Koolituskeskus

Hea koolitusel osaleja!

KOOLITUSEL OSALEMISEKS TULEB OSALEJAL TÕENDADA OMA COVID-19 NAKKUSOHUTUST.

Õppeklassi koolitusele tulles tuleb esitada koos isikut tõendava dokumendiga, kas:

  • COVID-19 immuniseerimise tõend;
  • COVID-19 läbipõdemise tõend (kehtib positiivsest testist 180 päeva).

Palun jälgida koolituse toimumiskoha infot (õige info meeldetuletuses, mille saate e-kirjaga 3 tööpäeva enne koolitust), otsustame vastavalt olukorrale, kas koolitus toimub õppeklassis või ZOOM e-keskkonnas (lingi liitumiseks saadame eelneval tööpäeval).

Kui teil esinevad viirushaiguste tunnused, palume kontaktõppe koolitustele mitte tulla!

Kliinikumi koolituskeskus korraldab täienduskoolitusi kliinikumi töötajatele ning vabade kohtade olemasolul on oodatud osalema ka teiste tervishoiuasutuste töötajad.

Kliinikumi koolituskeskuse kalender:

Koolitustele registreerumiseks palume siseneda koolituskeskusesse ja täita registreerumisvorm.
Registreerumiskinnitus, koolituse meeldetuletus ning koolituse läbimist kinnitav tõend või tunnistus saadetakse registreerumisel antud e-posti aadressile.

Juhul, kui olete registreerunud ja selgub, et siiski ei saa tulla, palume broneeritud koht tühistada, andes võimaluse edasi ootelehel olijatele.

Arve väljastpoolt Kliinikumi osalejatele saadetakse peale koolituse toimumist registreerumisel märgitud e-posti aadressile. Koolituse hind on märgitud koolituskalendris vastava koolituse juures ja see sisaldab osalemist auditoorsel koolitusel või praktilistel õppel, õppematerjali ja tõendit/tunnistust koolitusel osalemise kohta. Koolituse hind ei sisalda toitlustamist. Kliinikum on käibemaksukohuslane, hindadele lisandub 20% käibemaks.

 
Kohtumisteni koolitustel!

L. Puusepa 1A, III korrus
E-post koolituskeskus@kliinikum.ee
Telefonid: 731 8139, 731 8174