Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa 1a, Tartu 50406) kuulutab välja konkursi närvikliiniku neurokirurgia osakonna neurokirurgia eriala arst-õppejõu täistööajaga (1.0 koormusega) ametikoha täitmiseks alates 1.septembrist 2018.

Konkursist osavõtuks saatke palun 27.augustiks 2018 vormikohased avaldus ja elulookirjeldus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Teave konkursi kohta personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arendilt (tel 5331 8173).

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa 1a, Tartu 50406) kuulutab välja konkursid anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku 2.intensiivravi osakonna anestesioloogia eriala arst-õppejõu täistööajaga (1.0 koormusega) ja osatööajaga (0.5 koormusega) ametikohtade täitmiseks alates 1.septembrist 2018.

Konkursist osavõtuks saatke palun 24.augustiks 2018 vormikohased avaldus ja elulookirjeldus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Teave konkursi kohta personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arendilt (tel 5331 8173).

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa 1a, Tartu 50406) kuulutab välja konkursi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku anestesioloogia osakonna anestesioloogia eriala arst-õppejõu osatööajaga (0.25 koormusega) ametikoha täitmiseks alates 1.septembrist 2018.

Konkursist osavõtuks saatke palun 23.augustiks 2018 vormikohased avaldus ja elulookirjeldus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Teave konkursi kohta personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arendilt (tel 5331 8173).

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa 1a, Tartu 50406) kuulutab välja konkursi sisekliiniku gastroenteroloogia osakonna infektsioonhaiguste eriala arst-õppejõu täistööajaga (1.0 koormusega) ametikoha täitmiseks alates 10.septembrist 2018.

Konkursist osavõtuks saatke palun 20.augustiks 2018 vormikohased avaldus ja elulookirjeldus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Teave konkursi kohta personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arendilt (tel 5331 8173).

Seoses juhatuse liikmete volituste lõppemisega 30. septembril 2018. a. kuulutab SA Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu välja konkursi nelja juhatuse liikme leidmiseks.

 

Kõik juhatuse liikmeteks kandideerijad peavad vastama Kliinikumi põhikirjas juhatuse liikmetele esitatud nõuetele, olema innovatsioonimeelsed, hea suhtlemisoskusega ja meeskonnatööle orienteeritud ning omama väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning head inglise keele oskust kõnes.

 

JUHATUSE LIIGE - RAVIJUHT

Ravijuhi vastutusvaldkonnaks on integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö ning tervishoiu edendamine.

Ravijuhiks kandideerijal peab olema akadeemiline meditsiiniline kõrgharidus (omandatud arstikutse) ning doktorikraad; avaliku esinemise oskus; vähemalt 10-aastane erialase töö kogemus ja vähemalt 3-aastane juhtimiskogemus tervishoiuasutuses; rahvusvahelisel tasemel teadus- ja arendustöö kogemus.

 

JUHATUSE LIIGE - FINANTSJUHT

Finantsjuhi vastutusvaldkonnaks on eelarveprotsess ning raamatupidamisarvestus ja 

–aruandlus.
Finantsjuhiks kandideerijal peab olema erialane kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase); vähemalt 3-aastane valdkonnas tegutsemise ning juhtimiskogemus suurorganisatsioonis, soovitavalt tervishoiusüsteemis või -asutuses.

 

JUHATUSE LIIGE - HALDUSJUHT

Haldusjuhi vastutusvaldkonnaks on kogu kliinikumi taristu haldamine ja parendamine ning hanketegevus.
Haldusjuhiks kandideerijal peab olema kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase); vähemalt 3-aastane valdkonnas tegutsemise ning juhtimiskogemus suurorganisatsioonis.

 

JUHATUSE LIIGE - INFOTEHNOLOOGIAJUHT 

Infotehnoloogiajuhi vastutusvaldkonnaks on kliinikumi ja temaga seotud asutuste tegevust ja eesmärke toetava info- ja kommunikatsioonitehnoloogia strateegia väljatöötamine ja elluviimine.
Infotehnoloogiajuhiks kandideerijal peab olema erialane kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase); vähemalt 3-aastane erialase töö ning suurprojektide juhtimise kogemus tervishoiusüsteemis.

 

Konkursil osalemiseks tuleb kandideerijatel esitada:

  • avaldus nõukogu esimehele, milles kandidaat selgitab oma motivatsiooni nimetatud ametikohale asumiseks ning esitab soovitud ametitasu;
  • elulookirjeldus;
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad;
  • visioon „Kliinikumi väljakutsed ja võimalused tipptasemel integreeritud ravi-, õppe- ja teadustööd tegeva tervishoiuasutusena järgneva viie aasta jooksul“ (kuni 4 lk).

 

Kandideerimisdokumendid juhatuse liikmete konkursil osalemiseks esitatakse hiljemalt 21. augustil 2018. a kell 12.00 digitaalselt allkirjastatuna nõukogu esimehele e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Kandideerida soovijatele jagab informatsiooni konkursi kohta kliinikumi personaliteenistuse direktor Siiri Toomiste (tel: 5331 8170, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

 Meditsiinilinnak Lastefond  MediHUB  alt=  liinikumi spetsialistid nõustavad Moldova haiglat