KontrastReavahe
Teksti suurus
Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus
Vastuvõtuaja tühistamine

Kliiniku uudised

Karjääripäev stomatoloogia kliinikus (26.02.2024)

22. veebruaril toimus L. Puusepa 1a majas Eesti Hambaarstide Liidu, Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituudi üliõpilaskogu poolt korraldatud karjääripäev.

Üritusel osales 14 hambakliinikut, sealhulgas Tartu Ülikooli Kliinikumi stomatoloogia kliinik koos hambalaboriga ja 60-70 üliõpilast.
Tudengid said tutvuda erinevate  praktika- ja tööpakkumistega üle kogu Eesti. Kliinikutel, sh Kliinikumi  stomatoloogia kliiniku osakonnajuhtidel ja õendusjuhtidel, oli hea võimalus tutvuda õppetööd alles alustanud tudengitega ja luua kontakte tulevaste arstidega lõpukursustelt.

Kuressaare Hambakliinik külas stomatoloogia kliinikul (22.02.2024)

21. veebruaril külastas Kliinikumi stomatoloogia kliinikut koolituse eesmärgil Kuressaare hambakliiniku esindus: juhataja dr Triinu Putnik, registraator Greta Rüütel, vanemassistent Siivi Belinets. Külalised tutvusid stomatoloogia kliiniku töökorralduslikku poolega ja kliiniku ravi- ning õppekabinettidega, hambalaboriga, sterilisatsiooni osakonna tööga, stomatoloogia kliiniku registratuuri ja Kliinikumi üldregistratuuri tööga. Külastati ka L. Puusepa 8 majas asuvat näo-lõuauudekirurgia statsionaarset osakonda ja päevakirurgia üksust. Oma põhjalikke teadmisi klienditeeninduse ja digiregistratuuri toimimise kohta jagas registratuuride osakonna vanemklienditeenindaja Monika Kroon.

Kuressaare hambakliiniku esindus jäi koolitusvisiidiga väga rahule ja sai uusi mõtteid ja ideid, mida saarele kaasa võtta.

23. veebruar lühendatud graafik (19.02.2024)

Kliinik on avatud 23.02. kell 8.00-15.00. Head vabariigi aastapäeva!

Kliinikumi uudised

Kliinikum osutas 2023. aastal patsientidele tervishoiuteenuseid rohkem kui 800 000 korral (19.04.2024)

2023. aastal raviti Tartu Ülikooli Kliinikumis viimaste aastate rekordarv patsiente. Ambulatoorsetele vastuvõttudele, päevaravile, haiglaravile, hambaravile, erakorralise meditsiini osakonda ning teistele tervishoiuteenustele pöörduti 814 342 korral.

„See, et ravitud on senisest enam patsiente, tähendab, et me kõik oleme pühendunult suures mahus tööd teinud ning meie ravimahud on sarnased pandeemia eelse ajaga. Kasvutrendis olid päevaravi, õdede iseseisvad vastuvõtud ning e-konsultatsioonid. Viimaste hüppeline kasv Kliinikumis on võimaldanud patsientidel saada paremini õigel ajal õiget ravi – olgu selleks perearsti juures ravi jätkamine, eriarstiabi süsteemi üle võtmine või patsientidele erakorralise abi osutamine. E-konsultatsioonidega oleme liikunud lähemale nii patsientidele kui perearstidele,“ lausus Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse esimees Priit Perens.

Kliinikumi lastekliiniku endine vana roosa maja avab külastajatele oma uksed (18.04.2024)

Bioanalüütikud aitavad jõuda õige diagnoosini (15.04.2024)

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram