NB! 2. ja 3. detsembril on Meestekliiniku kõik keskused suletud.

Vastame Teie kirjadele alates 06.12.2021

 

 

Seoses teenuse osutamisega seotud kulude tõusuga muudavad 2021 aasta teises pooles järk-järgult meestekliiniku tasulise teenuse hinnad. Esimesena, alates 1. septembrist, rakenduvad uued hinnad järgmisetele teenustele:

1. Arsti vastuvõtt androloogiakeskuses. Uus hind 60 eurot.

2. Visiidijärgne elektrooniline nõustamine (e-meili või telefoni teel, ainult eelneval kokkuleppel arstiga). Uus hind 50 eurot.

3. Eesnäärme terapeutilise massaaži protseduur. Uus hind 15 eurot.

 

Meestekliinik alustab pilootprojektina turvatud keskkonnas tasuliste videokonsultatsioonide pakkumisega. Kasutame Zoom keskkonda. Esimesed videosillad suunal Tartu-Amsterdam ja Tartu-Tallinn on juba toimunud. Pilootfaasis teostab videokonsultatsioone Prof. Margus Punab. Videokonsultatsiooni tellimiseks saatke e-mail aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meestekliinik on aastaid Ida-Virumaa ja ka Narva meestele teenuseid osutanud mobiilse kabinetiga. Patsientide arv aga üha kasvas ja seetõttu otsustasime just Narva ehitada oma neljanda piirkondliku keskuse. Seni oleme statsionaarsete keskustega meestearsti teenust pakkunud Pärnus, Tallinnas ja Tartus.

Kliinik asub Narva eesti keele majas, aadressil Linda 2, aga sissepääs on Kerese tänavalt, III korrusel.

Vastuvõtule saab registreerida meestekliiniku kodulehel, e-mailiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või , telefonil 7317223.

Vastuvõtule võib pöörduda kõigi meeste soospetsiifiliste tervisemuredega. Aitame mehi, kellel on probleemiks seksuaalhäired, mure laste saamisega, kusemishäired, alakehas valu-ebamugavustunne, eesnäärmehaigused, kroonilised või ägedad kuse-sugutrakti põletikud, rinnanäärme suurenemine, madal testosterooni tase või mõni muu munandite või peenisega seotud haigus. Tasulise teenusena saame pakkuda uuringuid ja ravi mehetüüpi kiilaspäisuse ja suguhaiguste kahtluse puhul. Alates maist 2021 saab Narvas koha peal teostada ka sperma analüüse.

Meestekliinikusse pöördumiseks on vajalik saatekiri. Soovitame perearstilt küsida e-konsultatsiooni Kliinikumi meestekliinikusse, mis tagab kõige kiirema ja efektiivsema juurepääsu eriarstiabile.

Puusepa 1a

Meestekliiniku Pikema Sõpruse Päeva uuringute paketi sisuks on uuringud ja analüüsid, mis aitavad hinnata mehe antud hetke tervist ja tema olulisemaid tuvastatavaid terviseriske. Uuringupakett sisaldab elektrooniliselt täidetavat küsimustikku, aparaatuuringuid, vereanalüüse, mehe tervise ja tema olulisemate terviseriskide analüüsi ja meestekliiniku arsti poolt elektroonilist või telefoni teel antavat tagasisidet.

Uuringukompleksi täpsem sisu:

Vereanalüüsid olulisemate mehespetsiifiliste kehaliste muutuste tuvastamiseks (testosteroon ja SHBG, vaba kudedele kättesaadav testosteroon ja PSA (eesnäärmetervise marker, sisaldub vaid 35+ meeste paketis).

Vereanalüüsid üldtervise riskide hindamiseks (glükoos, hsCRV, kusihape, kreatiniin, kolesterool, HDL, LDL, triglütseriidid).

Vereanalüüsid maksa seisundi hindamiseks (ALAT, GGT).

Vererõhu mõõtmine.

Kehaehituse süvaanalüüs, mis sisaldab ka kõhuõõnesisese rasvkoe hinnangut.

Meestekliiniku üldterviseküsimustikku, mis võimaldab analüüsida mehe üld- ja mehespetsiifilise tervisega seotud kehaliste muutuste olemasolu ja ka tervisemurede tekkeriski lähiaastatel. Lisaks sisaldab küsimustik infot olulisemate eluviisiga seotud terviseriskide analüüsimiseks.

NB! Haigekassa poolt rahastatud 3200 meest on kaasatud! Saame pakkuda tasulist teenust!