Palliatiivravi osakond on mõeldud täiskasvanud patsiendile, kellel on diagnoositud progresseeruv elu ohustav ja elukvaliteeti halvendav haigus ning kelle seisund on halvenenud põhihaiguse või kaasuva haiguse ägenemise tõttu. Palliatiivravi meeskond on valmis abistama patsienti kogu haiguse vältel alates diagnoosi saamisest kuni elu lõpuni, pakkudes talle meditsiinilist, psühholoogilist, sotsiaalset ja vaimset tuge ning nõustades ka patsiendi lähedast.

 

Hospiits keskendub kaugelearenenud, raske haiguse all kannatava inimese ja tema lähedase elukvaliteedile. Võimalikult täisväärtuslikuks eluks pakub hospiits kaastundlikku hooldust, tagades patsiendile rahu, mugavuse ja väärikuse.

 

Osakonnas on 22 voodikohta (7 palliatiivravi ja 15 hospiitsi kohta). Ravile saab suunata patsienti nii Tartust kui ka teistest maakondadest kliinikumi siseselt ja eri- või perearsti saatekirjaga. Vajalik eelnev broneerimine aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Eri- või perearsti suunamisel palliatiivravile või hospiitsi vajalik broneerimiseks saatekiri

 

Asume:

L. Puusepa 6, I korrus Tartu, 50406

 

Kontakt:

Osakonna juht, arst-õppejõud: Heli Taro 5321 7110 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Õendusjuht: Liis Lang 731 7111 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Valveõde:731 7114
Õde-koordinaator: 731 7113; 5321 7113

 KLIINIKUMI ÜLDINFO

731 8111
E-P kell 08.00 - 19.00
 esmf  sport est tartu ulikool   tartu eok 
 klubi tartu maraton  spordimed sa TYASK PNG  estonia eu logo  EL logod