Vastuvõtule pöördumine
- Vastuvõtule saabudes tuleb kõikidel patsientidel, nii esmakordsetel kui korduvatel pöörduda registratuuri
- Registreerimisel tuleb esitada pildiga isikut tõendav dokument
Vastuvõtule registreerimine
- Hambaarsti vastuvõtule registreeritakse kohapeal või telefoni teel: L. Puusepa 1a, registratuur, telefon 731 9100 ja 731 9889. L.Puusepa 1a IV korrus, telefon 731 9282
Esmaabi vastuvõtt
- Esmaabi vastuvõtt tööpäeviti 8.00 - 17.00
- Esmaabi vajavaid patsiente teenindatakse võimalikult kiiresti sama tööpäeva jooksul, kuid patsiendid peavad arvestama ooteajaga
Suu- ja hambahaiguste osakond teostab täiskasvanutel kaariese ning selle tüsistuste ravi, seal hulgas vältimatu ravi, endodontiline ravi mikroskoobiga, parodontoloogiline ravi ning hammaste asendamine implantaatidega. Osakond pakub ka täiskasvanute hambaravi narkoosis. Lisaks teostatakse hammaste ekstraktsioone ja väiksemaid kirurgilisi protseduure, hambaravi lastel ning valmistatakse hambaproteese.
Osutatavad teenused
- Kaariese ravi
- Juureravi
- Hambakivi eemaldamine
- Hammaste puhastamine soodapritsiga
- Hammaste valgendamine
- Hammaste asendamine implantaatidega
- Juureravi mikroskoobiga
- Igemehaiguste ravi
Juureravi mikroskoobiga
- Raskesti läbitavate juurekanalite ravi
- Perforatsioonide sulgemine
- Murdunud instrumentide eemaldamine
Arstid: dr. Unt, dr. Sinijärv, dr. Eglit, dr.Raja, dr.Vako, dr.Römer
Igemeravi
- Igemehaiguste diagnoosimine
- Igemetaskute sügavpuhastus
- Paljastunud hambakaelte ravi
Täiskasvanute hambaravi üldnarkoosis
Narkoosis hambaravi on mõeldud täiskasvanutele, kellel on meditsiiniline näidustus üldanesteesias hambaraviks ja kes ei ole võimelised meditsiinilise seisundi või puude tõttu tavalist hambaarsti vastuvõttu läbi tegema. Vastuvõtule pöördumiseks on vajalik suunava arsti saatekiri. Teenuse eest tasub Eesti Haigekassa.
Võimalusel peaks patsient käima eelnevalt hambaarsti juures konsultatsioonil, mille käigus tehakse vajadusel panoraamröntgen hammastest. See aitab hambaarstil planeerida järgnevat operatiivset ravi. Visiidil tutvustab hambaarst narkoosis hambaravi protseduuri.
Hambaarstile pöördudes on vajalik perearsti või eriarsti poolt väljastatud saatekiri patsiendi tervisliku seisundi kohta selleks, et otsustada, kas antud patsiendile sobib päevakirurgia tingimustes narkoosis hambaravi. Vajadusel suunab hambaarst patsiendi täiendavalt anestesioloogi konsultatsioonile.
Narkoosis hambaravi täiskasvanutele teostavad dr. Leila Simberg ja dr. Marjo Sinijärv ja dr Alina Eglit.
Konsultatsioonile pöördumiseks on vajalik broneerida aeg vastuvõtule. Kui patsienti ei ole võimalik liikumisvõimetuse tõttu hambaarsti vastuvõtule tuua, pöördub hambaarsti vastuvõtule tema esindaja või teostatakse konsultatsioon telefoni teel.
Aegade broneerimiseks või telefonikonsultatsiooniks helistada:
Dr. Leila Simbergi vastuvõtuajal kolmapäeviti kell 11.00-12.00 telefoninumbril 731 8683.
Dr. Marjo Sinijärv vastuvõtuajal kolmapäeviti kell 10.00-11.00 telefoninumbril 731 8689.
Dr. Alina Egliti vastuvõtuajal teisipäeviti kell 9.00-10.00 telefoninumbril 731 8682.
Teenuse kohta lisainformatsiooni saamiseks palume kirjutada e-posti aadressil: leila.simbergSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Täiendav info: https://www.haigekassa.ee/hambaravi/patsiendile/eluaegne-hambaravi