Naistekliinikus algavad ehitustööd

Kolmapäevast, 30. juunist algavad naistekliinikus ehitustööd, mille tõttu muutuvad patsientide liikumisteed ning kliiniku töökorraldus.

Naistekliiniku ehitustööd on seotud Maarjamõisa meditsiinilinnaku III ehitusjärguga. „Naistekliiniku juurdeehitus on M- ja C-korpuse ehitustööde kõrval vajalik meditsiinilinnaku III ehitusjärgu valmimiseks. Seni toimusid tööd juurde ehitatavas osas, ent nüüd on aeg sealmaal, et ehitustööd liiguvad olemasolevasse korpusesse,“ selgitas Tartu Ülikooli Kliinikumi projektijuht Toomas Kivastik. Naistekliiniku juurdeehituse tulemusel paranevad oluliselt päevaravi tingimused patsientidele ning ühtlasi tingimused õppetöö läbiviimiseks ning kliiniku personali olmetingimused.

30. juunist kuni oktoobrikuu alguseni muutuvad patsientide liikumisteed ja kliiniku töökorraldus järgmiselt:

  • naistenõuandla ja sünnituseelse päevaravi patsiendid sisenevad naistekliinikusse läbi L. Puusepa tänava poolse peaukse;
  • sünnitajad ja haiglaravile tulevad patsiendid sisenevad EMO kaudu;
  • günekoloogia osakonna statsionaar asub naistekliiniku III korrusel, sünnituseelne osakond II korrusel; patsientide teekond on märgistatud viitadega. Osakonna ukseni jõudes palume helistada uksekella.

Palume patsientidelt mõistvat suhtumist ning vabandame võimalike ebamugavuste pärast.