KontrastReavahe
Teksti suurus
Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus
Vastuvõtuaja tühistamine

Kliiniku uudised

Kirurgiakliiniku hommikukonverents 22.05 (17.05.2024)

22.05.2024 kl 8.15-9.00 kirurgiakliiniku Journal Club, kus dr Markus Kiili teeb ettekande teemal „Kiirguse kasutamine retrograadses intrarenaalses kirurgias“. Link artiklile SIIN

Kirurgiakliiniku hommikukonverents 8.05 (03.05.2024)

Journal Club'is teeb ettekande dr Solveig Verbu teemal "Aordi stentproteesimine koos en bloc kopsu tuumori eemaldamisega"

Kirurgiakliiniku hommikukonverents 24.04 (19.04.2024)

24.04 kl 8.15 kirurgiakliiniku Journal Club’is teeb ettekande  dr Marie Laanisto teemal „Perforeerunud divertikuliit ning purulentne või fekaalperitoniit – Hartmanni operatsioon vs primaarse anastomoosiga sigmoidektoomia“. Link artiklile SIIN.

Kliinikumi uudised

Suviste traumade põhjustajateks on alkohol, samuti tõuke- ja jalgrattad (22.06.2024)

Suvi toob endaga kaasa mitte ainult sooja ilma ja vaba aja veetmise võimalused, vaid ka suurema riski erinevateks traumadeks. Kliinikumi erakorralise meditsiini osakond tuletab meelde peamised traumade tekkepõhjused ja soovitused nendest hoidumiseks.

Soojal ajal on erakorralise meditsiini osakonnas sagedasemad lahtised vigastused, mida põhjustavad erinevad tegevused ja õnnetused. Tartu Ülikooli Kliinikumi erakorralise meditsiini osakonna vanemarsti-õppejõu dr Aime Keisi sõnul suureneb sooja ja kuiva ilma püsides tõukerataste ja jalgrataste kasutamine, mis paraku toob endaga kaasa kukkumisi ja vigastusi. „Tõukerattad on suur probleem, kuna vigastused on tõsised ja paranevad kaua.

Dr Kaspar Tootsi pälvis parima Põhjamaade ortopeediaalase teadustöö tunnustuse (21.06.2024)

Kliinikum osaleb eesnäärmevähi varajase avastamise uuringu läbiviimisel (13.06.2024)

Oled patsient?

Patsiendiinfo andmebaasist leiad enda jaoks kõik vajaliku.
Vaata lähemalt
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram