Silver Aun 

Alates 1. septembrist on traumatoloogia ja ortopeedia kliiniku arst-õppejõud ortopeedia erialal Silver Aun.

 

Silver Aun iseendast:

Olen nagu tüüpiline Tammsaare stiilis Treffneri poiss: kasvanud maal talus, linna keskkooli läinud ning ülikoolis kõrghariduse omandanud. 1997. aastal tulin Jõgevamaalt Hugo Treffneri gümnaasiumisse õppima ning sealt edasi läksin arstiteaduskonda, mille lõpetasin 2006. aastal.

Residentuuri ajal käisin kliinikumis endoproteesimist õppimas. See, et mulle tehti pakkumine ka siia tööle asuda, on mulle suureks tunnustuseks. Kliinikumis on rikkalik kollektiivsete

teadmiste kogum, samuti head töökaaslased ja mitmekülgsed arenguvõimalused.

Ortopeedias on minu huvialadeks ortopeediline trauma ja artroplastika. Tulevikus tahaksin kindlasti pühenduda ka teadustööle, mis võiks olla seotud nii kliinilise kui ka prekliinilise valdkonnaga, sest laboritöö mulle iseenesest meeldib. Töökoht kliinikumis on mulle nagu kingitus. Ka elukaaslane saab siin jätkata oma neuroloogia residentuuri, kuigi praegu on ta meie kahe pojaga kodune.

 

 

Silveril on kirurgi kätt ja väärt iseloom.


Residentuuri ajal jäi ta heas mõttes silma nii osakonna- kui kliiniku juhatajale. Inimesena on Silver Aun tagasihoidlik ja kollegiaalne, arstina õpihimuline ning kirurgile vajaliku otsustusvõimega. Ta ei häbene ametivendadelt nõu küsida ning erialast kirjandust uurida. Juba esimesel töönädalal pälvis ta patsiendi tänukirja, kus teda kiideti kui tublit noort arsti.

 

Mart Parv

ortopeedia osakonna vanemarst-õppejõud