Mai 2018, naistekliinik
Suur tänu imetamisnõustaja ämmaemand Ragne Engastele. Ilma tema abi ja toetuseta poleks ma kindlasti suutnud imetamist jätkata.


Mai 2018, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Soovin edastada oma siirad tänud osakonna personalile. Suured tänud dr Margus Kivisild selle üüratu positiivsuse, aususe ja pühendumuse eest. Suured tänud dr Hannes Jürgens inimlikkuse, hoolivuse, aususe, kannatlikkuse ja pühendumuse eest. Erilised tänud kuuluvad füsioterapeut Margit Rechlinile ja abiõde Liina Oherjusele. Aitäh, et olete just sellised nagu te olete, et teil jätkuks seda tugevat vaimu ja tahet aidata inimesi rasketel katsumustel!


Mai 2018, südamekliinik
Avaldame tänu osakonna töötajatele nende äärmise tähelepanelikkuse ja hoolitsuse eest. Eriline tänu dr Mart Kalderile, kes oma väsimatu energia, südamesoojuse, huumorimeele ja suure teadmistepagasiga on tervendanud sadu südameid. Tänu õde Malle Põllusaarele ja Sirje Põderile.


Aprill 2018, sisekliinik
Soovin avaldada suurt lugupidamist ja austust dr Marko Malvikule toreda koostöö eest. Äärmiselt soe ja tark noor arst. Edu talle oma töös ja sooja suhtumist patsientidesse! Veel tahan tänada sekretäri Anneli Haavasalu ja alati naeratavat õde Marjaliisa Mikiveri. Suur, tänu teile kõigile!


Aprill 2018, kirurgiakliinik
Tänan südamest osakonnajuhatajat dr Andres Kotsarit, dr Isabella-Gabriela Heidot ja kõiki palatite 1 ja 12 õdesid ja teenindavat personali, kes kandsid hoolt minu sõbranna eest. Nägin igapäevaselt kogu personali südamlikkust, hoolivust ja oskust raske haige ravimisel.