Rinnaga toitmise vestlusringid Autovabaduse puiesteel

Toimumisaeg: 02.08.2023, kell: 11:00-14:00

Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliinik tähistab ülemaailmset rinnaga toitmise nädalat mitmete üritustega. 2. augustil ootame rinnaga toitvaid emasid, nende peresid ja beebiootel naisi Autovabaduse puiesteele, kus meie ämmaemandad – imetamisnõustajad jagavad erinevates vestlusringides infot ja nõu imetamise teemadel.

11.00 Rinnaga toitmise alustamine ja rinnapiima tekke soodustamine. Räägime, kuidas raseduse ajal ennast ette valmistada, mis on imetamisnõustaja teenus, millised on rinnaga toitmise põhialused ja piima tekke soodustamise võimalused.

12.00 Kõige sagedamini imetamisel esinevate murede lahendamise võimalused. Räägime muredest ja probleemidest, mis võivad ette tulla imetamise ajal ning kuidas neid lahendada.

13.00 Vaimne tervis imetamise ajal. Räägime, millised on rinnaga toitmise ajal normaalsed psühholoogilised muutused, enamlevinud komistuskivid, lapsevanemaks olemise raskemast poolest, kuidas ennast või oma partnerit aidata, millal ja kust abi otsida.

Vestlusringe viivad läbi Tartu Ülikooli Kliinikumi ämmaemandad – imetamisnõustajad Jekaterina Kalamees, Karolin Köörna ja Anni Pilvar.
Tulge ja osalege! Vestlusringid on tasuta.