KontrastReavahe
Teksti suurus
Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus
Vastuvõtuaja tühistamine

Kliiniku uudised

Kuressaare Hambakliinik külas stomatoloogia kliinikul (22.02.2024)

21. veebruaril külastas Kliinikumi stomatoloogia kliinikut Kuressaare Hambakliiniku esindus: juhataja dr Triinu Putnik, registraator Greta Rüütel, vanemassistent Siivi Belinets. Külalised tutvusid stomatoloogia kliiniku töökorraldusega ja kliiniku ravi- ning õppekabinettidega, hambalaboriga, sterilisatsiooni osakonna tööga, stomatoloogia kliiniku registratuuri ja Kliinikumi üldregistratuuri tööga. Külastati ka L. Puusepa 8 majas asuvat näo-lõuauudekirurgia statsionaarset osakonda ja päevakirurgia üksust.

Visiit toimus seoses Kuressaare Hambakliiniku plaanitava ühinemisega Kuressaare Haiglaga, kui valmib uus hoonekompleks. Kuressaare Hambakliiniku esindus jäi külastusega väga rahule ja sai uusi mõtteid ja ideid, mida saarele kaasa võtta.

23. veebruar lühendatud graafik (19.02.2024)

Kliinik on avatud 23.02. kell 8.00-15.00. Head vabariigi aastapäeva!

Hambaravi üliõpilaste juures alates 12.02.2024 (25.01.2024)

TÜ Hambaraviteaduse instituut pakub võimalust üliõpilaste juures hammaste raviks ja proteesimiseks alates 12.02.2024-31.05.2024.

V kursuse üliõpilaste juures toimub ravi 40%-lise soodustusega Tartu Ülikooli Kliinikumi poolt kehtestatud hinnakirja alusel või Tervisekassa soodustuse alusel aadressil L. Puusepa 1a IV korrus. Vastuvõtt toimub vaid etteregistreerimise alusel E-R tel 731 9889,  731 9282 kl 8-17.

Kliinikumi uudised

President tunnustas teenetemärkidega Kliinikumi töötajaid (23.02.2024)

President Alar Karis andis iseseisvuspäeva eel, 21. veebruaril üle teenetemärgid, et tunnustada inimesi, kelle igapäevane tegevus laob järjest uusi kihte Eesti hoolivuse, märkamise ja kaitstuse seina. “Neid kõiki liidab ustavus põhimõtetele, millele me tahame näha Eestit toetumas: demokraatiale, õiglusele, tarkusele, järjekindlusele, headusele, ettevõtlikkusele, mõistmisele,” rõhutas riigipea.

President Alar Karis märkis ära ka Kliinikumi töötajate panuse, tunnustades Eesti Punase Risti II klassi teenetemärgiga ülemarst-õppejõudu ja 1. kliinilise valdkonna juhti prof Aare Märtsonit. Prof Märtson on pühendanud oma elu ortopeedia eriala praktiseerimisele ja arendamisele Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Tartu Ülikoolis. Pikaaegse ortopeediakliiniku juhina on ta edendanud ravi-, õppe- ja teadustööd nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Ta on olnud väga pühendunud oma patsientide ravimisele ning tänu tema tegevusele on abi saanud tuhanded Eesti patsiendid väikestest lastest kuni eakate inimesteni. Lisaks luu- ja liigeshaiguste ravile on prof Märtsoni läbi aastakümnete olnud vastutav suurte liigeste endoproteesimiste eest. Tal on väga suur panus selles, et Kliinikumi liigesproteesimiste ravikvaliteet on Euroopa mastaabis kõrgel tasemel. Muuhulgas tehakse tema käe all väga keerulisi ja erialade üleseid luukasvajate operatsioone ning keerukamate näidisoperatsioonide läbi viimiseks on teda kutsutud koguni India, Tai ja Vietnami haiglatesse.

Kliinikumis aitavad patsiente juhatada navigatsioonirobotid (21.02.2024)

Operatsiooniõde hoolitseb patsiendi eest tema kõige haavatavamal hetkel (15.02.2024)

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram