KontrastReavahe
Teksti suurus
Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus

Ühendlaborist

Tartu Ülikooli Kliinikumi Ühendlabor on üks suurimaid meditsiinilaboreid Eestis. Oleme pühendunud pakkuma kõrgeima kvaliteediga laboriteenuseid, mida võimaldab meie labori kaasaegne tehnoloogia ja professionaalne personal.

Labori eesmärk on tagada kiire ja täpne analüüside teostamine, et aidata arstidel teha õigeid otsuseid patsientide ravis kasutades kõige kaasaegsemat tehnoloogiat ja metoodikaid. Meie partneriteks, on nii era- kui ka avaliku sektori tervishoiuasutused.

Laboris töötavad laboriarstid, -spetsialistid ja bioanalüütikud on kõrgelt kvalifitseeritud ja meil on aastatepikkune kogemus paljudes valdkondades laborimeditsiinis. Ühendlabori laboratoorse diagnostika teenuste hulka kuuluvad biokeemia, hematoloogia, immunoloogia, molekulaardiagnostilised ja mikrobioloogilised uuringud.

Samuti pöörame suurt tähelepanu analüüsitulemuste kvaliteedile ja täpsusele. Erinevad kvaliteedikontrolli programmid tagavad, et meie teenused vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele.

Meie meditsiinilabor on tuntud oma usaldusväärse ja professionaalse teeninduse poolest, mis põhineb tugeval kliendisuhete loomisel. Meie klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis ning me anname endast parima, et tagada meie klientidele kvaliteetne teenindus ning kiire ja täpne diagnoosimine. Anname endast alati parima, et tagada meie klientidele kvaliteetne teenus ja parim võimalik tulemus.

Kui teil on lisaküsimusi või soovite tellida meil laboriuuringuid, võtke meiega ühendust ja me aitame teid hea meelega!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram