Tartu Ülikooli Kliinikumi 2016. aasta parimad õendus- ja hooldustöötajad

Iga kalendriaasta lõpus valivad kliinikud ja teenistused parimaid õendus- ja hooldustöötajaid. Valimisprotsess on üksuseti veidi erinev, kuid valituks osutuvad töötajad, kes paistavad silma oma professionaalsete oskuste, hea käitumise ja suhtlemisega. Kliinikumi Hea Tava on samuti abiks parima töötaja hindamisel.

 

Androloogiakeskus

 

Kärt Maanas-Luhavee androloogiakeskus, õde

 

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

 

Kädi Kolga

3. intensiivravi osakond, intensiivraviõde

Jekaterina Samorukova

anestesioloogia osakond, anesteesiaõde

Virge Raudmäe

1. intensiivravi osakond, intensiivraviõde

Liisi Põldots

2. intensiivravi osakond, intensiivraviõde

Kärt Hüdsi

lasteintensiivravi osakond, intensiivraviõde

Maarja Maisla

erakorralise meditsiini osakond, õde

Maili Sibul

3.  intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja

Svetlana Borovik

anestesioloogia osakond, põetaja

Liia Laur

1. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja

Lolyta Tilga      

lasteintensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde

Kaisa Schmidt

erakorralise meditsiini osakond, põetaja

Merle Porosk                                               

2. intensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde

 

Hematoloogia-onkoloogia kliinik

 

Helen Oper hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde

Natalja Luppova

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde

Merike Visnapuu kirurgilise onkoloogia osakond, õde

Marina Reshetova

kirurgilise onkoloogia osakond, õde

Ksenia Ots radio- ja onkoteraapia osakond, õde

Liis Randle

radio- ja onkoteraapia osakond, radioloogiatehnik

Marianne Mõistus

kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja

Viive Kokk

hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja

Tiiu Kiismann

radio- ja onkoteraapia osakond, põetaja

 

Kirurgiakliinik

 

Evelin Rõõmberg

lastekirurgia osakond, õde

Anneli Veermäe

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde

Lilian Kähi

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde

Annika Jantra

ambulatoorse kirurgia osakond, õde

Sirle Pung

veresoontekirurgia osakond, õde

Piret Tammela

abdominaalkirurgia osakond, õde

Svetlana Kajalina

lastekirurgia osakond, hooldusõde

Elvi Niukanen

abdominaalkirurgia osakond, põetaja

Anne Altma

üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja

Silvi Tovt

veresoontekirurgia osakond, põetaja

Sirje Rooväli

uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

 

Kopsukliinik

 

Merily Taur

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Kairi Toots

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Andela Kliimar

pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, hooldaja

Marika Jusar

tuberkuloosiosakond, hooldaja

 

Kõrvakliinik

 

Epp Lilles

kõrvakliinik, õde

Agnes Tammemägi

kõrvakliinik, operatsiooniõde

Jelena Remets

kõrvakliinik, hooldaja

 

Lastekliinik

 

Elin Toomik

neonatoloogia osakond, õde

Ly Lutsar

üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde

Viktoria Šatalina

ägedate infektsioonide osakond, õde

Heiske Priivits

üldpediaatria ja neuroloogia osakond, põetaja

Anneli Piir

neonatoloogia osakond, põetaja

 

Nahakliinik

 

Riti Saage

ambulatoorne osakond, õde

 

Naistekliinik

 

Olga Nikulina

naistenõuandla, õde

Enel Ploom

sünnitusosakond, ämmaemand

Ilme Pärn
Ina Ossaar

naistenõuandla, ämmaemand
sünnitusosakond, ämmaemand

Irina Porossova

günekoloogia osakond, hooldaja

Natalja Dulskas
Ülle Zimmermann

naistenõuandla, hooldaja
sünnitusosakond, põetaja

 

Närvikliinik

 

Jelena Gerassimova
Kaja Lestsepp
Nadežda Ardaševa
Lea Erikson

neurokirurgia osakond, õde
neuroloogia osakond, õde
neurokirurgia osakond, põetaja
neuroloogia osakond, põetaja

 

Operatsiooniteenistus

 

Vartui Bagdasarjan

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Karin Lindma

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Olga Gerassimova

operatsiooniosakond, operatsiooniõde

Kadri Härmson

operatsiooniosakond, põetaja

Rasmus Eist

operatsiooniosakond, põetaja

Valentina Lebedeva

sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

 

Patoloogiateenistus

 

Svetlana Elbe

patoloogiaosakond, abiline

 

Psühhiaatriakliinik

 

Galina Treimut

ambulatoorne osakond, õde

Maarjo Rego

laste- ja noorte vaimse tervise keskus, õde

Darja Kuzenkova

akuutosakond, õde

Jevgeni Kremm

akuutosakond, hooldaja

Tatjana Mihhailova

üldpsühhiaatria keskus, hooldaja

Ruth Puksand

laste- ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja

Õilme Parksepp

üldpsühhiaatria keskus, õde

Kärolin Kajalaid

akuutosakond, psühholoog

Eve Tuvi

üldpsühhiaatria keskus, sekretär

Karmen Saul

laste- ja noorte vaimse tervise keskus, sotsiaaltöötaja

 

Radioloogiakliinik

 

Marika Malm

Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Kristjan Noormets

maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Evelin Karu

Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Silvi Schmidt

Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja

 

Sisekliinik

 

Gea Koido

sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde

Marilin Niilus

sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde

Orisja Krepkova

nakkushaiguste osakond, õde

Sirje Kuus

gastroenteroloogia osakond, õde

Viive Kurvits

nefroloogia osakond, õde

Karin Tiik

ambulatoorne osakond, õde

Tamara Grištšenok

endoskoopiakeskus, õde

Inna Tõnissoo

gastroenteroloogia osakond, hooldaja

Karin Baumann

sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, põetaja

Lea Parts

nefroloogia osakond, põetaja

Maie Brenner

nakkushaiguste osakond, põetaja

Lilian Raugmäe

endoskoopiakeskus, põetaja

 

Silmakliinik

 

Reet Valvas

silmakliinik, õde

Reelika Ljubajev

silmakliinik, õde

Anu Oha

silmakliinik, õde

Merlin Maa

silmakliinik, hooldaja

Tatjana Gromova

silmakliinik, hooldaja

 

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

 

Eiko Roosimaa

statsionaarse õendusabi osakond, õde

Riina Kutsar

statsionaarse  õendusabi osakond, õde

Maie Sepa ambulatoorse taastusravi osakond, õde
Kristina Majuri töötervishoiu osakond, õde
Eeva Hirv statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Anneli Liivapuu statsionaarse õendusabi osakond, põetaja

Veera Olefirenko

statsionaarse õendusabi osakond, põetaja

 

Stomatoloogiakliinik

 

Kase Jana

lastestomatoloogia osakond, hambaarsti assistent

Anu Ploom

suukirurgia osakond, õde

Lea Pihla

suu- ja hambahaiguste osakond,  õde

Tiina Kedder

hambaproteesikeskus, hambaarsti assistent

 

Südamekliinik

 

Kristi Lutsar

kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde

Tiiu Roosimaa

kardiokirurgia osakond, õde

Kaisa Valk

kardioloogia osakond, õde

Svetlana Kovalenko

rütmihäirete osakond, õde

Siiri Krill

erakorralise kardioloogia osakond, intensiivravihooldaja

Vaike Šuman

kardioloogia osakond, põetaja

Ülle Riener

erakorralise kardioloogia osakond, õde

Deevi-Johanna Voki

erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde

Urve Lanno

ambulatoorne osakond, õde

Kätlin Paabo

kliinilise füsioloogia osakond, õde

Irena Küts

kardiokirurgia osakond, hooldaja

Tatjana Killak

kardiokirurgia osakond, intensiivravipõetaja

 

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

 

Jana Torga

ortopeedia osakond, õde

Tatjana Jefremova

traumatoloogia osakond, õde

Natalja Suits

ortopeedia osakond, põetaja

Maike Kink

traumatoloogia osakond, hooldaja

Anneli Truupõld

ambulatoorne osakond, õde

 

Verekeskus

 

Natalja Seljagina

vere konservatsiooni ja separeerimise osakond, õde

 

Ühendlabor

 

Sofia Aasmäe

kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant

Maie Kopp

kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant

Helle Pärnamaa immuunanalüüsi osakond, laborant

Signe Tepper

mikrobioloogia osakond, laborant

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=