August 2021, analaüüsi- ja kvaliteediteenistus

Tahan tänada klienditeenindajat Helve Rauda väga täpse ja hooliva teeninduse eest. Pr Helve võttis vaevaks ja uuris, millise arsti poole pöörduda ja millal saaks seda teha. Soovin talle jätkuvat pikka meelt ja tugevat tervist! Tartu Ülikooli Kliinikumi arstide ja teenindava personaliga olen alati väga rahul, sest seal töötavad ikka tõelised oma ala väga hästi tundvad inimesed!

 

August 2021, hematoloogia-onkoloogia kliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Tänan osakonna kõiki töötajaid – õdesid, hooldajaid, põetajaid. Eriti tänan kirurge dr Taavi Põdramägi ja dr Margus Kivisilda minu eduka paranemise eest operatsioonist taastumisel. Tänan ka 1. intensiivravi osakonna töötajaid. Te olete kõik väga imelised inimesed!

 

August 2021, naistekliinik

Soovin südamest tänada dr Liis Kriisat. Kartsin väga ja pisarad voolasid, kui uksest sisse astusin. Doktor rahustas mind täielikult maha ja protseduuri ajal selgitas kõike, mida ta teeb, juhtis mu tähelepanu hirmult ära ja vestles minuga väga rahulikult ja sõbralikult. Tõesti väga professionaalne ja südamlik suhtumine nii patsienti ja ka oma töösse.

 

August 2021, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / kirurgiakliinik 

Meie lapsega juhtus õnnetus kardivõistluse ajal. Laps toodi kiirabiga Tartu Ülikooli Kliinikumi. Ma tänan kõiki töötajaid, kes meiega sel raskel ajal tegelesid: kiirabitöötajad, EMO õed ja arst ning hiljem lastekirurgia abistavad õed. Ma kahjuks ei tea nende imeliste inimeste nimesid, aga olen äärmiselt tänulik, et nad teevad seda tööd ja abistavad meid kõiki. Aitäh teile!

 

August 2021, lastekliinik 

Soovin tänada meie raviarsti dr Eda Tamme tema tähelepanelikkuse, põhjalikkuse, pühenduvuse, hoolimise ja professionaalsuse eest! Samuti suured tänud osakonna intensiivpalati lasteõde Natalja Potapovale ja lasteõde Jelena Rokkale, tänu kelle hoolitsusele, rahulikkusele ja toetusele, oli nii lapsel kui minul emana kergem see raske haigusperiood üle elada. Aitäh südamest!

 

August 2021, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik 

Lugupeetud Angelika Lall! Tahan avaldada Teile ning Teie poolt juhitud osakonnale tunnustust ja tänu! Sain oma ema täpselt õigel ajal õigesse kohta. Ta oli ise ka väga tänulik, kui sai tunda teie kollektiivi professionaalset hoolitsust. Tahan tänada teie personali väga inimliku ja mõistva suhtumise eest. Nägin ka kõrvalt nende tegemisi. Suhtumine patsienti oli lugupidav, kannatlik ja nende soove toetav. Ka suhtlemine omastega oli väga empaatiline. Selline vaikselt toetatud Inimese maise teekonna lõpp võiks olla paljudel juhtudel esmavalik. Tänan!

 

August 2021, naistekliinik / toitlustusteenistus

Soovin südamest tänada naistekliiniku ja günekoloogiaosakonna töötajaid, kelle pühendumus, oskuslikkus, empaatia ja heasoovlikkus tegid olemise turvaliseks, hubaseks ja koduseks. Külastasin naistekliinikus valvearsti dr Pille Vaasi, kes koos oma meeskonnaga operatiivselt andis abi, nõustas ja suunas operatsioonile. Viibisin haiglaravil günekoloogiaosakonnas. Mind opereeris dr Katrin Täär. Imeline inimene, pädev spetsialist, pühendunud ja põhjalik. Lisaks tunnustus ja kummardus dr Pille Soplepmannile, osakonna õedele ja teistele töötajatele – suurepärane meeskond! Lisan veel, et toidud olid maitsvad ja mitmekesised. Aitäh Teile! Olge terved!

 

Juuli 2021, nahahaiguste kliinik
Tänan kõiki osakonna töötajaid tähelepanu ja hea ravi eest. Minu tänu kokkadele, kes valmistavad väga maitsvaid toite ja mitmekülgse menüü eest. Eriti hoolitsevad on õde Kristyna Harkmann ja õde Ljubov Krjakvina. Tervist teile ja teie peredele. Edu töös!

 

Juuli 2021, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik 

Sooviksin väga tänada füsioterapeut Mihkel Luike väga professionaalse, abivalmi, patsiendisõbraliku ja ennastsalgava töö eest.

 

Juuli 2021, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / traumatoloogia ja ortopeedia kliinik 

Lubage tänada EMO kollektiivi ja personaalselt dr Anu Alandit "hea une" ja dr Alo Rulli meisterliku kirurgilise tegevuse eest! Patsiendina tundsin asjalikku hoolivust, pädevust ja ligimesearmastust. Aitäh!

 

Juuli 2021, närvikliinik 

Avaldame suurimat tänu raviarstidele dr Riina Vibole ja dr Karl Jõgile, kõigile õdedele, põetajatele ja hooldajatele. Inimlik, soe, hoolitsev ja toetav suhtumine väga eakasse patsienti kogu personali poolt, mida sel perioodil kohtasime, ei ole alati iseenesestmõistetav. Ära märkimist väärib kindlasti doktorite pühendunud tegevus ja igati meeldiv suhtumine vanahärrasse ning tema pereliikmetesse. Loodame väga, et kõik nimetatud osakonna töötajad teadvustavad ise, kui suure panuse nad sellise sooja hoiakuga tegelikult patsientidele tema paranemise teekonnal annavad. 

 

Juuli 2021, sisekliinik

Sooviksin kiita L-korpuse töötajaid. Kiidan õde Marilin Niilust ja põetaja Lillian Männastet. Ei ole näinud paremaid õdesid, kes oma patsiente nii hästi kohtlevad, hoiavad ja hoolitsevad ning seda isegi öösel. Kõik nende patsiendid on alati puhtad ja õnnelikud.

 

Juuli 2021, stomatoloogia kliinik 

Olen palju aastaid kasutanud dr Karin Keerniku teenuseid. Ta on arst, kes on väga heade töötulemustega, alati sõbralik, rahulik ja kõrge käitumiskultuuriga. Olen ka küsitlenud dr Keerniku vastuvõttudel käies tema teisi patsiente. Vastus on ühene – väga hooliv ja tark arst.

 

Juuli 2021, südamekliinik

Südamlik siiras tänu osakonna kollektiivile. Teete kõik, et patsient end meeldivalt tunneks ja rohkemgi veel. Jõudu ja jaksu!

Piia Heidi KreegimäeKauaaegne lastestomatoloogia osakonna arst-õppejõud Piia-Heidi Kreegimäe on eeskujuks meile kõigile. Vaatamata väärikale vanusele on ta aktiivne ja särav isiksus, kes näeb ka kadedaks tegevalt hea välja. Ta väärib meie tunnustust ja lugupidamist.

 

Töö lastega ei ole lihtne, kuid veelgi keerulisem on töö lapsevanematega. Dr Kreegimäe saab hakkama nii keeruliste patsientide kui lapsevanematega. Palju aastaid on ta tegelenud puuetega laste ja täiskasvanutega ravides neid narkoosis.

 

Tema on hambaarst, kes mäletab veel aegu, kui töötasid liikuvad hambaravi osakonnad. Hambaarstid sõitsid siis kogu varustusega linnast välja maal elavate inimeste hambaid parandama või siis mõnda tehasesse.

 

Hambaarstiks õppis ta Tartu Riiklikus Ülikoolis aastatel 1962–1967. Alates 1967. aasta augustist asus ta tööle Tartu Linna Stomatoloogia Polikliiniku arst-stomatoloogi ametikohale. Alates 2000. aasta 1. jaanuarist käesoleva ajani on dr Kreegimäe Tartu Ülikooli Kliinikumi stomatoloogia kliiniku lastestomatoloogia osakonna arst-õppejõud.

 

Dr Kreegimäe oli aastatel 1999–2007 Eesti Stomatoloogia Seltsi juhatuse liige ja Tartu Stomatoloogide Seltsi esinaine.

 

Oktoobris tähistab dr Kreegimäe ka oma 79. sünnipäeva. Täname dr Piia-Heidi Kreegimäed kauaaegse ja südamega tehtud töö eest! Soovime talle vee paljudeks aastateks jõudu, jaksu ja head tervist!

 

Kolleegid stomatoloogia kliinikust

Olukorras, kus me õige tihti oleme pidanud kliinikumi pakkuma haigeid ja kutsuma reanimobiili, on see sujunud nii kenasti ja kõik on olnud väga toetavad ja abivalmis.

Rakvere Haigla poolt kõigile palju palju tänu. Nii hea on suhelda, kui osapooled on mõistvad ja vastutulelikud.

Aile Kaasik

EMO juhataja, AS Rakvere Haigla

 

Aprill 2021, hematoloogia-onkoloogia kliinik

Dr Taavi Põdramägi, aitäh! Kõik te olete väga tublid!

 

Aprill 2021, infektsioonikontrolli teenistus

Käisin emaga Covid-19 vaktsiini tegemas. Jäime väga rahule, kui sujuvalt oli kõik korraldatud. Tundsime igal sammul hoolivust ja tähelepanu. Soovime kogu vaktsineerimismeeskonda tänada ja soovida vastupidamist!

***

Käisin Teie juures vaktsineerimas oma vanematega. Kiidan väga Teie töötajate sõbralikkust, asjalikkust, organiseeritust ja soojust. Ma väga hindan ja kiidan sellist käitumist. See oli täpselt selline, mida sellisel raskel ajal kõikidele vaja on. Palun pidage vastu ja kiitke võimalusel kõiki osalisi. Olgem terved!

 

Aprill 2021, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Siin tehti operatsioon. Olin väga haige. Mind aitasid kõik: nii õed kui hooldajad. Nad kõik olid nii abivalmid, hoolivad ja sõbralikud. Aitäh neile kõigile. Samuti suur tänu arstidele, kes mind ravisid. Olen südamest tänulik kõikidele töötajatale. Olete parimad!

 

Aprill 2021, psühhiaatriakliinik 

Ma tahan tänada hooldaja Malle Voikat. Ta on super hea ja lahe inimene. Osakonna kollektiiv on tore ja hea. Dr Vaiko Veikat on suurepärane arst. Aitäh teile!

 

Aprill 2021, naistekliinik

Olen südamest tänulik ka valvearst dr Karina Luigele, kes oli väga soe ja empaatiline ning lahendas olukorda võimalikult arusaadavalt ja toetavalt.

 

Aprill 2021, kirurgiakliinik 

Tahan kogu hingest ja südamest tänada dr Andrei Uksovit ja dr Andres Teini, suurepäraseid kirurge nende professionaalsuse, oskuste, teadmiste ja vastupidavuse eest. Tänan eraldi lugupeetud kirurgi dr Toomas Väli, kes koos dr Andrei Uksoviga ravisid mind kõik need aastad. Aitäh! Südamlik tänu kogu meditsiinipersonalile, kes aitas mul operatsioonist taastuda sellele järgnevatel päevadel. Aitäh elule aitamise eest! Suur, suur aitäh!

 

Aprill 2021, sisekliinik / spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Viibisin COVID-19 diagnoosiga ravil sisekliinikus ja spordimeditsiini ja taastusravi kliinikus. Selle 17 päeva jooksul oli mul võimalus igapäevaselt näha seda metsikut tööd, mida teeb kogu personal alates arstidest, õdedest, hooldajatest kuni toidujagajateni välja. Te olete nendesse osakondadesse rakendanud haigla parimad jõud – millise pühendumusega ja samas suure empaatiavõimega võideldakse haigete tervise eest – selle kirjeldamiseks pole sõnu! Siinjuures ma tahangi avaldada oma siiramat tänu minu esimesele raviarstile arst-resident Johannes Pärtel Truusalule ja arst-resident Nele Kriisale nakkushaiguste osakonnas. Statsionaarses taastusravis olles arst-resident Ronald Rätsepale ja füsioterapeut Riin Kodasmaale! Eriline tänu ka osakonnajuhataja dr Anne Kallastele. Need inimesed olid minu elupäästjateks ja jään neile oma elu lõpuni tänuvõlglaseks. Nüüd tuleb küll tunnistada, et ma olen olnud vägagi õnnelik inimene, et selle "koroonasõja" käigus meie teed ristusid nii fantastiliste oma ala spetsialistidega, kes igapäevaselt justkui kivi-kivi haaval püstitasid mulle kullast Triumfikaare, mida ma oskan hoida ja mille eest miljon tänu! Olge hoitud! Veelkord minu siiras tänu teile kõigile!

Märts 2020, kõrvakliinik

Soovin tänada kliiniku suurt peret. Ma tänan sekretär Marge Haava. Tore on operatsioonile tulla, kui ees ootavad on nii rõõmsameelsed inimesed. Naeruteraapia toimib alati hästi. Tänud operatsiooniõde Agnes Tammemäele, kes meisterlikult kanüüli paneb, õde Inna Rauale, kes palju tarka infot jagas, riidehoiu tädidele ja klienditeenindajale, õde Anna Andrianovale, dr Vahur Ristiojale ja kõigile teistele, keda ei nimetanud. Suured tänud ja kõike paremat edaspidiseks!

 

Märts 2021, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Kirjutan Teile, sest soovin kiita ja tänada füsioterapeut Marko Treierit. Marko pühendas mu murele 2 tundi. Sain erinevaid nõuandeid nii toitumis- kui liikumisharjumuste kohta ning väga head tallatoed. Tundsin, et need tunnid ta päriselt kuulas ja nõustas ilma kiirustamata, samuti olen väga tänulik harjutuste üle mida ta soovitas teha. Olen väga tänulik ja palju tervist ning rõõmsat kevadeootust teile kõigile.

 

Märts, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Ristatisideme operatsioon. Olen väga tänulik väga tublidele ja tegusatele arstitele ja õdedele, kes sel päeval tööl olid. Väga meeldiv kogemus, kõik pingutasid väga ja kõik oli väga hästi organiseeritud. Veelkord väga suured tänud. Jätkake samas vaimus. Jõudu, jaksu ja tugevat närvi.

 

Märts 2021, kirurgiakliinik / toitlustusteenistus

Ma südamest tänan dr Simo Saarniitu, kes suhtub patsiendi hädadesse väga asjalikult, sõbralikult ja täie empaatiaga. Avaldan südamlikku tänu kõikidele õdedele, hooldajatele hea hoolitsuse eest. Toit on väga maitsev ja suurepärane. Väga suured tänud kogu personalile.


Märts 2021, südamekliinik 

Lugupeetud dr Arno Ruusalepp, te juhite suurepärast meeskonda. Palun südamest tänada dr Silvia Virrot, dr Raili Ermelit, anestesioloog dr Urmas Kuuma. Loomulikult ka teisi meeskonnaliikmeid, kes viibisid operatsioonil, intensiivis, osakonna õdesid, hooldajaid. Suured ja südamlikud tänud teile professionaalse ja tänuväärse töö eest. Olete kõik väga südamlikud, armsad ja kannatlikud. Teist oli väga hooliv, tulles meie soovile vastu, mitte kasutada doonoriverd. See tähendab meie perele väga palju. Sõnades on võimatu väljendada seda tänutunnet, mida meie perekond tunneb.

 

Märts 2021, infektsioonikontrolli teenistus

Tänase vaktsineerimise kogemus: supersuur tänutunne! Kõik oli ülihästi organiseeritud, Kõik, kes leidsid su nime nimekirjast, andsid vaktsineerimispassi, näitasid, kuhu poole liikuda, suskasid süstla käsivarde või koordineerisid vägesid jälgimisalal, jõudsid maski taga soojalt naeratada, lahkudes ilusat päeva soovida. Suur tänu ja jõudu teile, meie oleme uhked teie üle! 

***

Käisin vaktsineerimas. Väga hästi korraldatud haigla poolt, kiire, selge ja asjalik juhendamine, personali poolt oli suhtlemine hooliv ja sõbralik. Tänan!

***

Tänan suurepärast kliinikumi meeskonda hästi organiseeritud ja teostatud COVID-19 vaktsineerimise eest. Juba aja broneerimine oli lihtne ja meeldiv. Kohale jõudes võttis vakstineeritavaid vastu tore sõbralik meditsiinitöötajate meeskond, kes juhendas, juhatas, vaktsineeris ja pärast süsti jälgis iga patsiendi seisundit 15 minuti jooksul. Kõik vaktsineerimisele tulnud inimesed lahkusid tänusõnad huulil ja medtöötajatele jõudu jaksu soovides. Veelkord minu siirad tänud arstidele, õdedele ja kogu kliinikumi personalile. Kõike head Teile!


Märts 2021, närvikliinik 

Ma tänan südamest neurokirurg dr Jaan Eelmäed, kes tegi mulle kaela lülivaheketta vahetuse, raviarsti dr Epp Heinolat ja kogu neurokirurgia personali – õdesid, hooldajaid, füsioterapeute, lahkuse ja osavõtlikkuse eest.

 

Märts 2021, sisekliinik 

Kiidan ja tänan osakonna meditsiinilist personali ennastsalgava tervishoiuteenuse osutamise eest, eelkõige toon esile valvearst dr Ragne Ole, raviarst dr Johannes Pärtel Truusalu ja abiõde Ingrid Müür tegevuse. Suur tänu tehtud töö eest ning jõudu ja vastupidavust järgnevateks ärevateks nädalateks kliinikumi meditsiinitöötajatele.

 

Märts 2021, hematoloogia-onkoloogia kliinik 

Suur aitäh kõigile väga abivalmis ja toredatele töötajatele. Väga suur tänu dr Evelyn Eelmale. Palju jõudu ja vastupidavust!

 

Märts 2021, lastekliinik 

Sooviksin väga kiita meid vastu võtnud valvearsti dr Maarja Kärsinit, kes oli väga hooliv ja lapsesõbralik. Täname mõistva ja toetava vastuvõtu eest. Suure südamega arst.

 

Märts 2021, naistekliinik

Väike Remy soovib oma perega edasi öelda oma tänusõnad personalile, kes aitasid alustada elu. Soovime tänada dr Fred Kirssi. Eriti suured, suured tänud ämmaemand Kärt Hüdsile, kes oli professionaalne, väga mõistev, hooliv ning jäi ka kõige pingelisemal perioodil rahulikuks. Aitäh, et jäid meiega lapse sünnini! Tundsime ennast väga turvaliselt! Tuhat tänu! Aitäh põetaja Helin Aavakivi! Tänud sünnijärgse osakonna personalile! Aitäh põetaja Kersti Tiitsale, kes oma huumorimeelega tegi juba hommikul päeva rõõmsaks ning oli alati abivalmis. Aitäh kogu ravipalati hoolivale ning sõbralikule personalile! Dr Ilona Larina – lihtsalt tohutult suure südamega arst! Täname südamest kõigi vastuvõttude eest! Saime üle oma suurtest hirmudest ning alati ka muredele lahendused. Aitäh kõigile, kes meiega tegelesid! Olge hoitud ja püsige terved!

***

Mulle jäid väga positiivselt meelde dr Margit Klaassen, arst-resident Kati Sild ja minu sünnituse vastu võtnud ämmaemand Liina Annuk. Lisaks ämmaemand Kadi Markus, kes jälgis minu rasedust ning ämmaemand Marrit Kanna, kes külastas meid pärast sünnitust kodus. See koduvisiidi teenus on super! Neid kõiki iseloomustas professionaalsus, soe suhtumine ning positiivsus. Nad suutsid välja näidata hoolivust ning selgitasid ja vastasid kõikidele küsimustele rahulikult ja sõbralikult.

 

Tahaksin selle kirjaga tänada kõiki meditsiinitöötajaid, kes 15. veebruari õhtupoolikul vaktsineerimisega tegelesid. Uskumatu, kui sõbralikud ja lahked olid kõik, kes seal ametis olid! Tunnistan, et oma tööpäeva lõpul (umbes kell 15.30) mina küll ei jaksa nii naeratav, lahke ja sõbralik olla. Õpetajad olid kokku üsna lärmakas seltskond ja küsisid pidevalt tõenäoliselt samu küsimusi. Absoluutselt kõik vastused anti lahke naeratusega ning hoolivalt. Ma istusin ja vaatasin neid inimesi ja suur tänutunne valdas mind.

Palun öelge kõigile oma kaaslastele edasi, et nad on nii toredad, hoolivad ja uskumatult kannatlikud!
Mina ekslesin juba alguses õiget kohta otsides mitu korda ära (sisenesin nn vanast hoonest) ja küsisin umbes 5 korda abi. Kõik, kellelt abi otsisin, juhatasid ülilahkelt mind edasi, keegi ei öelnud, et see pole tema ülesanne.

Soovin teile kõigile palju jõudu ning hoolige kindlasti ka endast niisama palju kui teistest! Te olete väga tublid ja asendamatud. Aitäh!

 

Veebruar 2021, sisekliinik

Tahan tänada dr Ingrid Kulli. Väga lahke, sõbralik ja abivalmis arst. Suured tänud.

 

Veebruar 2021, naistekliinik

Hea dr Pille Soplepmann! Ma tahtsin Teid tänada kogu oma südamepõhjast, et tundsite muret, võtsite vaevaks edasi uurida ja mind eriarsti juurde saata. Veel tahaksin ma, et edastaksite minupoolse tänu ka osakonna personalile, kes nendel päevadel minuga tegelesid. Ma imetlen, kuidas kõik teevad oma tööd südamega, pigem natuke rohkem, kui vähem ja iga patsient on eriline, mitte lihtsalt järjekordne töö. Hindan väga meie kliinikumi kõrget meditsiinilist taset ja seda lippu hoidis minu jaoks kõrgel nendel päevadel iga lüli. Minu suurim tänu Teile isiklikult hoolimast ja ka kogu ülejäänud personalile, kellega kokku puutusin nendel päevadel. Tundsin ennast hoituna.

 

Veebruar 2021, stomatoloogia kliinik

Olen saanud teie majast suurepärast abi, ennekõike dr Marjo Sinijärve käest. Ma tänan siiralt selle uskumatu lahkuse, hoolivuse, huumori ja ennekõike muidugi professionaalsuse eest – eks nõukogude aegse inimesena mäletan ju hästi, kuidas hirm enne hambaarsti vastuvõttu halvas kogu teo ja tahte. Olen elanud üle poole elu Tallinnas, viimased 12 aastat Tartus ja see meditsiiniteenus, mida siin pakutakse, just oma kvaliteedi, suhtumise ja pühendumisega, on oluliselt inimesekesksem.Tänan, te olete super arstid!

 

Veebruar 2021, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Olen äärmiselt tänulik teie füsioterapeut Luukas Mari-Liisile äärmiselt laia silmaringi ja osavõtlikkuse eest! Alati ei piisa ainult koolist õpitust. Mari-Liisi teadmiste pagas on palju laiem ja töösse suhtumine on puhtast südamest! Olete leidnud endale südamega töötava inimese. Samuti tahan tänada taastusraviarst dr Annika Albert-Aktsionovit. Täpselt samade sõnadega: väga põhjalik, osavõtlik, toetav ja patsiendikeskne.

 

Veebuar 2021, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / närvikliinik

Täname südamest dr Karin Rallmanni, tema residenti, kogu neuroloogia osakonna personali ja EMO töötajaid. Tegemist on väga professionaalsete tööle pühendunud, soojade ja südamlike töötajatega. Jätkugu teile jõudu ja jaksu sel keerulisel ajal.

 

Veebruar 2021, hematoloogia-onkoloogia kliinik

Olen ülimalt tänulik kogu töökale, professionaalsele ja südamlikule personalile igati toetava suhtumise eest. Suur, suur tänu dr Olav Tammikule. Tal on suurepärane oskus patsiendile lihtsalt ja arusaadavalt kõik haigusega seonduvad küsimused ära seletada. Kõik hirmud said maandatud. Tundsin kogu haiglas oldud aja end hoitud ja tervendatud. Tänan kogu osakonna personali.

 

Veebruar 2021, majandusteenistus

Kasutasin liikumiseks karkusid. Seda juhtus nägema töötaja, kes lahkesti oma abi pakkus. Remondi tõttu majas ei teadnud ma, kus nüüd arsti kabinet asub. See abivalmis inimene aitas mind alates riiete panemisega garderoobi, lifti ja kabineti leidmisega. Hiljem vajasin majast lahkumisel ratastooli, mille puhastaja Marge Vaht mulle kuskilt välja otsis. Suur, suur tänu sellistele inimestele, kes enda ümber abivajavat inimest märkavad!

 

Veebruar 2021, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Suured tänud dr Hardi Kaljurannale ja tema meeskonnale operatsioonitoas, kes teostasid mulle parema puusaliigese endoproteesimise. Tänan ka ortopeedia osakonna hooldajaid, õdesid ja füsioterapeuti professionaalsuse, hoolitsuse ja abivalmiduse eest. Erilised tänusõnad õde Margit Haavikule, Ulve Arestovile, Krista Liivile ja hooldusõde Pärja Lodile, kelle hoolitsust sain tunda operatsioonijärgselt intensiivravi palatis. Jääge ikka rõõmsameelseteks, professionaalseteks, asjalikeks. Olge hoitud ja terved.

 

Veebruar 2021, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Tahaksin avaldada tänu koduõele Kadi Soomele vastutulelikkuse, mõistmise ning inimlikkuse eest. Samad sõnad tahaks öelda koduõde Irina Jelagina kohta. Just inimlik hoolitsus, empaatiavõime ning kõrge ja tuntav professionaalne tase, teevad suhtlemise selliste inimestega nauditavaks ja kiirendab paranemist.

 

Veebruar 2021, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Tundsin siin olles end hellalt ja tähelepanuga kaitstuna. Aitäh! Minu suur tänu ka anestesioloogile ning intensiivravi personalile, nende hoole all tundsin end väga kaitstuna. Olen sõnulseletamatult tänulik teie hoolitseva ja arvestava suhtumise eest! Aitäh teile!

 

Veebruar 2021, naistekliinik

Sünnituse vastu võtnud ämmaemand Helle-Mai Tabo oli suurepärane. Ta oli väga toetav ning täielikult sünnitajakeskne. Ta oskas tähele panna, mida ja kuidas ma eelistan ning andis soovitusi, mille peale ei oleks ma ise kindlasti tulnud. Tema abi ja tugi muutsid kogu kogemuse väga meeldivaks. Ma olen ütlemata tänulik, et just tema sel hommikul minu ämmaemandaks sattus.

 

Veebruar 2021, hematoloogia-onkoloogia kliinik

Tänan südamest dr Evelyn Eelmad ja kõiki, kõiki töötajaid, kes minuga tegelesid ja mind toetasid.

Jaanuar 2021, stomatoloogia kliinik 

Suurim tänu dr Janne Unt´ile ja tema assistentidele! Lisaks erialasele pädevusele oskab ta maha rahustada ka kõige hirmunuma patsiendi, räägib operatsiooni ajal sellest, mida ta teeb ja sisendab oma käitumisega rahu ning optimismi. Tänu talle jäi mul esihammas alles ja ma arvan, et igaüks, kes tema juurde satub, on õnnega koos!

 

Jaanuari 2021, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Olen väga tänulik, et Valga haigla suunas mind nina-, kõrva-kurgu probleemi uurimiseks ja abistamiseks Tartu Ülikooli Kliinikumi. Põhjalikul uurimisel määrati raviks füsioteraapia. Füsioterapeut Johanna Traks selgitas näitlike vahendite abil mulle ladusaks toimimiseks vajalikke protsesse. Õpetas harjutama ja andis uued treeninguülesanded igaks kohtumiseks. Pr Johanna Traksi suhtlemisviis, näitlikustamine ja oskuslik ärakuulamine on mind aidanud pikki aastaid vaevanud probleemiga edukalt toime tulema. Suur tänu kõigile töötajatele, kellega kohtusin kliinikumis.

 

Jaanuari 2021, kopsukliinik

Tänud suure vaeva nägijatele – eesotsas dr Sulev Meristele minu elutee pikendamise eest.

 

Jaanuari 2021, sisekliinik

Soovime tunnustada ja kiita sisekliiniku arsti dr Peeter Saadlat ja osakonna õdesid, hooldajaid. Oleme tänulikud patsiendi ravimise ja tema suurepärase hooldamise eest. Nende haiglas oldud päevade ajal oli meie süda rahul ja teadsime, et patsient on hoolitsetud parimal moel. Dr Saadla ja teised töötajad on lisaks professionaalsusele ka ülimalt head suhtlejad lähedastega, mis on samuti väga oluline.

 

Jaanuar 2021, nahahaiguste kliinik / hematoloogia-onkoloogia kliinik

Lubage teid tänada suure südamesoojuse eest, mida teil jätkub nii noorele kui vanale. Suur tänu dr Kaisa Viljarile ja dr Ave-Triin Tihamäele. Õdede personalile suur-suur kummardus ja tänu.

 

Jaanuari 2021, psühhiaatriakliinik

Suured tänud dr Teelia Rolkole minu kiire hospitaliseerimise eest. Usalduse eest tegin suurepärast koostööd dr Kristjan Tootsiga. Osakonna soojuse, toe siira suhtumise eest tänan väga Svetlanat, õde Kätlin Lünekundi, psühholooge Hõbe Treufeldti ja Kristina Sorget. Tänan ka sotsiaaltöötajat Eerika Luukast.

 

Jaanuar 2021, närvikliinik

Tänan südamest dr Artur Vetkast ja teisi osakonna töötajaid, kes osutasid mulle maksimaalset tähelepanu ja hoolt. Saan kirjeldada osakonnas oldud nelja päeva ainult ülivõrdes.

 

Jaanuar 2021, lastekliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Me soovime Teid südamest tänada: dr Kristel Köbas, dr Maarja Kärsin jpt. Oleme õnnelikud, et me olime oma pisikesega sellel teekonnal nii heades kätes! Soovime Teile kõigile kaunist, imelist ja rõõmsat uut, 2021. aastat. Teame, et abivajajad on tänu Teile väga-väga heades kätes!

 

 

Detsember 2020, sisekliinik / silmakliinik

Soovin tänada reumatoloogia osakonna prof Riina Kallikormi, dr Reet Kuuset ja teisi osakonna arste ja õdesi, kes pidurdasid haiguse kulgu ja pöörasid paranemise poole. Tänu teie ja dr Aap Tominga koostööle ja südikusele olen taastumas raskest haigusest! Aitäh teile kõigile ja rahulikke jõule!

 

Detsember, 2020, infektsioonikontrolli teenistus 

Tänan südamest infektsioonikontrolli õde Hele Nurme, kes on imetore, abivalmis inimene. Ta teeb oma tööd suure pühendumusega ja professionaalsusega olles toeks hädalistele. Tema optimism, rõõmsameelsus ja tahe abistada on kindlasti eeskujuks meile kõigile, eriti veel praegusel keerulisel ja pingelisel ajal.

 

Detsember 2020, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik / spordimeditsiini ja taastusravi kliinik 

Soovin kogu südamest tänada dr Alo Rulli tehtud töö eest ja kõiki ortopeedia osakonna töötajaid, arste, õdesid, põetajaid osavõtliku ja abistava suhtumise eest. Erilised tänud veel dr Julia Reinvaldile minuga pideva kontakti hoidmise eest ja kõigile osakonnas töötavatele arstidele dr Aare Märtsoni juhtimisel, kes minu paranemist hoolega jälgisid. Taastusravi eest tänan dr Maire Audovat ja füsioterapeut Anu Toonverki, kes minuga individuaalset tööd tegi ning kannatlikult ja targalt õpetas, suunas.

 

Detsember 2020, kirurgiakliinik 

Suur tänu dr Jaanus Kahule, arst-resident Kirill Tammelale ja õdedele. Olete suurepärased spetsialistid, soovin teile tervist ja häid jõule.

 

Detsember 2020, majandusteenistus 

Kanepi kodu juhtide südametesse jättis kõige suurema tänutunde Tartu Ülikooli Kliinikumi keskkonnaosakonna peaspetsialist Tiina Teder. Tema südamega tehtud töö ja väga kompetentne lähenemine on väga tänuväärne. Tänan Tiinat meie ettevõtte juhatuse poolt.

 

Detsember 2020, südamekliinik / radioloogiakliinik / toitlustusteenistus

Tahan tänada dr Priit Tammjärve kui väga inimlikku, suurepärast spetsialisti. Väga professionaalne, asjalik ja seletab kõik arusaadavalt lahti. Arst, keda usaldan. Tänan dr Toomas Hermlinit, kellele kuuluvad minu parimad kiidusõnad. Tänan kogu kardiokirurgia osakonna kollektiivi meeldiva ja hooliva suhtumise eest! Köögipersonalile tänud maitsvate toitude eest!

 

November 2020, südamekliinik

Südamlik tänu dr Rein Kolgile, dr Priit Pauklinile ja dr Sirje Hansenile, et minu südame korralikumalt tööle panite! Rohkelt tervist ja jõudu teile!

 

November 2020, informaatikateenistus

Suured tänud meie toredale kolleegile spetsialist Raul Tooverile. Aitäh Raulile, et ta oskab alati olla abivalmis, heatahtlik, sõbralik ja kannatlik.

 

November 2020, kõrvakliinik / toitlustusteenistus

Kõigepealt avaldan tänu armsale suurepärasele raviarstile dr Lauri Käisile ja kõigile teistele meditsiinitöötajatele. Kõik on väga ilus ja hea. Võrratu toitlustamine. Aitäh!

 

November 2020, närvikliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / operatsiooniteenistus

Avaldan tänu kliiniku administratsioonile kvaliteetse meditsiiniteenuse osutamise eest. Kogu südamest tänan dr Epp Heinolat ja dr Jaan Eelmäed, anestesioloogi ja kogu operatsioonimeeskonda superprofessionaalsuse eest ja ka operatsioonijärgse intensiivravi meeskonda. Tänan kogu osakonna personali tähelepanu, kiire abi ja südamliku suhtumise eest. Soovin kõigile tervist ja õnne! Suur, suur tänu!

 

November 2020, psühhiaatriakliinik

Õde Annika Järvmägi suhtus minusse väga inimlikult ja mõistvalt ning aitas mul pingeid maandada.

 

November 2020, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Tänan südamest kõiki töötajaid, kes minuga tegelesid. Vaatamata halvale enesetundele on meeles äärmiselt südamlikud, lahked, hoolivad ja toetavad töötajad – alates hooldajatest, õdedest ja lõpetades dr Kaarel Ubaga, kelle nimi mul ainsana meelde jäi. Aitäh, et vaatamata pingelisele ja kiirele tööle leiate aega ja jõudu olla rõõmsameelsed, hoolivad ja tähelepanelikud. Tundsin, et olin hoitud, kuivõrd selles olukorras üldse saab end hästi tunda. Soovin teile jaksu edaspidiseks, olete imetlusväärsed!

 

November 2020, kirurgiakliinik

Dr Mart Eller on väga eriliste annetega arsti tööks. Ravi on tulemuslik, sest ta tahab ja teeb tööd südamega. Dr Mart Eller suhtleb patsiendiga lugupidavalt, annab vajalikke juhiseid, et patsient saaks ise paranemisele kaasa aidata. Dr Mart Ellerit abistab kabinetis õde Kristina Johanson, kes on samuti patsiendi vastu hooliv ja toetav, suhtleb väga meeldivalt ja sõbralikult. Südamest tänulik dr Mart Ellerile ja õde Kristinale!

 

November 2020, sisekliinik

Sooviksin teha sügava kummarduse nakkusosakonna töötajate ees. Tänan südamest kõiki töötajaid, kellega kokku puutusin selle aja jooksul, nende hooliva ja südamliku suhtumise eest. Mitte vaid selle eest, mida nad teevad, vaid kuidas nad seda teevad. Olete kõik oma eriala parimad. Minu tänusõnad hooldajatele ja õdedele: te ei ole vaid lihtsalt töötajad, olete ka väga head inimesed. Abivalmid, rahulikud, sõbralikud, head suhtumises ja suhtlemisel. Eriliselt soovin aga tänada oma raviarsti dr Anne Kallastet, kes oli väga soe ja armas inimene ning aitas, toetas ja vastas alati kõigile mu küsimustele ja muredele. Lisaks tänan oma naerusuiset lemmikõde õde Kristiina Mölderit, kes oma heasüdamlikkuse ja naeratusega muutis mu päevad ilusaks ja andis jõudu vastu pidada. Loodan, et seda sära, rõõmu ja samasugust tööindu jagub sulle veel pikkadeks aastateks! Igatsen teid juba, kuid loodan, et kohtume mõnes teises kohas ja olukorras. Edu teile teie töös! Ükski sõnades väljendatud tänu pole piisavalt suur, et mõtetes oleva tänu suurust kujutada ja tajutavaks teha.

 

November 2020, hematoloogia-onkoloogia kliinik

Soovin avaldada tänu dr Jaak Lehtsaarele ülikõrge professionaalsuse ja suure inimlikkuse eest! Suured tänud ka kõigile osakonna töötajatele, eriti õdedele!

 

November 2020, analüüsi- ja kvaliteediteenistus

Tänu vastutulelikkuse eest klienditeenindaja Riina Jahimehele. Tänan vastuse eest. Palun kindlasti öelda tänud neile klienditeenindajatele, kes olid tööl 7. ja 8. novembril registratuuris. Olge negatiivsed ja püsige positiivsed!

 

November 2020, kirurgiakliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / hematoloogia-onkoloogia kliinik / operatsiooniteenistus

Avaldan suurt tänu ja tunnustust kirurgiakliiniku kirurgidele dr Tiit Vaasnale ja arst-resident Kerstin Tammurile, samuti operatsioonibrigaadidele, põetus- ja hoolduspersonalile, kes mind raskest seisust välja tõid ja kiiresti jalule aitasid. Dr Tiit Vaasna ja dr Tammur on tipptasemel kirurgid ning hoolivad inimesest. Osakonnajuhatajana on dr Vaasna loonud professionaalse, tööka kollektiivi, igati kaasaegse ravikeskkonna. Kogu personal suhtub patsientidesse tähelepanu ja hoolitsusega. Lõpetuseks veel kord tänades esitan isikute nimed, keda mäletan ja vabandan nende ees, kelle nimed olen unustanud: dr Ceith Nikkolo, anestesioloog dr Marika Puri, operatsiooniõde Ilona Perk, kirurgiakliiniku õde Siiri Kanarik ja Mirje Jürgenson. Varasemast kogemusest annan kõrge hinnangu ja suured tänud onkokirurgile dr Evelyn Eelmale ja tema operatsiooniõele.

 

November 2020, naistekliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / operatsiooniteenistus

Tahaksin avaldada tänu dr Pille Soplepmannile, arst-resident Mirjam Schasminile, anestesioloog Lii Lusikasele, operatsiooniteenistuse töötajatele, meditsiiniõdedele ja teenindavale personalile, kogu günekoloogia osakonna personalile. Meie tervis taastub tänu teie tähelepanelikule, hoolitsevale, peenetundelisele suhtumisele patsientidesse. Jääge alati sellisteks, tarkadeks ja kogenud spetsialistideks kõiges!

 

November 2020, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Tänan kõiki, kes tegelesid minuga. Aitäh õde Alla Paalesele, abiõde Ester Kaldale, õde Tiina Nummertile ja põetaja Heili Allabertile, kes olid väga rahulikud ravides haiget kohta. Edu ja kannatlikkust noortele. Eriline tänu õde Tiinale, kes mu lamatist sidus. Ta oli hooliv, keda ootasin ja kes aitas. Jõudu kogu õenduse perele, noortele ja vanematele. Õppige üksteiselt!

Oktoober 2020, naistekliinik

Soovin südamest tänada ja kiita eelkõige dr Pille Soplepmanni. Tema professionaalsus, hoolivus, ja kiire tegutsemisvõime on igati tunnustust väärt. Dr Soplepmann päästis minu elu ning olen kindel, et ta on teinud seda oma karjääri jooksul varem ja teeb seda korduvalt ka tulevikus. Naistekliiniku günekoloogia osakonnas olen alati tundnud ennast hästi ja turvaliselt ehk ma tänan südamest selle eest kõiki osakonna töötajaid. Osakonna töötajate omavaheline suhtlus, koostöö ja mõistmine on kadestamisväärne. Ma võin julgelt väita, et olete saavutanud tänu sellele silmapaistvaid ravitulemusi ja olen enda suhtes igas olukorras alati tundnud lugupidavat suhtumist. Suured suured tänud ja jõudu!

 

Oktoober 2020, sisekliinik

Austatud dr Riina Salupere! Olin täna Teie osakonnas gastroskoopia ja kolonoskoopia uuringutel dr Marko Malviku patsiendina ja tema poolt uurituna. Soovin väljendada siirast vaimustust ja tänu nii dr Malviku kui kogu osakonna muljetavaldavalt professionaalse, ladusa ja osavõtliku töö ning väga sõbraliku suhtumise üle. Uuringu teostuse tasemest rääkimata! Tunnen uhkust Teie osakonna ja kogu kliinikumi sellisest tasemest. Edu teile kõigile ja kõiges!

 

Oktoober 2020, lastekliinik

Olen kahe lapsega järjest teie juures ravil viibinud ja ma tahan lihtsalt öelda suur aitäh kõige eest. Sellist soojust ning tuge ma varem tundnud ei ole. Teie osakonnas ei ole mitte üht inimest, kes oma tööd südamega ei teeks. Iga õde, põetaja ja arst, kellega selle aja jooksul kokku puutusime, olid imelised, just sellised, keda üks mures ema vajab! Veel kord suurimad tänusõnad!

 

Oktoober 2020, närvikliinik 

Avaldan tänu kirurg dr Tõnu Rätsepale ja arst-resident Karolin Riipsile ning kogu osakonna personalile. Olgem hoitud.

 

Oktoober 2020, kopsukliinik

Kõigepealt tänusõnad dr Piret Kiburile, kes mind opereeris ja väga hästi rääkis operatsiooni üksikasjadest. Kogu osakonna personalile on ainult head ja veelkord head sõnad nende tähelepanelikkuse ja südamlikkuse eest. Siiras tänu!

 

Oktoober 2020, nahahaiguste kliinik

Soovin kiita ja tänada dr Maris Keermanni, kellelt sain abi oma haigusega ravil olles ja asjalikke soovitusi edaspidiseks. Kiitus talle! Jäägem terveks!

 

Oktoober 2020, kõrvakliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Operatsiooni käigus jäid positiivse ja professionaalse suhtumisega silma õde Kertu Tilga ja anesteesiaõde Birke Vipper. Nad teevad oma olemise ja käitumisega haigeks olemise täitsa talutavaks. Jätkake samas vaimus!

 

Oktoober 2020, kirurgiakliinik

Sooviksin avaldada oma siirast tänu kirurgile dr Marko Murrustele professionaalsuse eest, sõbraliku suhtumise eest patsientidesse. Tänan südamliku tähelepanu eest ja lahkuse eest! Eriline tänu kirurgilistele õdedele ja üldkirurgia õdedele puhtuse eest ja tähelepaneliku hoolduse eest. Samuti tänan siiralt abiõde Pavel Liivakut tähelepaneliku suhtumise eest patsientidesse, sallivuse ja heatahtlikkuse eest. Soovin teile südamest head tervist ja edu tööl!

 

Oktoober 2020, psühhiaatriakliinik

Austatud personal! Siiralt tänan teid abi, kannatuse, toetuse ja mõistva suhtumise eest. Teie igapäevane töö, panus ja pühendumus oma erialale on hindamatu abi meie tervenemisele. Aitäh!

 

Oktoober, sisekliinik 

Olin haiglas uuringul seoses võimaliku maksa siirdamisega. Tahan tänu avaldada kogu osakonna personalile, kes kõik andsid oma parima, et patsientidel oleks hea haiglas olla. Kogu haiglas oldud aja jooksul olin ümbritsetud empaatia ja hoolitsusega. Eriti tahan tänu avaldada minu raviarstile arst-resident Aileen Eekile, kes tegi kõik võimaliku selleks, et mind lülitataks maksa siirdamise ootele. Suur, suur tänu Teile!

 

Oktoober 2020, naistekliinik 

Lugupeetud ämmaemand Mari Raude! Soovime koos abikaasaga Teid väga tänada ja kiita. Oluliselt turvalisem on see väljakutseid pakkuv päev üle elada, kui kõrval on inimlik ja hooliv abi. Eriti meeldis meile Teie pidev tugi, hool, sõbralikkus ja tähelepanu. Sünnitusmajja tulles ei osanud nii toredat ja inimlikku naeratusega abi oodatagi. Ületasite meie ootused ikka mäekõrguselt. Loodan, et jätkate sellist südamega töötamist ja pakute turvalist kogemust veel paljudele peredele. 

 

Oktoober 2020, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik 

Soovin avaldada tänu osakonna töötajatele. Dr Eiki Strauss oma muheda ja heatahtliku huumoriga, on haigetele toonust tõstev, rääkimata tema erialastest oskustest, mis väärivad kiitust. Eriline tänu personalile, kes on suhtunud haigetesse äärmise tähelepanelikkuse ja empaatiaga. Samuti on väga asjatundlik füsioterapeut. Kõigile suur tänu!

 

Oktoober 2020, südamekliinik / radioloogiakliinik  

Äge haigus võib meid tabada ootamatult, nii juhtus ka minuga. Sattudes erakorralise haigena kardiointensiivravi osakonda, ütles mulle noor tohter julgustavad sõnad, et ma olen Tartu Ülikooli Kliinikumis ja ma ei pea muretsema, mind aidatakse. Sellel lausel oli minu jaoks erakorraline jõud, mis kindlasti on aidanud mind minu paranemisel. Ma tänan südamest kogu personali, kes panustasid minu raviprotsessi asjalike soovitustega. Suurim tänu dr Märt Elmetile soovituste jagamisel minu ravi korraldamisel. Olge hoitud!

 

Oktoober 2020, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik 

Veebruaris tehti minu labakäele keeruline operatsioon. Taastusravi algas aprilli algul koroonaviiruse tõttu telefoni teel. Alates maist olen olnud ka füüsiliselt tegevusterapeut Külli Kaskla järjekindla ja professionaalse hoole all, mille tulemusel on suurem osa käe funktsioone taastunud. Selline taastumine on olnud võimalik ainult tegevusterapeut Külli Kaskla asjatundliku ja pika toetava töö tulemusel ja selle eest talle suur aitäh.

 

Oktoober 2020, hematoloogia-onkoloogia kliinik 

Tahan avaldada tänu dr Hazem M.M. Alile tema professionaalsuse, tähelepanelikkuse ja heatahtliku suhtumise eest patsientidesse. Olen ravil olnud 2019. aasta juulikuust saadik ja väga rahul, et sattusin just tema juurde ravile. Soovin talle tervist, kannatlikkust ja edu töös. Oleks rohkem selliseid arste! Samuti suur tänu kogu osakonna meditsiinipersonalile heatahtliku suhtumise eest.

September 2020, kirurgiakliinik

Soovin tänada abdominaalkirurgia osakonna kirurgi dr Margot Peetsalu, osakonna õdesid ja hooldajaid. Osakonnas viibimise ajal kogesin väga toetavat ja professionaalset suhtumist ning abi. Siiras tänu, et jaksate seda rasket tööd tehes nii rõõmsad, abivalmid ja samas diskreetsed olla. Aitäh, et muutsite operatsioonieelse ja -järgse raske aja nii kergesti talutavaks.


September 2020, kõrvakliinik

Soovin südamest tänada õde Inna Rauda, temasuguseid meditsiiniõdesid on soov igal pool tervishoiuasutustes kohata. Tema professionaalsus,  sõbralikkus ja siirus on hämmastavad. See, kuidas Inna suhtleb lapsega, kuidas ta minule kui lapse emale selgitas kõik lahti, mul pole sõnu. Ta on parim töötaja teie asutuses, see on kindel. Me oleme nii tänulikud, et kõrvakliinikus selline inimene töötab!

 

September 2020, sisekliinik / androloogiakeskus

Alates 2016. aastast on mind ravinud dr Jekaterina Saar. Kui haiglasse toodi ratastoolis, siis nüüd on tervis oluliselt paranenud. Saan teatud mööndustega enda eluga hakkama. Tänu arsti hoolivale suhtumisele saan ka väljaspool oma igapäevast tööaega eluga hakkama, teen jõudumööda kodutöid omas kodutalus. Tahan pühendunud arsti , dr Jekaterina Saart eriliselt tänada ja tunnustada. Tahan tänada ka dr Sven Tennisbergi mõistva suhtumise ja abi eest. Tervist, jõudu ja edu teie raviasutuse töökale kollektiivile.

 

September 2020, südamekliinik / anetsesioloogia ja intensiivravi kliinik / operatsiooniteenistus

Soovin kogu südamest tänada 2. kardioloogia osakonna arsti dr Sirje Tikku, kes mind põhjalikult uuris ning õdesid Sirje Põder`it ja Malle Põllusaart. Samuti operatsiooni meeskonda dr Arno Ruusaleppa ja dr Urmas Kuuma koos operatsioonitoa tublide õdedega: anesteesiaõed Janne Tann ja Anneli Pung, operatsiooniõed Ivi Siilbek ja Piret Paring-Kõlli ning põetaja Ludmilla Vähi. Suur tänu ka minu raviarstile dr Valvo Piilbergile ja kõikidele kardiokirurgia õdedele ja hooldajatele, kes teevad oma igapäevast tööd täie pühendumuse ja suure südamega. Tänu teile suutsin end raskes olukorras tunda igati hoituna.


September 2020, kirurgiakliinik

Südamlik tänu dr Heli Järvele, mõlemale kirurgide brigaadile, intensiivravipalati kollektiivile ja kõigile töötajatele. Olen rõõmus, et veel leidub Eestimaal armastust, empaatiat, hoolivust ja kaastunnet. Suurepärane oli abi ja teenindus. Jõudu ja edu teile edaspidiseks selles tähtsas töös. Teie headuse eest suudab tasuda vaid Jumal.


September 2020, hematoloogia-onkoloogia kliinik

Tahan tänu avaldada kirurg dr Taavi Põdramäele, tema meeskonnale, kõigile õdedele, hooldajatele, terapeudile, kõigile, kes minu eest hoolitsesid. Imetlesin intensiivravitöötajate rasket tööd. Kuidas vastu pidada, kui üks patsient vajab üht, teine teist, kolmas nõuab telerit, raadiot ja raamatukogu, neljas karjub? Üks õde vastas: see on minu töö ja mulle meeldib mu töö. Suur, suur tänu kõigile!

 

September 2020, silmkliinik

Käisin silma kae operatsioonil. Tahan südamest tänada dr Riina Pulgest professionaalse tegevuse, patsiendile mõistetavate selgituste andmise eest operatsiooni ajal. Kindlasti ka tänusõnad kogu abistavale personalile. Kui Sinu ümber on nii mõistvad ja abistavad inimesed, siis patsiendina sa lihtsalt tunned ennast kindlalt ja turvaliselt. Edu, jõudu ja jaksu kogu kollektiivile nii tänuväärses töös!

 

September 2020, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / radioloogiakliinik

Minu suurim tänu ja lugupidamine kogu personalile, kellega EMOs kokku puutusin. Hoolimata pingelisest tööst olid kõik väga toredad, viisakad ja professionaalsed, sain üsna kiirelt aru, et olen maailma kõige paremas kohas. Minu ärevus ja stress kadusid väga kiiresti, pidevalt selgitati ka, mis nüüd parasjagu toimub. Suur kummardus kõigile – dr Aime Keis, dr Karin Veske ning arst-resident Liina Uudam ja teistele toredatele inimestele minu ümber. 

 

September 2020, psühhiaatriakliinik

Olen tänulik, et selles haiglas töötab üks eriline õde Maris Koll. Tema sõbralikkus, headus ja vastutulelikkus on imeväärsed. Kiitkem teda selle eest! Samuti tahan tänu avaldada kahele väga heale hooldajale, kes on õiglased ja karmid, kuid samas sõbralikud – hooldajad Gabriel Põder ja Tõnis Laisk. Aitäh!

 

September 2020, sisekliinik

Tänan õde Ingrid Ahvenat, kes töötas testimiskabinetis, väga meeldiva suhtlemise ja hästi võetud analüüsi eest.

 

September 2020, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Tahan väga tänada kõiki töötajaid, kes mind aitasid: dr Egon Puuorgu koos operatsiooni teostanud meeskonnaga, intensiivravi õdesid ja hooldajaid, kes kõik andsid endast parima, et patsientidel oleks kõik hästi ja nad oleksid hoitud. Samuti tänan väga osakonna vanemõde, kellega ma haiglasse tulles kõige esimesena suhtlesin, kes mind julgustas ja süstis minusse optimismi ja kindlustunnet.

 

August 2020, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik (EMO) 

Tahaksin tänada arste, õdesid, hooldajaid – kõiki, kõiki, kes minuga tegelesid. Hästi super ja abivalmis inimesed. Palju päikest teile ja pidage vastu! Suur aitäh!

 

August 2020, nahahaiguste kliinik

Tänan dr Valeri Kürsat lahke suhtumise eest oma patsientidesse. Soovin talle tervist, kannatlikkust ja heatahtlikkust. Tänan kogu personali kannatlikkuse ja hoolitsuse eest. Kõigile head tuju!

 

August 2020, silmakliinik 

Tänan dr Marko Pastakut, kes tegi mulle glaukoomi ja silmaläätse vahetuse operatsiooni. Ta on väga professionaalne ja suhtub patsiendisse väga kohustundlikult, jälgib taastumise kulgu. Südamlik tänu doktorile! 

 

August 2020, psühhiaatriakliinik 

Tahan tänada tänaseid tublisid töötajaid, kes on väga patsiendisõbralikud ja vahel tekib tunne nagu oleksin kodus. Saame alati oma muredest rääkida ja ei tunne ennast vaimuhaigetena. Nad oskavad alati patsientidele läheneda, mis teeb muredest rääkimise lihtsamaks. Aitäh õde Merle Taevik ja Marleen Rämmeld.

 

August 2020, naistekliinik

Olen nii tänulik, et perekooli saab nüüd veebivahendusel vaadata. Nii mugav! Samuti meeldisid väga imetamisnõustaja videod. Ta oli rahustav, sõbralik ja informatiivne. Ootan juba uusi virtuaalseid loenguid!

 

Juuli 2020, nahahaiguste kliinik 

Olen ääretult tänulik kogu haigla personalile - õdedele, hooldajatele. Te kõik väärite suurt tunnustust. Tahan südamest tänada oma kahte raviarsti -dr Liisi Raami ja arst-resident Ants Tammepuud. Soovin teile kõigile palju jõudu ja tervist sel tänuväärsel ja raskel tööl! Aitäh!

 

Juuli 2020, närvikliinik 

Suur tänu kogu meditsiinipersonalile ja teenindavatele töötajatele! Eriline tänu dr Simmo Savisaarele. Aitäh teie raske, kasuliku ja tänuväärse töö eest.

 

Juuli 2020, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / südamekliinik 

Suur tänu 26. juuli õhtul tööl olnud EMO meeskonnale professionaalse, hooliva ja meeldiva suhtumise eest. Eriline tänu valvearst dr Karmen Veermele ja valvekardioloogile dr Kristin Lampile

 

Juuli 2020, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik 

Avaldan tänu õde Merly Lauritsale tubli ja oskusliku töö eest. Alati sõbralik ja abivalmis, kiire patsientide abistamisel. Väga, väga tubli töötaja. Avaldan tänu õde Merle Sommerile, kel on oskus suhelda patsientidega ja abiõde Katy Gerda Kiiskile, kes suhtub oma patsientidesse väga mõistvalt ja tähelepanelikult. Suurimad tänud neile!

 

Juuli 200, naistekliinik 

Tahaksime tunnustada ja tänu avaldada ämmaemand Siiri Põllumaale. Ta on ülimalt professionaalne. Olen südamest tänulik, et tema sattus meie pisikest vastu võtma. Siiri südamlikkus ja rahulikkus sünnitusel oli tõeline kergendus, nagu koorem langes. Aitäh talle, imeline ämmaemand!

 

Juuni 2020, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik / toitlustusteenistus 

Toitlustamine ideaalne: söögikordade järgi võis kella kontrollida. Teenindus inimlik, sõbralik, soe, personal kohusteundlik, täpne. Kõige eest suur tänu!

 

Juuni 2020, südamekliinik  

Möödunud on 50 aastat südameoperatsioonist! Operatsioon toimus 26.mail 1970. Nähtud vaeva eest olen ääretult tänulik prof A. Kliimannile ja tema meeskonnale, kellest viimastena lahkusid dr J.Samarüütel ja dr. E.Kõo. Soovin edu Teile ja kogu kliinikumi kollektiivile.

 

Juuni 2020, psühhiaatriakliinik 

Soovin teile öelda suured tänud tehtud töö eest. Eriti meeldis osakonna atmosfäär, personaalne lähenemine, teraapiad, nõustamised. Toon välja psühholoog Hõbe Treufeldti teemad ja vestlused, õde Svetlana Kozlova sõltuvuse käsitluse, õdede tohutu töö ja Valentina abivalmiduse ja mõnusad toetavad vestlused. Erilised tänud minu raviarst dr Teelia Rolkole mahuka töö eest. Aitäh ka hooldaja Andrus Ariale, Maire Lepale ja Nadežda Gusevale. Tänud, et võtsite mind nii nagu olin. Sotsiaaltöötaja Eerika Luukas oli mulle väga suureks abiks ja toeks igas valdkonnas.

 

Juuni 2020, naistekliinik / lastekliinik / toitlustusteenistus

Sooviksin kiita kõiki osakonna töötajaid, kellega mul sel perioodil kokkupuude oli, väga professionaalse ja samas personaalse suhtumise eest. Kõike selgitati väga viisakalt ja ei jäänud hetkekski muljet, nagu ma poleks seal teretulnud. Sünnitusosakonnas ei jäänud kordagi muljet, et mind on selles hädas üksinda jäetud: tegutseti kiirelt, tehti kõik, et mul protsess võimalikult mugavalt ja valuvabalt läheks. Eriti suured tänud lastearstile, kes avastas kiiresti, et minu kõige pisemal terviseprobleemid on ja asuti kiirelt tegutsema. Lisaks väga hea toit ja armsad söögitädid. Aitäh! Mulle jäi väga sümpaatne mulje! Olge hoitud!

 

Juuni 2020, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik 

Soovin väga tänada EMO personali ja eriti dr Kaarel Uba, et võtsite mu osakonda ja tegelesite väga põhjalikult: tegite kõik uuringud ja suunasite edasi. Jõudu ja jaksu teile ja suur-suur aitäh, et olite nii hooliv! Tänan väga personali – teil oli väga palju tööd ja olite nii rahulikud ning suhtusite igasse haigesse hoolivalt.

 

Juuni 2020, hematoloogia-onkoloogia kliinik

Kõigepealt soovin tänada dr Hannes Jürgensit. Tema pühendumus, asjalikkus ja suhtlemisoskus võiks olla paljudele eeskujuks. Tänan kirurg dr Jaan Soplepmanni oma "täpse käe" ja oskuste eest. Te teete püha tööd – pikendate elusid. Tänan teid!

 

Juuni 2020, kirurgiakliinik / toitlustusteenistus

Ma tahaksin siiralt tänada osakonna töötajaid, kes kõik aitasid kaasa minu paranemisele. Eriliselt tahaksin tänada imepäraseid väga tarku arste, dr Toomas Tikku ja dr Andres Teini, kes tõid mu tagasi elule. Jumal õnnistagu teid! Ka toidud olid väga maitsvad, soojad ja hästi valmistatud.

 

Juuni 2020, südamekliinik

Intensiivis on super meeskond ja super arst-resident, kelle nime olen unustanud. Tundub, et ta on sündinud arstiks. Edu talle! Teda ootab ees suur tulevik. Üldpalatis oli personal tasemel, nad on head ja hoolikad spetsialistid. Dr Sirje Tikk on parim, keda olen näinud: teeb rohkem kui vaja, oskab suheldes silma vaadata. Tänud!

 

Juuni 2020, silmakliinik

Ei mahu sõnadesse kõik, mis tahaks öelda. Südamlik tänu dr Tiina Mauringule!

 

Juuni 2020, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik  

Käisin lapsega Tartus EMO-s. Lapseke kukkus õnnetult ja paremas jalas oli murd. Ma olen südamest tänulik ja tahan kiita traumakabineti personali. See, kuidas minuga suheldi, kuidas mu väikese poja poole pöörduti, kuidas meiega tegeleti, see võttis ära hirmu ja paanikatunde. Samamoodi röntgenis ja kipsi paneku ajal tegelesid meiega sõbralikud, hoolivad ja tublid inimesed. Olen õnnelik meie kodulinna erakorralises meditsiinis töötavad nii hoolivad ja sõbralikud inimesed. Suur aitäh!

 

Juuni 2020, kõrvakliinik

Avaldan kiitust audioloog Sandra Villile, kes esimesel vastuvõtul kannatlikult pikka aega seadistas minu kuulmisaparaate ja niisamuti teisel vastuvõtul. Tulemuseks sain väga hea rahulolutunde ning nüüd ma kuulen palju paremini. Suur kiitus dr Katrin Kruustükileõde Pille VintileTiia Johannesele ja Riina Randverelekliiniline logopeed Reet Veenperele ja sotsiaaltöötaja Mari Reilsonile, kes teevad oma tööd pühendumusega.

 

Mai 2020, südamekliinik

Esimesed meedikud, keda ravile saabudes kohtasin, olid dr Arno Ruusalepp ja dr Jaagup Truusalu. Nad ütlesid mulle, neile võõrale vanamehele, esimesena "tere". Eks ma olin teinud kodutööd ja teadsin, milliste absoluutsete tippudega on tegemist. Igasugune kirurgiline operatsioon on risk, aga selline vastuvõtt oli kuidagi inimlik ja sisendas usaldust. Julgustav oli ka pikk jutuajamine anestesioloog arst-resident Fred Värsiga. Operatsiooni tegid dr Jaagup Truusalu, assisteerisid arst-resident Ingrid Merioja ja kirurgia tehnik Sergei Johanson. Edasine taastumine toimus dr Sirje Kõvaski kindlates kätes. Püüan järgida nii tema kui füsioterapeut Agnes Sarapuu näpunäiteid. Eriliselt imetlen arvukat õdede rühma, nende käelisi oskusi ja naiselikku sarmi.

 

Mai 2020, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Minu ravi, hoolitsus ja füsioteraapia on suurepärane. Tunnen end hästi. Suur kiitus personalile!

 

Mai 2020, närvikliinik

Avaldan südamlikku tänu osakonna kollektiivile, dr Jaan Eelmäele professionaalsuse ja tähelepaneliku suhtumise eest patsienti, dr Epp Heinolale taktitundelise suhtumise, abi ja osavõtlikkuse eest, õde Maria Gorbatšile professionaalsuse, abivalmiduse ja headuse eest. Sügav kummardus ja tunnustus kogu osakonna personalile.

 

Mai 2020, naistekliinik

Suur-suur aitäh dr Margit Klaassenile, kellest lausa õhkus südamlikkust ja hoolimist! Veel aitäh teistele, arstidele ja ämmaemandatele, kes minuga tegelesid ja olid väga toredad: dr Anne Rohtmets ja dr Ele Hanson, ämmaemandad Karin EilmannLaura LaurenRiina Arike ja Merle Seigo.

 

Riina Parnsalu 

 

Kakskümmend aastat tööd laste hambaarstina on tähistamist vääriv sündmus. Alati rõõmsa naeratusega arst on lastele väga meelepärane. Populaarne on ta ka üliõpilaste/residentide juhendajana. Alati toetav ja sõbralik.


Soovime 9. juunil juubelit tähistavale väga heale kolleegile palju õnne!


Kõik lastestomatoloogia osakonna töötajad

 

 

 

Mai 2020, südamekliinik

Suur-suur tänu ravimise eest kogu osakonnale ning eriti raviarst dr Leili Küttile! Andsite jälle mulle elupäevi juurde minu laste ja lastelastega koos olemiseks. Sügav kummardus teile!

 

Mai 2020, traumatoloogia ja ortpeedia kliinik / operatsiooniteenistus 


Soovin öelda siirad tänusõnad dr Alo Rullile ja kogu traumatoloogia osakonna personalile ning operatsioonisaalis askeldajatele. Tundsin end haiglas hoituna. Kui olla haige, siis just selliste inimeste hoole all. Soovin teile kõigile edu ja jõudu Teie raskes töös! Aitäh!

 

Mai 2020, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Mul opereeriti pahaloomulist kasvajat. Operatsioon oli radikaalne ning ajaliselt pikk. Tänan kogu meeskonda tehtud töö eest, operatsioonile kutsutud dr Margus Kivisilda, aga eriti raviarst dr Jaak Lehtsaart. Olen südamest tänulik dr Lehtsaarele soojuse ja positiivsuse süstimise eest mulle väga raskel ajal. Jõudu ja edu teile sellel stressirohkel tööl!

 

Mai 2020, kopsukliinik
Soovin avaldada siiralt tunnustust õde Triin Karusaarele asjatundliku, sõbraliku ja patsiendikeskse töö eest! Oli väga meeldiv kogemus. Aitäh, Triin!

 

Mai 2020, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Tahan väga tänada toredaid EMO töötajaid, kes tegelesid minu jonnaka vanaemaga. Personali suhtumine oli väga hooliv ja arvestav, eriline tänu armsatele õdedele, dr Anu Lauringsonile ja väga asjalikule arst-resident Kaarel Kõivomägile.

 

Mai 2020, närvikliinik, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Kiirabi viis mind EMO-sse. Kõiki selle osakonna töötajaid tänan südamest - arste õdesid ja abilisi. Kiiresti tuli ilmsiks, et vajan neuroloogi abi. Südame tegi soojaks, kuidas neuroloogia osakonna personal hoolitseb oma haigete eest hoolitseb. Kõigile suured tänud! Pole ammu kokku puutunud sellise arstiga, nagu dr Liis Kadastik-Eerme. Ta on nii hoolas ja põhjalik, väga abivalmis. Kui arst on igatpidi tasemel, ega siis personalgi saa teistsugune olla. Suur osa on kindlasti osakonna vanemõel Ester Vatskil, kes on enda osakonda kaasanud hea personali, tööka ja hoolsa. Eriline tänu õde Marianne Nugisele. Ta on nii abivalmis, lahke, tähelepanelik. Tänan südamest kõiki teisi osakonna töötajaid. Tänu teile kõigile. Saan naasta oma endise elu juurde paranenuna.

 

Mai 2020, Tartu Ülikooli Kliinikum
Sooviksin tänada kõiki arste ja kogu haigla personali! Suured tänud teile teie tehtud töö, pingutuste ja pühendumuse eest. COVID-19 pandeemia on meid kõiki erineval määral mõjutanud. Näiteks peavad mõned tulema toime valu, lähedaste kaotuse, stressi, paanika või argielu muutustega. Paljud on mures omaenda ning oma sugulaste elu pärast, mis on loomulikult arusaadav. Kuid on tore, et leidub inimesi, kes on valmis sellistes rasketes oludes olles võõraid aitama ning kellele sellises olukorras võib loota. Haigete inimeste aitamiseks võib olla erinevaid motiive, kuid on tore, et enamus arste ja meditsiinitöötajaid juhindub kõrgetest põhimõtetest: elu väärtus ja pühadus, armastus teiste vastu, omakasupüüdmatu lahkus. Muidugi ei mõista ma päris kõike, millega te kokku peate puutuma, kuid ma tahan siiralt öelda suur tänu teile teie töö eest! Teie töö on väga oluline. Soovin teile südamest jõudu, head tervist ja positiivset suhtumist.

 

Mai 2020, naistekliinik
Soovin südamest tänada ämmaemand Tiiu Saaroja. Ta on suurepärane ämmaemand, väga professionaalne aga sealjuures ka äärmiselt armas, hooliv ja igati toetav, kes teeb oma tööd südamega! Suur aitäh, sest üksinda sünnitada on väga raske ning ta oli kogu aeg minu kõrval olemas. Ei oskaks paremat tuge sünnitusel soovida ning olen südamest talle tänulik.


Mai 2020, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Väga tubli on õde Anu Tiido, Marina Rudaš ja Riina Kutsar. Tänu neile ma paranesin. Nad on head psühholoogid, alati abivalmis ja reageerivad kiiresti meie probleemidele. Osakonna kollektiiv on väga tubli. Nimetaksin veel põetaja Svetlana Karhut ja Nadezda Knolli.

 

Mai 2020, Tartu Ülikooli Kliinikum
Meie, kui Eesti kodanikud, soovime tänada teid teie tähtsa ja ennastohverdava töö eest. Praegusel ajal teie õlgadel on suur vastutus, mis tekitab suurt füüsilist ja emotsionaalset pinget. Meile avaldab muljet see, et vaatamata olukorrale, te jätkate inimeste aitamist. Me hindame kõrgelt teie tööd ja kannatlikust. Oma eeskujuga te õhutate teisi ka head tegema. Loodame et teie töös on ka positiivseid hetki ja põhjusi rõõmuks. Hoidke ennast ja lähedasi!

 

Aprill 2020, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Tulin lamavana, aga kui lahkusin, siis olin võimeline kahe küünarkargu toel liikuma, seda tänu minu füsioterapeut Anu Toomverkile ja õde Pille Mekkile. Suured, suured tänud selle osakonna töötajatele, kes olid kompetentsed, asjatundlikud ja hoolivad nii patsientide muredes kui rõõmudes. Eriti jäid meelde hooldaja Anastassija Vavžinjak, õde Svetlana Tšaussova, Anu Tiido ja Jelena Sohhinova.

 

Aprill 2020, anestesioloogia ja inensiivravi kliinik / sisekliinik, COVOD-19 nakkushaiguste osakond

Soovin väga tänada kõiki arste ja õdesid 2. intensiivist ja COVID-19 nakkushaiguste osakonnast, kes mu isa elule tagasi tõid! Te olete suurepärased ja teete head ja kiiret tööd! Aitäh kõikidele arstidele, kes jagasid mulle igapäevaselt infot isa seisundist ja kes vastasid ka vahel mu rumalatele küsimustele! Olge hoitud ja püsige terved!

 

Aprill 2020, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Tahan tänada dr Reedik Pääsukest tema hea töö eest minu raske trauma ravimisel ja ka dr Anneli Rinnet ja hooldaja Inna Ištšuki.

 

Aprill 2020, stomatoloogia kliinik 

Suured tänusõnad erakorralise hambaravi kabinetis tööl olnud dr Mari-Liis Arole ja õde Svetlana Jefremovale. Tänu saadud abi eest, hästi palju head ja edu teile!

 

Aprill 2020, lastekliinik

Käisin öösel lapsega Teie juures EMO-s. Ma olin väga meeldivalt üllatunud, kui tore ja hooliv oli õde ning arst, kes meiega tegelesid. Õde oskas väga hästi suhelda mu lapsega. Tema soe suhtumine võttis pingeid vähemaks. Isegi maski tagant oli näha ja tunda tema sõbralikku naeratust. Suur aitäh! Lisaks, arstiga suheldes tekkis tõepoolest tunne, et ta hoolib siiralt ja on valmis igati aitama, et lapse enesetunne paraneks. Väga suur kummardus, et isegi eriolukorras ja öösel leiate jõudu ja energiat naeratada ning olla suureks toeks. Olen südamest väga tänulik teile. Soovin teile tugevat tervist ja rahulikke tööpäevi.

 

Aprill 2020, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik / toitlustusteenistus

Minu füsioterapeut on Kelli Järvemägi, kellel on hea kannatus minuga tegeleda. Suur aitäh talle kõige eest! Põetajad on äärmiselt kiired. Toiduga olen rahul – ei jõua kõike ära süüa. Kõigile osakonna töötajatele südamlik tänu!

 

Märts 2020, lastekliinik 

Alustasime roosas majas ravi aastal 2009,meie arstiks sai dr Tiina Rägo, mõnda aega hiljem liitus meie tugivõrgustikuga dr Mari Kivivare ja füsioterapeudid Karin ning Reelika. Aastate jooksul sai haiglast mitte lihtsalt haigla, vaid Meie Poiste Haigla. Urisesin iga inimese peale, kes julges kritiseerida Roosat Maja. Natuke väsinud fassaad peidab enda sees imelisi inimesi, professionaalseid õdesid, arste, hooldajaid. Inimesi, kes teevad oma tööd südamega. Meist hooliti ja meie hoolisime. Aitäh, et hoidsite Puhhi raamatust nime saanud poiste Elu, andsite nõu, olite mulle suureks inspiratsiooniks õe õpingutel. Igale inimesele teie majas meie pere poolt tugev käepigistus ja virtuaalne kallistus. Aitäh, et olete. Aitäh et hoiate Elusid.

 

Märts 2020, hematoloogia-onkoloogia kliinik / spordimeditsiini ja taastusravi kliinik 

Oleme väga tänulikud meie ema ravimisele pühendunud kliinikumi arstidele, eriti dr Kristi Niinepuule ja dr Madis Joonsalule, õdedele ja põetajatele, et olite hoolivad, tähelepanelikud ja sõbralikud tema kannatuste leevendamisel. Eriline tänu nii ambulatoorse kui ka statsionaarse õendusabi osakonna töötajatele, eriti osakonna juhataja ja koduõde Stella Kalvikuleosakonna juhataja Angelika Lallile, dr Heli Tarole, sotsiaaltöötajale, E-korpuse õdedele, hooldusõdedele ja põetajatele. Teie abivalmidus, kannatlikkus ja pühendumus olid meile igati toeks sellel raskel perioodil, kui meie ema viibis teie hoole all. Palju jõudu ja vastupidavust Teile edasises töös, eriti praeguses kõigile keerulises olukorras! 

 

Märts 2020, kopsukliinik 

Ma tahaksin südamest tänada pulmonoloogia osakonna töötajaid, kes minu ema on viimase paari aasta jooksul ravinud. Nii kohusetundlikku ja vastutulelikku personali on raske leida. Eriline tänu ja sügav kummardus dr Anastassia Kamõninale, kelle säravat naeratust ja vastutulelikkust on raske sõnadesse panna. Tuhat tänu ka dr Marget Savisaarele, kellelt oleme alati nõu ja abi saanud. Sügav kummardus kogu personalile ja tuhat tervist teile nii raskes ametis!

 

Märts 2020, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik 

Olen väga positiivselt üllatunud ortopeedia osakonna suurepärasest tööst. Ainult positiivsed emotsioonid! Maailmatase ka pisiasjades. Aitäh, prof Aare Märtson! Selline professionaalsus, sõnakasutus, hea suhtumine nii endasse kui kolleegidesse. Kõik töötajad olid väga tasemel, kõikjal operatsioonitoas ja taastusravipalatites. Tänu sellisele emotsioonile olin juba teisel päeval terve!

 

Märts 2020, stomatoloogia kliinik / toitlustusteenistus 

Olin lapsega 6. märtsi hommikul plaanilisel operatsioonil. Operatsiooni tegi dr Kätrin Privoi. Tahaksin väga tänada inimest, kes oli lapse kanüüli plaastrile joonistanud naerunäo. See oli esimene asi, mis lapse peale operatsiooni ja ärkamist naeratama pani. Tundub väike asi, aga lapse ning minu jaoks oli see tähtis ja väga armas žest! Samuti aitäh köögile. Reedelõunane kapsasupp lambalihaga oli suure söökla kohta väga, väga hea!

 

Märts 2020, kirurgiakliinik 

Haigla personaliga olen ma väga, väga rahul, alustades raviarstist dr Toomas Tikust ja lõpetades sanitaridega.

 

Märts 2020, kõrvakliinik 

Olen ülimalt tänulik oma raviarst dr Mihkel Plaasile ja kogu osakonna personalile nende tähelepanelikkuse, ülima hoolitsuse ja sooja südame eest. Jään teid meenutama kui tõelisi inimesi!

 

Märts 2020, kirurgiakliinik / naistekliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik 

Soovin südamest tänu avaldada dr Margot Peetsalule, dr Tiiu Hermlinile ja anestesioloog dr Rasmus Kurgpõllule! Samuti olen tänulik kõikidele headele hooldajatele ja õdedele. Tundsin haiglas end hoituna.

 

Märts 2020, psühhiaatriakliinik 

Siin osakonnas on väga hea tegevusteraapia ja väga tore tegevusjuhendaja Ülle Sikk. Ta on väga tegus ja teeb tõesti oma tööd südamest.

 

Märts 2020, hematoloogia-onkoloogia kliinik / südamekliinik / sisekliinik 

2019. aastal sattusin gastroenteroloogia osakonda arst-resident Erik Orro suunatud uuringutele, mille käigus avastati maos kasvaja. Selle opereerisid dr Jaan Soplepmann ja arst-resident Kaarel Tammur. Hilisemal kontrollimisel leiti, et olen paranenud tüsistusteta. Tahan tänada eelnimetatud doktoreid, eriti dr Jaan Soplepmanni ja kõiki mind hooldanud kliinikumi töötajaid südamliku suhtumise ja nähtud vaeva eest. Muljed kliinikumist, ka aastasl 2018. südamekliinikus tehtud dr Eve Laane ravi eest, on väga positiivsed. Aitäh kõigile!


Veebruar 2020, sisekliinik
Suur tänu tervele osakonnale hoolitsuse ja tähelepanu eest. Intensiivravipalati põetaja Galina Visnapuule hoolitsuse, tähelepanu ja inimliku suhtumise eest.

 

Veebruar 2020, närvikliinik
Juhtus see, et pole lihtsalt sõnu tänamaks oma arste dr Epp Heinolat ja dr Jaan Eelmäed. Ääretult abivalmid, mõistvad, sõbralikud jne. Operatsioon läks hästi, sain abi oma probleemile. Nad mõlemad on hoolivad: mitu korda päevas leiavad aega mõne sõna vahetada, vastata küsimustele. See on lihtsalt võrratu kogemus, kui oled oluline. Soovin neile jõudu kogu südamest ja suur tänu kogu personalile!

 

Veebruar 2020, psühhiaatriakliinik
Avaldan suurt kiitust õde Merle Lahe kohta. Ta on tubli ja hoolitsev ja oskab patsientidega väga hästi käituda, suudab patsiente rahustada.

 

Veebruar 2020, kõrvakliinik
Aitäh teile, dr Raiko Tiganik, et suunasite nina operatsioonile ja dr Mihkel Plaas. Soovida teile teie töös kõike paremat.

 

Veebruar 2020, radioloogiakliinik
Soovime avaldada tänu radioloogiaõde Tiiu Nõmmikule jätkuva hea koostöö ja vastutulelikkuse eest!

 

Veebruar 2020, kirurgiakliinik
Kirjutan oma isa nimel, kes soovib südamest tänada lahket ja abivalmit personali, kui ta käis käeoperatsioonil dr Andrus Metsa juures. Iga operatsioon, olgu ta nii väike ja kiire kui tahes, on patsiendile ebamugav, aga kui sind ümbritsevad toredad inimesed, kes naeratavad ja teevad oma tööd rõõmuga, siis on kogu protsess ja protseduur palju kergem ja meeldivam. Täname veelkord ning edu ja jaksu kõigile!

 

Veebruar 2020, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / kirurgiakliinik
Mind opereeris kirurg dr Marko Murruste. Tänan teda südamest. Samuti tänan intensiivraviõde Raili Seppa ja intensiivravipõetaja Nikita Udalovi, kes igal sammul olid kohal, kui abi vajasin. Kõigile meditsiinitöötajaile palju terviseid!

 

Veebruar 2020, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Soovin tänada dr Jaak Lehtsaart - soe, mõistev, kindlasti professionaalne omal alal. Minu suur lugupidamine doktorile. Veel tänan kõiki õdesid ja kõiki, kes minuga vaeva nägid. Suur kalli teile, armsad. Teie kõigi juures oli lausa rõõm olla. Nii sõbralik pere, kust õhkub soojust ja hoolivust. Aitäh aitamast!

 

Veebruar 2020, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Puutusin kokku põetaja Katrin Kulliga, õde Liisi Possuliga, füsioterapeudiga jt. Need inimesed tegid oma tööd suure armastuse ja hoolega ehkki nende töö on väga raske. 

Jaanuar 2020, stomatoloogia kliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / ühendlabor / operatsiooniteenistus
Avaldan südamest tänu dr Piia-Heidi Kreegimäele, kes meie väikest poega ravi ja nägi palju vaeva, et tema hambad ning keelekida korda saada. Teie sõbralik olek ja rahulikkus aitasid meid väga. Tänan anestesioloogi, kes patsienti hellalt magama pani. Täname õde, kes hommikul 7.30 oli juba väga sõbralik ja abivalmis ja armsat hooldajaprouat, kes lohutas ärevuses ema. Täname ühendlaborit, kes nõustus narkoosis olevalt, kõige rohkem maailmas nõelu ja verevõtmist kartvalt lapselt analüüse võtma, et ta traumat ei saaks. Täname ärkamistoa õdesid, kes olid vastutulelikud ja sõbralikud. Aitäh, et tegite selle raske ja äreva päeva meie jaoks talutavaks ning olite oma töös parimad spetsialistid ja samas empaatiavõimelised. Olge hoitud!

 

Jaanuar 2020, sisekliinik / majandusteenistus
Tänan südamest kogu osakonna personali, eriti arst-resident Eva Luidet. Mõned nimed jäid veel meelde: õde Külli Parts, Meeli Luik ja Heleb Näpping, põetaja Monica Vaikmäe. Tänu ka autojuht Heldur Laanele.

 

Jaanuar 2020, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Olen kaks korda käinud basseinis rühmatreeningul. Juhendajaks oli füsioterapeut Elin Grigorovitš. Tema võimlemisharjutused olid mulle väga head ja tunnen end paremini. Lisaks on tegemist väga positiivse inimesega, mis kandub patsientidele üle. Olen väga rahul!

 

Jaanuar 2020, naistekliinik
Täname südamest ämmaemand Moonika Pedoskit, dr Margit Klaassenit ja põetaja Evelin Aav´a meie pisikese Hendriku siia ilma aitamise eest! Suur aitäh ka kõikidele teistele osakonna töötajatele.

 

Jaanuar 2020, südamekliinik
Tervisliku seisundi halvenemise tõttu ei saanud ema minna arsti vastuvõtule. Helistasin ja teatasin tema mittetulekust. Minu suureks üllatuseks helistas dr Valvo Piilberg mulle samal päeval ja tundis muret minu ema detsembris tehtud uuringu tulemuste pärast. Soovitas koheselt pöörduda EMO-sse või kutsuda kiirabi. Nii ka tegime ja praegu viibib ema 1. kardioloogia osakonnas ravil. Minu siiras tänu dr Piilbergile! Soovin, et tal jätkuks ikka edaspidigi hoolivust patsientide vastu ja armastust oma töö vastu. Aitäh!

Detsember 2019, südamekliinik
Tahame tänada dr Mart Kaldret, õde Malle Põllusaart ja põetaja Eda Õuna väga sõbraliku ja abivalmi suhtumise eest ning kõiki osakonna töötajaid.

 

Detsember 2019, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / silmakliinik / sisekliinik / spordimeditsiini ja taastusravi kliinik / südamekliinik / majandusteenistus

Au Eesti meditsiinile! Viibisin statsionaarsel ravil endokrinoloogia osakonnas ning statsionaarse õendusabi osakonnas. Lubage avaldada südamlikku tänu mõlema osakonna töötajatele, kelle hooliva abiga sain verenäidu vähemaks ja paranesin jalavaludest. Sooviksin esile tuua tublisid arste, õdesid ja hooldajaid suure andumusega tehtud töö eest. Aitäh! Töötajad on: dr Elmira Gurbanova, dr Kaia Tammiksaar, südamearst dr Rein Kolk, silmaarst dr Tiina Mauring, üliõpilane Kaisa Viljar, arst-resident Hanna-Maria Muischnek, õed Annela Luht ja Helika Urbla, õde-spetsialist Agnes Anton, füsioterapeut Ave Kängsepp, põetaja Meeli Raal, EMO põetaja Tiina Kossinkova, puhastaja Veera Jeršova.

 

Detsember 2019, silmakliinik / majandusteenistus


Parema silma operatsioon. Teostas dr Marko Pastak. Operatsioon õnnestus. Aitäh! Suur tänu ka teistele. Ära ei tohi unustada ka söögitädi ja ka koristajat. Tundub, et teil on meeldiv kollektiiv. Jäin väga rahule!

 

Detsember 2019, kirurgiakliinik


Tänan kogu üldkirurgia osakonna personali hoolitseva suhtumise, kannatlikkuse, tähelepanu eest. Eriline tänu kuulub dr Marko Murrustele, kes eemaldas minu sapikivid Teete tänuväärset ja rasket tööd. Annate patsientidele tagasi rõõmu ning elutahte! Jõudu teile kõigile!

 

Detsember 2019, sordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Soovin südamest tänada dr Merle Rokki. Alates detsembrikuust 2018 olen olnud ravil teie osakonnas pärast käetraumat. Tänan ka füsiaatriaõde Maie Sepat, kelle käed on mind tervendanud: massaaž on mind väga, väga palju aidanud.

Detsember 2019, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Olen südamest tänulik operatsiooni meeskonnale, muidugi prof Aare Märtsonile kõige rohkem. Väga suur tänu ka kogu osakonna personalile. Eriti tänan intensiivravi inimesi, kes olid tööl 4. ja 5. detsembril – nii hoolitsevad ja töökad ning turvatunnet andvad inimesed. Aitäh teadlikule füsioterapeut Georgi Ivanovile. Jõudu, jaksu ja samasugust indu edaspidiseks!

Detsember 2019, radioloogiakliinik


Käisin esimest korda rinnauuringul ja sattusin kokku sõbraliku ja empaatilise töötajaga. Soovin tänada niivõrd sõbralikku abiradioloogiatehnik Elina Saarejõed ja kiita teda meeldiva suhtlemise eest. Oleks temasuguseid töötajaid rohkem! Aitäh!

 

November 2019, hematoloogia-onkoloogia kliinik / toitlustusteenistus / majandusteenistus
Suvel sain kurvastava diagnoosi – müeloom. Aga kohe sain tunnetada teie arsti dr Mari Punabi vastutulelikkust, abivalmidust ja osavõtlikkust. Algas päevaravi, mis kestis terve suve. Tänud päevaravi rahvale! Tänaseks olen statsionaaris hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakonnas. Igal pool üle kliiniku on tunda abivalmidust ja professionaalsust. Kõik on puhas, ruumid soojad, toit väga hea! Tänan teid kõiki!

 

November 2019, nahahaiguste kliinik
Tänan kogu osakonna personali! Dr Liisi Raamile ja dr Diana Sudakovale suur tänu tähelepanu eest. Õed ja abiõde Margus Leesik on suurepärased, tähelepanelikud. Aitäh hooldaja Vaike Pertmannile hea teeninduse eest! Ma armastan teid kõiki!

 

November 2019, lastekliinik
Tahtsin veelkord tänada ja öelda, et teil on vaimustav personal. Igaüks, kellega me sel perioodil kokku puutusime, olid nii siirad ning tekitasid tõesti sooja ja hoitud tunde. Õnn on näha selliseid inimesi minu lapse eest hoolitsemas.

 

November 2019, sisekliinik
Soovin tänada sooja ja südamlikku personali hoolitsuse eest! Suur tänu dr Svetlana Proškinale ja väga empaatilistele õdedele, kes siin töötavad ja igapäevaselt oma tööd hoolega teevad. Soovin teile jõudu, jaksu ka edaspidiseks! Aitäh tugipersonalile! Aitäh füsioterapeudile!

 

November 2019, närvikliinik
Olen õnnelik, et sain abi teie kliinikust ja suur tänu suurepäraste tingimuste loomise eest! Tänan südamest dr Leho Kõivu, kes mind opereeris – jõudu ja jaksu talle ka edaspidiseks sellel raskel ja keerulisel tööl. Suured tänud ka osakonna arstidele, õdedele ja kogu teenindavale personalile minule osutatud abi ja hooldamise eest. Minu eriline tänu kuulub särasilmsele ja lahke olekuga arst-resident Margit Rikkale südamliku ja hooliva suhtumise eest. Iga kontakt temaga andis mulle hea tunde. Tänan veelkord kõiki ja olge tublid edasi! Toogu elu teile kõigile õnne, rõõmu ja head tervist!

 

November 2019, stomatoloogia kliinik / anestesioloogia ja intensiivravi kliinik / kirurgiakliinik
Soovin tänada osakondade õdesid jt töötajaid, dr Oksana Ivaskit. Väga kena ja vastutulelik ning abivalmis suhtlemine. Kõige olulisem muidugi on tervise parendamine. Jõudu ja jaksu teile!

 

November 2019, südamekliinik
Saabusime haiglasse südameinfarktiga. Meie raviarst dr Sirje Tikku ja tema meeskonna töö tulemusena oleme tänaseks valmis lahkuma meeldivast ja võluvast spetsialistide seltskonnast. Saime terve rida õppetunde. Me ei teadnud, et Euroopa parim haigla asub Tartus ja et dr Sirje Tikk võib olla nii sõbralik ja võluv. Sügavad kummardused meie kahe poolt raviarstile ja tema meeskonnale.

 

November 2019, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Tahan avaldada tänu ortopeedia osakonna töötajatele tähelepanelikkuse ja hooliva suhtumise eest. Suur tänu füsioterapeut Galina Schneiderile kannatlikkuse ja professionaalsuse eest. Eriline südamlik tänu minu arstile dr Viktor Šapovalovile kuldsete käte eest, mis tegid võimatu võimalikuks. Aitäh, andsite mulle tagasi täisväärtusliku elu ja ma võin normaalselt liikuda. Hea, et on olemas sellised professionaalid, kes ei tee mitte üksnes hästi oma tööd, vaid teevad kõikvõimaliku selleks, et patsient jääks rahule.

 

November 2019, naistekliinik
Tahaksin südamest tänada dr Kristin Jaigmat ja kogu sünnitusosakonda, kes aitasid ilmale meie pisikese beebi ning hoolitsesid tema eest intensiivravi osakonnas.

 

Veebruar 2019, nahahaiguste kliinik
Kohe saabumise päeval alustati uuringutega ja hakati tegelema raviga. Täna, kui lahkun ravilt, saan öelda ainult positiivset. Sain kvaliteetset ravi, asjatundlikku kohtlemist personali poolt. Suur tänu kõigile arstidele, õdedele ja teenindavale personalile.

 

Veebruar 2019, närvikliinik
Soovin avaldada tänu dr Artjom Duganile ja dr Tõnu Rätsepale hoole ja armastusega tehtud töö eest ja suured tänud õde Kristiina Seerole kes kuulab patsiente ja mõistab olla empaatiline. Aitäh!

 

Veebruar 2019, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Tänan dr Jana Intšitet, treenerit füsioterapeut Kerli Kostinit ja kogu teenindavat personali. Suur tänu!

 

Veebruar 2019, stomatoloogia kliinik
Soovin avaldada tänu oma suurepärasele arstile, dr Oksana Ivaskile, väga hooliva suhtumise eest. Tahaksin tänada ka sekretär Kaia Tohu väga meeldiva ja rahuliku suhtumise eest.

 

Veebruar 2019, kirurgiakliinik/toitlustusteenistus
Suur, suur tänu väga meeldivale personalile empaatia ja südamega tehtud töö eest! Teie juures oli oma ebameeldiva hädaga julge ja turvaline olla. Ei ole iialgi oma pika haiglas viibimise staažiga saanud nii head toitu. Kiitused kööki! Elagu ja olgu terve tõeline päikesekiirest dr Margot Peetsalu ja kogu osakonna personal. Aitäh!

 

Veebruar 2019, sisekliinik
Suur aitäh kõigile teile, kes te siin teete patsientide elu lillepeoks! Hooliv sõna, rahustav sõna, jagatud elutarkus, rahulikult kuulav kõrv – kõik need asjad, mis maandavad patsiendi ärevuse nende mitte just kõige meeldivamate protseduuride juures. Dr Karin Kull on parim arst, keda tean. Aitäh!

 

Veebruar 2019, lastekliinik
Tahan tänada 11. veebruari õhtul/öösel lastekliiniku EMO-s töötanud valvearsti, kes oli väga sõbralik, seletas kannatlikult ja toetas segaduses lapsevanemat hea nõuga.

 

Veebruar 2019, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Tänan osakonna töötajaid professionaalse töö ja sõbraliku toetuse eest. Erilised tänud dr Jaak Lehtsaarele ja hooldaja Kristi Tilgale.

 

Veebruar 2019, naistekliinik
Tahan tänada ämmaemandat Tiiu Saaroja. Ta oli minu juures sünnituse ajal ning ühel haiglas oldud päeval õnnestus olla tema vahetuse patsient. Väga abivalmis, sõbralik ja südamega tööd tegev ämmaemand. Ta keskendus alati minu probleemile või küsimustele ning abistas nii nagu sai.

 

Veebruar 2019, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Sooviksin tänada 4. veebruaril tööl olnud päevastatsionaari töötajaid, kes on äärmiselt sõbralikud ja hoolivad. Samuti sooviksin tänada dr Alo Rulli, kes teostas lõikuse. Suured-suured tänud!

 

Veebruar 2019, kõrvakliinik/patsiendi info- ja tugikeskus
Projektijuht Margarita Milihhina, aitäh veelkord, et tegite meiega koostööd ravi organiseerimisel ja väga operatiivselt vastasite kõigile meie küsimustele. Oleme teile väga tänulikud! Lahkusime kliinikust väga heas hingelises seisundis, väga heade operatsioonitulemustega ja kindlasti soovitame edaspidi teie kliinikut kui kõrgetasemelist meditsiiniteenuste osutajat. Kogu kliiniku personal oli tasemel, kõike selgitati, näidati, isegi kui ei osatud vene keelt, püüti igati aidata. Suhtumine patsientidesse oli suurepärane, kõik töötajad oskasid lastega suhelda, leidsid õige lähenemisviisi ja laps tundis end täiesti turvaliselt. Eriti tahaks ära märkida operatsiooni läbi viinud arsti dr Vahur Ristioja, kes kinkis lapsele võimaluse hingata uutmoodi. Hiljem tuli ta lapse juurde ja tundis huvi väikese patsiendi tervise vastu, andis vajalikke nõuandeid. Kõigile palju tänu meie perekonna poolt!

 

Tänuavaldusi
Jaanuar 2019, kirurgiakliinik; anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Soovin tänada oma arste dr Jaanus Suumanni, dr Simo Saarniitu, anestesioloogi, osakonna õdesid ja kõiki teisi osavõtliku ja tähelepaneliku suhtumise eest. Tundsin end nagu kuninga kass.

 

Jaanuar 2019, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Dr Egon Puuorg tegi siiski riskantse otsuse ja alustas operatsiooni. Kõik läks hästi. Suur ja südamlik tänu talle selle eest! Tehke kõik, et selline tohter ikka meid, eestimaalasi, abistama jääks. Dr Julia Villemson võttis minu ravimist väga tõsiselt ja läbimõeldult. Suur-suur tänu temalegi väga õnnestunud raviplaani koostamise ja heade tulemuste eest. Peaaegu uskumatu sai teoks, kõnnin jälle omil jalul. Ta on väga inimsõbralik ja soe suhtleja. Ei saa kuidagi mööda minna ka mind ravinud õdedest ja füsioterapeutidest. Kõik nad olid väga südamlikud ja oskuslikud abistajad, oma ala spetsialistid.

 

Jaanuar 2019, majandusteenistus
Unustasin oma rahakoti ja märkmiku dokumentide ja rahaga riidehoidu. Raja 31 riidehoidja Merike Stabrovski helistas mulle ja tagastas kõik unustatu. Tänan teda suure aususe ja kiire reageerimise eest.

 

Jaanuar 2019, sisekliinik
Täname südamest kõiki, kes töötavad selles osakonnas: arste, medõdesid, sanitare ja hooldajaid. Erilise tänuavalduse soovime edastada väga heale arstile, dr Marko Malvikule, kelle professionaalsed töövõtted on toonud tema patsiendile väga raske tervisliku seisundi korral meeletult suurt abi, kergendust ja leevendust. Arsti suhtumine oma patsientidesse on alati olnud väga soe, hooliv ja inimlik. Tartu Ülikooli Kliinikum on saanud oma meeskonda tõeliselt pädeva ja oma ala parima spetsialist dr Marko Malviku näol. Täname teid kõiki ja soovime edu teie raskes ja vastutusrikkas töös!

 

Jaanuar 2019, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Olen väga tänulik dr Evelyn Eelmale operatsiooni eest ja kogu osakonna med-personalile, kes on hoolitsevad, sõbralikud ja täpsed. Kuigi olin väga mures oma tervise pärast, tundsin nii head suhtumist, et mured vähenesid. Palju jõudu teile kõigile selle raske töö tegemisel! Jäägu naeratus ikka teie näole, siis suudavad ka haiged naeratada.

 

Jaanuar 2019, kõrvakliinik
Tahan kiita kogu kõrvakliiniku meeskonda, kes tegutsevad mandlite lõikamise ja sellest taastumisega. Vastuvõtus oli väga meeldiv sekretär Marge Haav. Kõik minuga tegelenud inimesed olid väga sõbralikud, hoolivad, hea huumorimeelega ning väga osavad. Kogu minu haiglas viibimine oli väga positiivne kogemus. Suured tänud!


Jaanuar 2019, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Edastan tänuavalduse koduõde Stella Geringile tõhusate näpunäidete eest, mille kasutamisel 90-aastase lamaja isiku jalg paranes. Soovitused, kuidas kodus toimida, olid tõesti efektiivsed ja nüüd on probleemne koht paranenud. Jätkan sarnaste probleemide ennetamiseks samas vaimus!

Jaanuar 2019, silmakliinik
Tahame tänada dr Reet Kuiva, medõdesid ja teenindavat personali. Nad on nii sõbralikud, toredad ja asjalikud. Saime kaasa ainult positiivseid emotsioone.

Jaanuar 2019, naistekliinik, lastekliinik
Aitäh minule osutatud sünnitusabi eest ämmaemand Evelin Grossile ja temaga koos valves olnud põetajatele! Aitäh sünnitusjärgse ja neonatoloogia osakonna personalile hoole, abi, ravi ja sõbraliku suhtumise eest!

 

Jaanuar 2019, südamekliinik
Soovin südamest avaldada tänu ja lugupidamist kardioloogia osakonna personalile. Aitäh dr Leili Kütile ja tema meeskonnale professionaalse abi eest.

 

Jaanuar 2019, lastekliinik
Viimase 6–7 kuu jooksul on meie pere palju kokku puutunud lastekliiniku töötajatega. On rõõm, et meie tütrele sai osaks nii palju positiivset suhtumist ja tundsime, et temast ja tema arengust tõepoolest hoolitakse. Suur aitäh väga positiivsele ja rahulikule taastusraviarstile dr Tiina Lindile toetavate sõnade ja põhjalikkuse eest. Soovime kiita rõõmsameelset füsioterapeut Merlin Burovi, kes lähtus tundides alati lapsest, andis soovitusi ning tekitas tunde, et oleme tagasi oodatud ka siis, kui laps ei olnud väga koostööaldis. Suured tänusõnad ka basseinitunni juhendajale füsioterapeut Piret Suurele, kes laskis igaühel toimetada omas tempos ja andis häid nõuandeid ujuma õppimises osas. Head meelt valmistas ka abivalmis taastusravi keskuse sekretär Aile Luts, kes alati lahkelt tundide aegu klapitas ja sättis. Oleme väga tänulikud ning soovime lastekliiniku perele palju toredaid hetki alanud aastal!

 

Jaanuar 2019, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Diagnoosiga tõmmati siis mind elutee kiirteerallilt raja kõrvale, kindlasti selleks, et ma saaksin mulle kingitud elule tagasi vaadata, sellest õppida, järeldusi teha, paremaks inimeseks saada ja see elukestev õppetund on olnud imeline. Tõtt öelda oli suur ime, et dr Olav Tammik võttis üldse mind erakorraliselt kiirkorras opereerida ja selle eest võlgnen ma talle oma jäägitu tänu nüüd ja edaspidi. See omakorda viis mind aga selleni, et mul õnnestus Tartus keset kevadet tervelt kuu aega saada maailma parimat hoolitsust kirurgilise onkoloogia intensiivis, kus töötavad ebamaiselt tublid inimesed ja mulle jääb selgusetuks, kust need inimesed selle elu- ja töörõõmu ammutavad. See energia, mida nad patsientidele kiirgavad, on ausõna tervendav. Salasõna on muidugi huumor, mis selle asjaga seal kaasas käis ja tervenemisele kõvasti kaasa aitas! Ehk siis mind koheldi kui 6. korruse printsessi herneteral, minu isiklikuks poputajaks sai kuldsete kätega põetaja Tiina Nilp ja tookord aitasid mind füsioterapeut Margit Rechlini usinad õpilased. Tahan aga öelda erilised tänud õde Merike Visnapuule, kuna tema sai ikka näha minu diagnoosiga kaasnenud sügava depressiooni kõige rängemat poolt ja suutis äärmiselt armsalt sellega toime tulla. Merike on imeline inimene. Soovin tänusõnad edastada dr Andrus Mägile, tänu kellele sain ma Tartus esmaklassilist keemiaravi poole aasta vältel, mis ilmselgelt mõjus mulle väga hästi. Paraku on selle diagnoosiga ikkagi niimoodi, et eelmise aasta lõpus sain teada, et ega midagi, tuleb taas ennast ilmutada oma Tartu vaimust kirurgile dr Olav Tammikule. Mulle tehti kolmas väga edukas operatsioon dr Olav Tammiku ja dr Margus Kivisilla poolt. Suur, suur tänu teile! Soovin siinkohal teha tänuavalduse kõikidele, kes minuga toimetasid, alates operatsioonile saabumise päevast kuni lahkumiseni. Tänud armas sekretär Kaia Tohu, kogu paberimajanduse eest, mis sa minu heaks toimetanud oled. Seda on olnud palju! Siiras tänu dr Jaan Soplepmannile, kes võttis vaevaks uurida, mis sai edasi minu antud analüüsidest ja suunas edasi mind geneetikute juurde. Soovin julgust ning jätkuvat sära silmadesse armsale abiõele Jan-Kristjan Madissonile, kes on väga tore ja teadmishimuline noor inimene! Tänu õde Aljona Komissarovale ja suur tänu õele Andrei Vavilovile, kelle huumorisoon ja professionaalsus on kadestamisväärt. Armas õde Raissa Andrejeva õpetas mind kuu ajaga tõeliseks stoomihoolduse profiks. Aitäh Sulle, Rajake!

Detsember 2018, naistekliinik
Saime väga tähelepaneliku ja professionaalse ravi ja kohtlemise osaliseks. Täname arste dr Ülle Kadastikku ja dr Pille Soplepmanni. Samuti suur tänu kõigile õdedele ja hooldajatele. Olge te kõik terved!


Detsember 2018, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Soovin tänada personali hoolivuse ja soojuse eest. Eriline tänu dr Alla Umantsevale, kes väga professionaalselt juhendas ja suhtus minu taastumisse. Füsioterapeut Petra-Marion Vesterineni tähelepaneliku pilgu all paranes minu füüsiline kui ka emotsionaalne seisund. Suur aitäh kogu meditsiinilisele personalile, kes olid abivalmis!


Detsember 2018, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Tahan avaldada tänu kogu onko- ja radioteraapia osakonna personalile. Suur tänu teile kõigile heasüdamlikkuse, kannatlikkuse ja hoole eest, millega suhtute patsientidesse. Veelkord tänu professionaalsuse eest, eriti järgmistele töötajatele: põetaja Larissa Kareva ja Mari Vään, õde Sandra Erm, Jelena Mõtt, Maire Laanesoo, Katrin Kons, Ksenia Ots, hooldusõde Nadilja Kirm ja abiõde Liina Oherjus. Aitäh, et olete ausalt ja kohusetundlikult teinud oma rasket tööd.


Detsember 2018, naistekliinik/sisekliinik/anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Lugupeetud arstid, dr Fred Kirss, dr Anne Kirss, dr Peeter Saadla, dr Margit Klaassen, kogu sünnitusosakond, 1. intensiivravi osakond, sisekliiniku arstid – kõik, kes võtsid osa minu lapse ja naise sünnitusest ja naise elu päästmisest. Teile kõigile suured ja südamest tänud!


Detsember 2018, kirurgiakliinik
Olin teist korda ravil veresoontekirurgia osakonnas. Suur aitäh teile, lugupeetud dr Heli Järve ja dr Asser Aavik, osavate näppude ja vastutulelikkuse eest minu kui patsiendi aitamisel. Lugupeetud dr Kadri Väljataga, väga meeldiv oli olla teie patsient Miks? Ikka leidus teil aega minu ärakuulamiseks ning vajalike otsuste tegemiseks.


Detsember 2018, ühendkantselei patsiendi info- ja tugikeskus
Mu isa jäi haigeks Venemaal. Tuttavad aitasid mul pöörduda projektijuhi Margarita Milihhina juurde. Esimest korda umbes aasta tagasi, peale seda ma pöördusin tema juurde veel mitu korda. Ta alati aitas. See on väga meeldiv, et kliinikumis on selline inimene, kes koordineerib kõik asjad vene keeles. Ma soovin Margaritale edu ja suur tänu abi eest!


Detsember 2018, sisekliinik
Soovin avaldada tänu gastroenteroloog dr Marko Malvikule. Suurepärane arst, kes on südame ja hingega asja juures. Tegutseb põhjalikult ja professionaalselt, suhtumine patsienti hooliv, sõbralik ja tähelepanelik. Väga positiivsed kogemused! Olen dr Malvikule südamest tänulik ja soovin edu!


Detsember 2018, silmakliinik
Tänan südamest dr Marko Pastakut, kes opereeris mind. Nüüd näen ma jälle. Tänan kõiki, kes minuga vaeva nägid. Palju jõudu teile teie raskes töös! Ma olen nii õnnelik ja tänulik!


Detsember 2018, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik/majandusteenistus
Soovin avaldada suurt tänu töötajatele, kes teevad oma tööd suure kohusetundega ja südamega. Suur tänu osakonnajuhataja dr Mart Parvele, kes on suutnud kokku koondada nii toredad ja professionaalsed töötajad. Puhastus- ja koristustöid teeb puhastaja Kelli Piho korrektselt ja laitmatult. Kõik põetajad on abivalmid, suure empaatiaga, kiired ja hoolivad. Õde Rita Mehine oma soojuse ja malbe hääle ning naeratusega ravib kõik haavad. Eriline kummardus dr Jaan Laosele, kes hoolib ja muretseb oma patsientide eest. Füsioterapeut Galina Schneideri individuaalne lähenemine patsiendile väärib suurt lugupidamist ja tunnustust.


Detsember 2018, psühhiaatriakliinik
Väga meeldiv personal. Te teete tänuväärset tööd. Mina sain siit palju abi, enesekindlust ja tahet kainena püsida. Eriti tänan õde Valentina Seppa, sotsiaaltöötaja Eerika Luukast ja tegevusjuhendaja Kristina Sorget. Edu edaspidiseks!

November 2018, lastekliinik
Soovime väga tänada heatahtlikku dr Doris Marki, lastekliiniku EMO ning ägedate infektsioonide osakonna meeldivat personali meie lastele osutatud kiire abi, sõbraliku hoole ja ravi eest! Edu ja jõudu Teile igasse päeva!

 

November 2018, psühhiaatriakliinik
Olin unehäiretega ravil juba teist korda. Esimesel korral katkestasin ise, sest arvasin, et olengi jälle terve. Kordusravi võtsin väga tõsiselt ja tahan öelda, et õde Ketlin Veeväli tegi minuga imet. Nii kannatlikku, kaasaelavat ja toredat inimest kohtab elus harva. Saan juba pikemat aega uinuda ilma unerohuta.

 

November 2018, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Stomatoloogia kliiniku hambaravi meeskond soovib südamest tänada anesteesia meeskonda hea koostöö eest 13.11.2018 4. operatsioonitoas. Anesteesia poolel toimetasid dr Mare Kubjas ja arst-resident Eliis Otter. Raskete patsientide puhul parandab hea meekonnatöö, abivalmidus ja kaasamõtlemine oluliselt osutatava teenuse kvaliteeti.

 

November 2018, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Tänan kogu südamest kõiki hematolooge, kes korraldasid minu ravi. Eriti tahaksin tänada järjekindlat, asjatundlikku dr Marge Rahu raviplaani koostamise eest koos teiste arstidega ja ravi alustamist ning selle ravi kindlameelset plaanilist jätkamist dr Olga Rätsepa poolt.

 

November 2018, kirurgiakliinik
Tahan avaldada suurt tänu dr Mart Ellerile positiivse suhtumise, kõrgelt professionaalse lähenemise ja edukalt läbi viidud operatsiooni eest! Soovin suurt edu Teie vastutusrikkas töös!

November 2018, radioloogiakliinik/südamekliinik
Tänuavaldus dr Toomas Hermlinile, raviarst dr Priit Tammjärvele, intensiivravi personalile ning järelravi osakonna kollektiivile! Südamlikud ja siirad tänud abi ja hoolitsuse eest. Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

 

November 2018, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Soovin südamest tänada kogu personali õendusosakonnas, kes tegelevad minu emaga. Soovin avaldada tänu inimliku suhtumise eest osakonnajuhataja Angelika Lallile, dr Airi Kasemägile, sotsiaaltöötaja Johanna Hollole, kes teevad oma tööd südamlikult ja mõistvalt. Tänan väga õde Ene Kokki ja teisi õdesid õendustoimingute professionaalse ja hooliva läbiviimise eest. Kiidan teid kõiki abivalmiduse ja südamega tehtud töö eest. Sügav kummardus!

 

November 2018, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik/toitlustusteenistus
Minu suurim tänu prof Aare Märtsonile ja tema meeskonnale eduka operatsiooni läbiviimise eest! Samuti tänud kogu ortopeedia osakonnale - õed, hooldajad, füsioterapeudid jt - igati professionaalse ja meeldiva teeninduse eest. Tänu teile paranen jõudsasti nüüd juba kodus. Tänud ka toitlustusteenistusele maitsva koduse toidu eest!

 

November 2018, analüüsi-kvaliteediteenistus
Tahan tänada klienditeenindaja Helje Ehrlichi meeldiva ja sõbraliku teeninduse eest kõrvakliinikus.


November 2018, kirurgiakliinik/operatsiooniteenistus
Ma olen väga tänulik dr Taavi Põdramäele, kes on minu raviarst ja kes mind opereeris. Niisamuti tänan kõiki uroloogia ja neerusiirdamise osakonna töötajaid ning ka opibloki personali. Puutusin kunagi Maarjamõisa haiglaga kokku nõukogude ajal ja kontrast on väga suur – arenguhüpe on olnud meeletu. Jõudu kõigile!


November 2018, hematoloogia - onkoloogia kliinik/toitlustusteenistus
Väga meeldiv kogemus haiglas viibimisest. Tänu dr Mari Punabile ja kogu osakonna personalile – väga hea hoolitsus. Toitlustus superhea. Tänu kokkadele!

November 2018, naistekliinik/anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Sooviksin tänada kogu teie kollektiivi suurepärase töö eest! Olen ise Tallinna inimene, kuid seal mul arstidega ei vedanud nii hästi. Seega otsustasin, et kui ma pean tegema kunstviljastamise, siis ainult Tartus. Soovitati mulle dr Aire Sekavinit, keda ma kiidan taevani! Ta oli nii sõbralik, kaasaelav ja suurepärase mäluga.
25. rasedusnädalal pidin kutsuma kiirabi kõrge palaviku tõttu. Hakkasin kõige rohkem suhtlema suurepärase spetsialistiga, dr Anne Rohtmetsaga. Jälle tahan kiita kogu sünnituseelset osakonda, kus olid väga sõbralikud ämmaemandad, fantastiline arst ja abivalmis hooldusteenuste personal. Ämmaemand kontrollis mind iga kord, kui ma esitasin oma mured ja ettepanekud. Hoolduspersonal oli samuti kiire ja täpne, kui oli midagi vaja tuua. Eriti suure tänu tahan aga öelda dr Anne Rohtmetsale.
Haiglas viibimise ajal jagas personal infot ja hoolitses minu ja lapse eest ööpäevaringselt. Sünnituse ajal kohtusin ämmaemand Enel Ploomiga. Temaga koos oli mul sünnituse ajal turvaline tunne. See, kuidas ta rääkis rahuliku häälega ja kordas sada korda, et ta on minu lähedal. Tegi kõik, mis oli vaja, ei rääkinud liiga palju, aga samas andis väga asjalikku nõu, mida ja millal tuleb teha. Fantastiline inimene, ausõna!
Nüüd suhtlen pidevalt lasteintensiivravi osakonnaga, kus minu laps on. Seal saan igal ajal arstidega rääkida ja saan neilt arusaadavalt kõige olulisemat infot. Kogu Tartus viibimise ajal on tunne nagu oleksin erakliinikus, kuigi palatid on patsiente täis ja tööd kõigil üle piiri. Suured tänud, et te olemas olete! Mul on hea meel, et ma sattusin Tartu haiglasse ja sain ravi kõrgel tasemel!

 

August 2018, lastekliinik
Võru EMO-st saadeti meid otse Tartusse lastehaiglasse. Selle lühikese aja jooksul halvatus kogu näopool. Saime samal õhtul abi. Analüüside järgi tuvastati neuroborrelioos ja laps võeti haiglasse sisse. Viibisime ravil 3 nädalat. Tänu kogu meeskonnale abi eest – arstidele, õdedele, väga toredatele ja vahvatele söögitädidele. Suurimad tänud arst-resident Kerttu Kivisikule, kes tegeles meiega esimesel nädalal. Suurimad kiitused dr Rael Laugesaarele ja lasteõde Ly Lutsarile ning mudugi ka kogu ülejäänud personalile. Aitäh, et päästsite meie lapse elu!


August 2018, kirurgiakliinik; toitlustusteenistus
Suur tänu dr Priit Veskimäele ja terve osakonna personalile, kes aitasid meie vanaisa Vambolat. Samuti soovime kiita köögipersonali maitsva toidu eest, eriti kokk Taimi Kasumetsa ja Aimar Jaaksonit. Soovime teile jõudu ja edu edaspidiseks.


August 2018, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Tänan südamest onkogünekoloog dr Arno Uppinit ravi eest ja kogu osakonna personali hoolitseva ja südamliku suhtumise eest. Olete olnud väga tublid! Olge terved ja palju jõudu!


Juuli 2018, naistekliinik; lastekliinik
Peale kodusünnitust suunati mind ja minu vastsündinud tütar haiglasse. Tänu teie kiirele ja heale tööle oleme mõlemad terved. Oleme ülimalt tänulikud ämmaemand Häli Viikukasele, dr Georgi Nellisele ja dr Fred Kirsile ning teistele suurepärase töö eest.


Juuli 2018, erakorralise meditsiini osakond
Minu südamlik tänu, tunnustus ja lugupidamine dr Triinu Russkile, õde Marlen Mäesalule ja Kaire Tsärole mulle osutatud abi eest.


Juuni 2018, kopsukliinik
Suured südamlikud tänud minu suurepärasele raviarstile dr Marget Savisaarele tema väga professionaalse ja igati hooliva suhtumise eest. Jõudu Teile Teie tänuväärses töös. Samuti tänan kõiki osakonna tublisid õdesid ja kogu osakonna personali hea patsientidesse suhtumise eest.

 

August 2018, naistekliinik
Minu sünnituskogemus teie osakonnas oli väga-väga meeldiv. Kõik sujus väga ilusasti ja pääsesin operatsioonile öisel ajal. Nii operatsioonisaalis kui sünnitusjärgses osakonnas oli väga tore ja sõbralik personal, kes aitasid ja julgustasid. Olen väga rahul, et Tartusse otsustasin selleks oluliseks sündmuseks tulla. Suur tänu teile!


August 2018, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Tahame tänada dr Evelyn Eelmad ning kogu haigla personali, kes meiega tegelesid. Meie eest hoolitseti väga hästi, õed sisendasid optimismi ning olid kogu oma tegevusega väga asjalikud ja rõõmsameelsed. Tuhat tänu!


August 2018, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Veel kord suur-suur tänu operatsiooni teinud arstile ja teistele arstidele, õdedele ja kõigile, kes minu ema eest hoolitsesid. Ta oli tõesti väga heades kätes ja osakonna töötajad teevad parimat tööd!


August 2018, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Tahan avaldada tänu ja kiitust põetaja Julia Zaharovale. Tänan sind väga!


Juuli 2018, erakorralise meditsiini osakond
Käisin pojaga traumapunktis. Kuigi rahvast oli palju, siis kõik töötajad, alates administraatorist kuni trauma I kabineti personalini, olid äärmiselt professionaalsed ja sõbralikud. Töö kiire ja korralik. Täname abi eest!


Juuli 2018, kopsukliinik
Tahame tänada häid ja abivalmis arste dr Pilleriin Liivat ja dr Anneli Poolat, kes aitasid välja selgitada pikale veninud kaebuste põhjuse ja andsid vajalikku abi. Super arstid!


Juuli 2018, südamekliinik; toitlustusteenistus
Täna saan pärast südameinfarktist päästetuna ja ravituna koduteele. 81-aastasena on mul jätkuvalt õnne olla oma pojalaste kasvamise ja koolirõõmude ning maailma avastamiste tunnistaja. Tänu teile kõigile ravi ja hoolitsuse eest! Tänan raviarst dr Marta Kalderit ja õde Sirje Põderit.

Mai 2018, naistekliinik
Kiidaksime oma südaööst kella üheni kestnud sünnitusel meid vastu võtnud ämmaemandat Karilin Nemsitsveridzet ja üliõpilast Diana-Lisanne Käppa ja ka kõiki teisi meie sünnitusel abistanud arste ja ämmaemandaid (ja kogu tolle vahetuse naiskonda), kes muutsid meie välksünnituse võimalikult meeldivaks ja kelle professionaalne käitumine aitas vältida komplikatsioonide teket.


Mai 2018, psühhiaatriakliinik
Tänan dr Anu Järve ja üldpsühhiaatria keskuse personali. Olete toredad ja toetavad inimesed, kes on valinud omale õige eriala ja teevad oma tööd südamega.


Mai 2018, sisekliinik; radioloogiakliinik
Tahan tänada gastroenteroloogia osakonda, selle juhatajat dr Riina Salupere, raviarsti dr Aileen Eeki, kõiki teisi arste, radiolooge, logopeedi jne. Samuti sügav ja siiras tänu õdedele, hooldajatele ja põetajatele, kes töötasid asjatundlikult ja hoolivalt. Jõudu ja jaksu kogu kollektiivile.

 

Mai 2018, kõrvakliinik
Oleme väga tänulikud kirurgile dr Maris Suurnale, kes tegi tipptöö sisekõrvaimplantaadi paigaldamiseks ja ka pärast operatsiooni oli kirurg väga abivalmis ja juhendas meid tipptasemel. Oleme uhked, et Eestis on ka kirurge, kes väärivad ülimat tänu ja kiitust super töö eest. Veelkord kiitus Teile ja jõudu, jaksu teistele abivajajatele toeks olla. Samuti tänud dr Katrin Kruustükile ja programmeerija Piret Zimmerile, kes olid toeks ja andsid nõu raskel ajal.


Mai 2018, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik; ühendkantselei
Projektijuht Margarita Milihhina! Tahaksin tänada Teid hea organiseerimistöö eest, et jõudsin kliinikumi arsti vastuvõtule. Eriline tänu just prof Aare Märtsonile. Ta on oma eriala tõeline professionaal! Arvestades minu eriti keerulist juhtumit ja 10. mail tehtud operatsioonijärgset tulemust, siis nüüd on maailmas üks õnnelik inimene rohkem. Margarita, Te olete vastutustundlik ja väga meeldiv inimene suhtlemisel. Kliinikumil on väga vedanud. Soovitan kindlasti ravi kliinikumis oma tutvusringkonnale.


Austusega Jelena P., välispatsient Ukrainast


Mai 2018, südamekliinik
Minu viimasest operatsioonist on möödas kuus kuud ning tervis on aina paremaks muutunud. Seega soovin veel kord tänada raviarst dr Sirje Kõvaskit, kirurge dr Arno Ruusaleppa, dr Jaagup Truusalu ning anestesioloog dr Eve Inti. Lisaks ei saa unustada teisi meeskonnaliikmeid, kes olid väga soojad, armsad, kohusetundlikud ja suure südamega.


Mai 2018, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Sattsuin päevasel ajal jälle EMO-sse südame rütmihäirete tõttu. Olen kahjuks korduvalt viibinud sama probleemiga teie osakonnas ja alati olen tagasi tulnud meeldiva tundega, sest teie personal on nii hooliv. Tänu kõigile ka kõigi minu eelnevate EMO-s viibimiste eest.
Seekord otsustasin teile kirjutada, sest soovin edasi anda oma südamest tulevad tänusõnad personalile, kes viibis sel päeval tööl. Väga lahke kontakt algas juba registratuurist, siis kabinetist, kus tehti esialgsed uuringud, ja edasi osakond, kuhu mind paigutati. Jällegi väga lahke ja hooliv suhtumine patsienti. Eriti meeldivalt üllatas noor arst-resident dr Siiri Ladva. Ta püüdis mind igati aidata. Ta oli väga hea suhtleja, positiivne, soe ja õppimishuviline. Olen kindel, et temast saab suurepärane spetsialist, ta oli seda juba praegu.