Kamberdesinfektsiooniteenus

Tõhus kasutamiseks isolatsioonipalatites kasutuses olnud voodivarustuse desinfitseerimiseks (tekid, padjad, madratsid), mis ei talu pesumajas kõrgel temperatuuril pesutsüklit (70 kraadi). Isolatsioonipalatis kasutuses olnud padjad ja tekid desinfitseeritakse eelnevalt desinfektsioonikambris ning seejärel saadetakse pesumajja pesemiseks tavatemperatuuril. Lisaks on võimalik hävitada kuumtöötlemise teel kõik võimalikud parasiidid (kirbud, täid) erinevatelt tekstiilidelt ja meditsiiniseadmetelt.

EFEKTIIVNE

  • hävitab kõik elusorganismid kasutades erinevaid tööreziime vastavalt materjalile
  • saab kuumtöödelda ka suuremõõtmelisi esemeid, kambri mõõdud on 2,650 m x 1,125 m x 1,250 m

TURVALINE

  • kogu tööprotsess on täisautomaatne, kontrollitav ja töötsüklid on dokumenteeritud
  • steriliseerimiseks kasutatakse ainult auru, ei kasutata kemikaale, seega on väga materjalisõbralik, sobib erinevatele materjalidele
  • erinevate materjalide puhul saab kasutada erinevaid programme

Kamberdesinfektsiooniks kasutame Getinge GED-tüüpi sterilisaatorit, mis kasutab oma töös auru ja vakumeerimist. Kamberdesinfektsiooniteenuse hind on 0,96 €/kg. Hinnale lisandub käibemaks.

Võta meiega ühendust ja sõlmi leping!

Tartu Ülikooli Kliinikumi keskkonnaosakond pakub kamberdesinfektsiooniteenust tööpäeviti kell 8.00-16.00. Kamberdesinfektsiooniteenust pakume aadressil Puusepa 8 J-korpuse ruumis -1 040.