KontrastReavahe
Teksti suurus
Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus
Kontakt

Teadus-arendusteenistuse uudised

REDCAP TARKVARA VEEBIKURSUS (09.04.2024)

Tartu Ülikooli Kliinikumi Teadus-arendusteenistuse ja Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi kliiniliste uuringute keskus annab teada, et alates 06. maist on võimalik läbida veebipõhiselt järgmist täiendusõppeprogrammi:


REDCap veebipõhised andmebaasid kliiniliste uuringute andmete kogumiseks (MVCM.TK.225). Loe kursusest lähemalt siit

HEADE KLIINILISTE TAVADE KURSUSED (26.03.2024)

Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskus koostöös kliiniliste uuringute keskusega korraldab heade kliiniliste tavade koolitusi “Kliinilised uuringud, kliiniliste uuringute head tavad (GCP – Good Clinical Practice, R2) ja reguleerivad õigusaktid” 2024. aasta kevadel järgmiselt:

Ühepäevane hübriidkoolitus 11. aprill ja 09. mai

Meditsiiniinfo keskuse koolitused 2024. aasta talvel ja kevadel (02.01.2024)

Meditsiiniinfo keskus avalikustas 2024. aasta I poolaasta koolituste kalendri.

Koolitustele registreerumine koolituskeskuses https://koolituskeskus.kliinikum.ee/ (palume registreeruda vähemalt 24 tundi enne koolituse algust).

Kliinikumi uudised

Kliinikumi preemia pälvib dr Kaja Julge (23.05.2024)

Tartu Ülikooli Kliinikumi preemia laureaat on dr Kaja Julge, kelle elutööks on olnud allergoloogia arendamine nii Tartu Ülikooli Kliinikumis kui Eestis tervikuna.

Kliinikumi preemia komisjoni esimehe, Tartu Ülikooli Kliinikumi ravijuhi dr Liis Salumäe sõnul tõstis komisjon esile Kliinikumi lastekliiniku laste ja noorukite allergiahaiguste keskuses töötava dr Kaja Julge osas tema panust nii laste allergoloogiasse kui ka noorte arstide väljaõppesse. „Aastast 1996 Kliinikumis laste allergoloogina töötav dr Julge on tuntud ja tunnustatud patsientide poolt nii kodu- kui välismaal. Lisaks sellele on ta olnud suureks toeks oma nõuannetega kolleegidele,“ tutvustas dr Salumäe.

HIV- ja viirushepatiitide testimise nädal tuletab meelde testimise olulisust (22.05.2024)

Jaapani Yamaguchi piirkonna esindajate delegatsioon käis Kliinikumi kogemusega tutvumas (22.05.2024)

Oled patsient?

Patsiendiinfo andmebaasist leiad enda jaoks kõik vajaliku.
Vaata lähemalt
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram