KontrastReavahe
Teksti suurus
Hoolivus, Uuendusmeelsus, Pädevus ja Usaldusväärsus

Õppetöö

Residendid

Geneetika ja personaalmeditsiini kliinikus on erialast lähtuvalt võimalik teha valiktsüklit kliinilises või laboratoorses osakonnas. Mõlemal juhul saadakse põgus ülevaade ka teise osakonna tööst, kuid põhirõhk on erinev.

  • Laboratoorse geneetika tsükkel keskendub põhiliselt molekulaardiagnostikale ning tsütogeneetikale. Soovi korral on võimalik põgusalt tutvuda ainevahetushaiguste laboriga ning kliinilise osakonna tööga.
  • Kliinilise geneetika tsükli põhirõhk on ambulatoorsel vastuvõtul ja sellega kaasneval. Tsüklit on võimalik teha Tartus ja Tallinnas. Soovi korral on võimalik põgusalt tutvuda kliiniku laborite tööga.

Residendi meelespea:

  • Kui soovid tulla valiktsüklisse meie kliinikusse, alusta planeerimist soovitavalt eelmisel õppeaastal.
  • Edasta oma eelistatud periood ning osakonnavalik (kliinilise tsükli puhul täpsusta ka asukoht TLN/TRT) e-posti aadressile Kulli.Kevvai@kliinikum.ee
  • Umbes nädal enne tsükli algust võta uuesti ühendust. Saad üle täpsustada, kas lepingud ja tööandmed on selleks ajaks korras ning küsida infot tsükli esimese päeva korralduse osas.

Kontakt Külli Kevväi- Kulli.Kevvai@kliinikum.ee.

Tudengid

Kliinilise geneetika alast õppetööd viib läbi TÜ kliinilise meditsiini instituudi geneetika ja personaalmeditsiini kliinik prof Katrin Õunapi juhtimisel.

Vaata ka praktika Kliinikumis

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram