Kontaktandmed

 

SA TÜ Kliinikum Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
L. Puusepa 8,
50406 TARTU
Tel: +372 731 8406
Vaata kaarti

Residentuuri korraldus

 

Residentide registreerumine vabadele kohtadele

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinikus

 

Residendi liikumise erinevate osakondade vahel määrab individuaalne õpingukava, mis koostatakse õppeaastale eelneva kevadsemestri jooksul. Individuaalse õpingukava koostamiseks peab resident kokku leppima residentuuri programmis ettenähtud erialatsüklite läbimise. 

 

Residentuuri tsüklitesse registreerumine

AI-kliinikus toimuvad erakorralise meditsiini, anestesioloogia, täiskasvanute intensiivravi ja laste intensiivravi residentuuritsüklid. Juuresolevast tabelist on võimalik vaadata vabasid arst-residendi ametikohti kliiniku osakondades. Tabelit uuendatakse vastavalt muudatustele. 

 

 Arst-residendid (seisuga 21.09.2023)

 

Tsüklitesse registreerumine toimub alljärgnevalt:

Erakorraline meditsiin.  Residendil palume saata e-kiri dr Kaarel Uba (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Residentuuritsüklisse registreerumisel andke teada oma eriala, mitmenda aasta resident olete ning milline on tsükli kestvus ja soovitav ajavahemik. 

Anestesioloogia. Residendil palume saata e-kiri dr Kaie Stroole (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel 731 8416) ja Niina Fominale (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) . Residentuuritsüklisse registreerumisel andke teada oma eriala, mitmenda aasta resident olete ning milline on tsükli kestvus ja soovitav ajavahemik. 

Täiskasvanute intensiivravi. Residendil palume saata e-kiri dr Veronika Reinhardile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel 731 8530). Residentuuritsüklisse registreerumisel andke teada oma eriala, mitmenda aasta resident olete ning milline on tsükli kestvus ja soovitav ajavahemik. Kirjas võib välja tuua oma eelistuse, kas soovite tsüklit teha 1., 2. või 3. intensiivravi osakonnas. Nefroloogia eriala residentide väljaõpe toimub eelistatult 1. (neeruasendusravi), neuroloogia ja neurokirurgia residentidel 2. (neurointensiivravi) ja pulmonoloogia residentidel 3. intensiivravi osakonnas. Teiste erialade residentide jaotus toimub ühtlase jaotuse põhimõttel.

Laste intensiivravi. Residendil palume saata e-kiri dr Imbi Eelmäele (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel 731 9552) ja Niina Fominale (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Residentuuritsüklisse registreerumisel andke teada oma eriala, mitmenda aasta resident olete ning milline on tsükli kestvus ja soovitav ajavahemik. 

 

Eeltoodud vastutajate informatsiooni põhjal registreerib kliiniku sekretär (Niina Fomina, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) residendi kodulehel olevasse tabelisse. 

 

Alates 01.09.2017 vormistatakse AI kliinikus tsüklites olevate residentide töölepingutes töötegemise kohaks AI kliinik. Kliinikujuhataja korraldusega määratakse konkreetne osakond residendi töötegemise kohaks. 

 

 

Registreerimine

 

Registreerimine eriarsti vastuvõtule 731 9100

Kliinikumi üldinfo

 

Telefon 731 8111
E-P kell 08.00 - 19.00