KontrastReavahe
Teksti suurus
Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus
Vastuvõtuaja tühistamine

Kliiniku uudised

Karjääripäev stomatoloogia kliinikus (26.02.2024)

22. veebruaril toimus L. Puusepa 1a majas Eesti Hambaarstide Liidu, Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituudi üliõpilaskogu poolt korraldatud karjääripäev.

Üritusel osales 14 hambakliinikut, sealhulgas Tartu Ülikooli Kliinikumi stomatoloogia kliinik koos hambalaboriga ja 60-70 üliõpilast.
Tudengid said tutvuda erinevate  praktika- ja tööpakkumistega üle kogu Eesti. Kliinikutel, sh Kliinikumi  stomatoloogia kliiniku osakonnajuhtidel ja õendusjuhtidel, oli hea võimalus tutvuda õppetööd alles alustanud tudengitega ja luua kontakte tulevaste arstidega lõpukursustelt.

Kuressaare Hambakliinik külas stomatoloogia kliinikul (22.02.2024)

21. veebruaril külastas Kliinikumi stomatoloogia kliinikut koolituse eesmärgil Kuressaare hambakliiniku esindus: juhataja dr Triinu Putnik, registraator Greta Rüütel, vanemassistent Siivi Belinets. Külalised tutvusid stomatoloogia kliiniku töökorralduslikku poolega ja kliiniku ravi- ning õppekabinettidega, hambalaboriga, sterilisatsiooni osakonna tööga, stomatoloogia kliiniku registratuuri ja Kliinikumi üldregistratuuri tööga. Külastati ka L. Puusepa 8 majas asuvat näo-lõuauudekirurgia statsionaarset osakonda ja päevakirurgia üksust. Oma põhjalikke teadmisi klienditeeninduse ja digiregistratuuri toimimise kohta jagas registratuuride osakonna vanemklienditeenindaja Monika Kroon.

Kuressaare hambakliiniku esindus jäi koolitusvisiidiga väga rahule ja sai uusi mõtteid ja ideid, mida saarele kaasa võtta.

23. veebruar lühendatud graafik (19.02.2024)

Kliinik on avatud 23.02. kell 8.00-15.00. Head vabariigi aastapäeva!

Kliinikumi uudised

Parimateks praktikajuhendajateks valiti Kerly Kull ja Jevgeni Valjuženitš (16.05.2024)

Kliinikumi õendustöötajad juhendavad igapäevaselt oma tulevasi kolleege, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tudengeid. Selleks, et nende tööd väärtustada, viib kõrgkool igal kevadel enda õppurite seas läbi küsitluse, et selgitada välja parimad praktikajuhendajad Tartu Ülikooli Kliinikumis. Sel aastal nimetati parimateks praktikajuhendajateks Kerly Kull ja Jevgeni Valjuženitš.

Kerly Kull töötab Kliinikumi sisekliiniku sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakonnas ning tema juhendamist on tudengite poolt kirjeldatud nii:

Kliinikum avab [eel]arvamusfestival esimese aruteluala teemal „Kas haigused saavad alguse peast?" (15.05.2024)

Kliinikumi tuleviku tegija ämmaemandusvaldkonnas on Sale-Liis Teesalu ning õendusvaldkonnas Margus Bunder (14.05.2024)

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram