Koolituskeskus

Hea koolitusel osaleja!

Seoses COVID-19 levikuga on hetkel kontaktõppe võimalused piiratud ja enamus koolitusi toimub ZOOM e-keskkonnas, osalemiseks on vajalik arvuti ja internetiühendus, lingi liitumiseks saadame koolitusele eelneval tööpäeval e-kirjaga. Meeldetuletused saadetakse automaatselt 30 kalendripäeva ja 3 tööpäeva enne koolituse toimumist.
Soovitame kontrollida toimumiskoha infot, muudame jooksvalt vastavalt olukorrale (registreerumisel saadud info võib olla muutunud).

Kui teil esinevad viirushaiguste tunnused, palume kontaktõppe koolitustele mitte tulla!

Kliinikumi koolituskeskus korraldab täienduskoolitusi kliinikumi töötajatele ning vabade kohtade olemasolul on oodatud osalema ka teiste tervishoiuasutuste töötajad. Koolituskeskuse koolituskalender sisaldab infot planeeritud koolituste kohta ja koolituskalendrit täiendatakse jooksvalt.

Kliinikumi koolituskeskuse kalender:

Koolitustele registreerumiseks palume siseneda koolituskeskusesse ja täita registreerumisvorm.
Registreerumiskinnitus, koolituse meeldetuletus ning koolituse läbimist kinnitav tõend või tunnistus saadetakse registreerumisel antud e-posti aadressile.

Juhul, kui olete registreerunud ja selgub, et siiski ei saa tulla, palume broneeritud koht tühistada, andes võimaluse edasi ootelehel olijatele.

Arve väljastpoolt Kliinikumi osalejatele saadetakse peale koolituse toimumist registreerumisel märgitud e-posti aadressile. Koolituse hind on märgitud koolituskalendris vastava koolituse juures ja see sisaldab osalemist auditoorsel koolitusel või praktilistel õppel, õppematerjali ja tõendit/tunnistust koolitusel osalemise kohta. Koolituse hind ei sisalda toitlustamist. Kliinikum on käibemaksukohuslane, hindadele lisandub 20% käibemaks.

 
Kohtumisteni koolitustel!

L. Puusepa 1A, III korrus
E-post koolituskeskus@kliinikum.ee
Telefonid: 731 8139, 731 8174