KontrastReavahe
Teksti suurus
Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus

Patsiendile

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi radioloogiakliinik osutab teenust Kliinikumi suures majas L. Puusepa 8, Maarjamõisa tervisekeskuses (polikliinikus) L. Puusepa 1A, kopsukliinikus Raja tn 167, Kvartali kaubanduskeskuses ja mammograafiabussis.

Radioloogiaosakond L. Puusepa 8

Radioloogilisele uuringule (röntgen, ultraheli, KT, MRT) pöördumiseks on vajalik eriarsti või perearsti saatekiri, ka aja broneerib teile eri- või perearst radioloogiaosakonna etteregistreerimise numbril 731 8377. Kui te ei saa nt haigestumise tõttu uuringule tulla, palun helistage numbril 731 8377 ja tühistage aeg, et keegi teine saaks seda aega kasutada. Telefonile vastatakse E-R 8.00-16.00

Radioloogiaosakond asub L. Puusepa 8 G1.R korpuse esimesel korrusel. Siin asub enamik röntgeni, ultraheli, KT ja MRT uuringukabinettidest. Uuringule tulles palume alati esmalt pöörduda radioloogia registratuuri, kus esitage isikut tõendav dokument, et teid saaks sisse kanda, seejärel suunab sekretär teid õigesse kabinetti.

Mammograafia

Mammograafia uuringule registreerimiseks või infoks helistage 731 9411. Telefonile vastatakse E-R 8.00-16.00

Radiodiagnostika Kvartali keskuses

Kvartali keskuses tehakse mammograafia- ja ultraheliuuringuid ning hammaste röntgenülesvõtteid, kõigiks uuringuteks on vajalik saatekiri. Mammograafiasse tulekuks sobib ka sõeluuringu kutse, mis ei pea kaasas olema. Kabinetid asuvad Kvartali I korrusel raamatupoe kõrval. Mammograafia, ultraheli ja hambaröntgeni kabinettide lahtiolekuajad on E, K, R kell 9.00−17.00; T, N kell 10.00-18.00. Mammograafiasse registreerimine toimub telefonil 731 9411, ultraheliuuringule registreerimine telefonil 731 8377. Hambaröntgeniks ei pea aega eelnevalt broneerima.

NB! Kvartali vastuvõtt on suvepuhkuseks suletud 8. juulist kuni 11. augustini 2024.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram