SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite vaimse tervise keskus
(Raja 31, Tartu)

Registreerimine lastepsühhiaatri või vaimse tervise õe vastuvõtule: tel 731 9100
Statsionaarse haiglaravi järjekorda registreerimine: tel 7318754
Erakorralist abi vajavate juhtumite korral on võimalik konsulteerida valvearstiga: tel 7318764
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417 (II korrus, A korpus)
Tartu kesklinnast bussid 1 (Raja peatus), 7 (Haigla peatus) ja 18 (Raja peatus ja Haigla peatus).

raja


Lõuna-Eesti Haigla laste ja noorte vaimse tervise kabinet

Kabinet asub Lõuna-Eesti Haiglas (Meegomäe küla, Võru vald 65526 Võru maakond) 4. korrusel, A-korpuses, kabinet 437. Vastuvõtule saab registreerida haigla registratuuri telefonil 786 8569, kodulehel www.leh.ee või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kabinetis töötavad vaimse tervise õde Marianne Kaasik, psühholoogid Merike Kalda ja Mariana Saksniit ning sotsiaaltöötaja Signe Hanni.

louna eesti


Põlva Haigla laste ja noorte vaimse tervise kabinet

Kabinet asub Põlva Haiglas  (Uus 2, Põlva) V korrusel. Kabinettide tööaeg E-R 8.00-16.00. Eelregistreerimine toimub haigla registratuuris 79 99 198, 79 99 199 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Vaimse tervise õdedel on telefoni vastuvõtuaeg hommikuti 8.00-10.00, tel 79 99 183. Kabinetis töötavad vaimse tervise õed Ene Mattus ja Eda Mudalomp (kab 535), psühholoogid Aija Kala, Katrina Danilson, Thea Marran, Kätlin Juurik (kab 511, 517) sotsiaaltöötajad Pilleriin Aalde ja Aivi Rebane (kab 510), arst-konsultant dr. Margit Rikka.

polvahaigla


Valga Haigla laste ja noorte vaimse tervise kabinet

Kabinet asub Valga Haiglas (Peetri 2, Valga) I korrusel. Kabinetti saab pöörduda helistades
tel. 5331 8864. Kabinetis töötavad vaimse tervise õde Ilja Tretjakov, sotsiaaltöötaja Eda Lepik, psühholoog Signe Laipaik, arst-konsultant dr. Maire Reinsalu.

Valga haigla

***

Vaimse tervise kabineti meeskonnad oskavad hinnata kas lapse/nooruki probleem kuulub meditsiini valdkonda või on tegemist hoopis hariduse, lastekaitse, sotsiaaltöö, õiguskaitse valdkonda kuuluva probleemiga. Kui meeskonna hinnangul on tegemist lapse/nooruki vaimse tervise probleemiga, mille lahendamine vajab meditsiinilist sekkumist, siis saavad spetsialistid otsustada sedagi, kui kiiresti ja kuidas abi korraldada. Vaimse tervise kabineti spetsialistide abile saab toetuda ka siis, kui abivajaja on viibinud uuringutel või ravil haiglas ja vajab edasist jälgimist. Selline abi korraldus aitab ära hoida tervisliku seisundi halvenemist ning toetab laste/ noorte ja perede toimetulekut. Kabinettide tööd juhendab ja superviseerib SA Tartu Ülikooli Kliinikumi laste ja noorukite vaimse tervise keskus. 

Projekti informatsioon:
Aneth Tuurmaa
Projektijuht
E-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi laste ja noorukite vaimse tervise keskus