nädalavahetustel kell 12:00–16:00. Kasutusel on kahedoosiline Pfizeri ja ühedoosiline Jansseni COVID-19 vaktsiin. Vaktsineerimist viib läbi kliinikumi kõrge pädevusega vaktsineerimismeeskond, kes tagab ka tavapärase 15-minutilise vaktsineerimisjärgse jälgimise. Aega saab vaktsineerimiseks broneerida üleriigilises digiregistratuuris või kliinikumi etteregistreerimisekeskuse telefonil 731 7200.

Kliinikumi Kvartali keskuse kabinetid asuvad I korrusel raamatupoe kõrval.