Konkursid

Tartu Ülikooli Kliinikumi närvikliiniku neuroloogia osakond ootab oma meeskonnaga liituma osatööajaga (0.5 koormusega) kliinilist psühholoogi.

 

Elulookirjeldus kliinilise psühholoogi konkursil osalemiseks saatke palun aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kandideerida soovijatele jagab informatsiooni konkursi kohta neuroloogia osakonna vanemarst-õppejõud Aive Liigant (tel 731 8510, 5331 8510, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa 1a, Tartu 50406) kuulutab välja konkursi hematoloogia-onkoloogia kliiniku radio- ja onkoteraapia osakonna onkoloogia eriala arst-õppejõu täistööajaga (1.0 koormusega) ametikoha täitmiseks alates 1. jaanuarist 2020.

Vajadusel tööülesannete täitmine Kliinikumi tütar- ja/või koostööhaiglates.

Kandideerimiseks palume saata vormikohased avaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 25. novembriks 2019 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kandideerida soovijatele jagab informatsiooni konkursi kohta personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arend (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.tel 5331 8173, 731 8173).

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum (L.Puusepa 1a, Tartu 50406) kuulutab välja konkursid naistekliiniku naistenõuandla arst-õppejõu järgnevate ametikohtade täitmiseks alates 1. jaanuarist 2020:

osatööajaga (0.5 koormusega) sünnitusabi ja günekoloogia eriala arst-õppejõud;

osatööajaga (0.5 koormusega) sünnitusabi ja günekoloogia eriala arst-õppejõud.

 

Vajadusel tööülesannete täitmine Kliinikumi tütar- ja/või koostööhaiglates.

Kandideerimiseks palume saata vormikohased avaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 21. novembriks 2019 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kandideerimise kohta jagab informatsiooni personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arend (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 731 8173, 5331 8173).

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa 1a, Tartu 50406) kuulutab välja konkursi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku täistööajaga (1.0 koormusega) ülemõe ametikoha täitmiseks alates 1. jaanuarist 2020.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

 • magistrikraad (omandatud või omandamisel)
 • juhtimiskogemus õendustöö valdkonnas
 • anestesioloogia, intensiivravi ja/või erakorralise meditsiini alase õendus-hooldustöö tundmine
 • teadmised tervishoiu statistikast, ökonoomikast ja juhtimispsühholoogiast
 • algatus-, analüüsi- ja prognoosivõime
 • koostöö-, otsustus- ja vastutusvõime
 • inglise keele oskus
 • lojaalsus, pingetaluvus, täpsus, korrektsus.

Kandideerimiseks palume saata vormikohased avaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 20. novembriks 2019 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kandideerimise kohta jagab informatsiooni personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arend (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5331 8173, 731 8173).

Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku statsionaarse taastusravi osakond otsib oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) arsti asendusametikohale.

Kandideerima ootame taastusarste või siseprofiiliga arst, sh perearsti ettevalmistusega.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsemat teavet jagab vanemarst-õppejõud Aet Lukmann (tel 5331 8970, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku statsionaarse taastusravi osakond ootab oma meeskonnaga liituma täistööajaga (1.0 koormusega) tegevusterapeuti (töötamine graafiku alusel).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi sporsimeditsiini ja taastusravi kliiniku statsionaarse taastusravi osakond ootab oma meeskonnaga liituma täistööajaga (1.0 koormusega) kahte füsioterapeuti (töötamine graafiku alusel).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Tartu Ülikooli Kliinikumi verekeskus otsib 2019. novembrist oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) doonorluse osakonna juhatajat.

Kandidaadil eeldame:

 • kõrgharidust meditsiini valdkonnas
 • pingetaluvust
 • väga head suhtlemis- ja eneseväljendamisoskust
 • soovituslikult inglise ja vene keele oskust (suhtlustasand).

Kandidaadile pakume:

 • väljaõpet kohapeal
 • huvitavat tööd kiiresti arenevas suures organisatsioonis
 • lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsem teave verekeskuse direktor Helve Königi aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tartu Ülikooli Kliinikum kuulutab välja konkursi majandusteenistuse turva- ja logistikaosakonna täistööajaga (1.0 koormusega) turbehaldusspetsialisti ametikoha täitmiseks.

Peamisteks tööülesanneteks on tuleohutuse, sisevalve, turvalisuse, riigikaitseülesannete, hädaolukorra ja elutähtsa teenuse toimepidevuse koordineerimine ja korraldamine Kliinikumis ning evakuatsiooniskeemide ja operatiivkaartide koostamine.

Nõudmised kandidaadile:

 • kõrgharidus või rakenduslik kõrgharidus
 • analüüsioskus, riskianalüüside koostamise kogemus
 • organiseerimis-, suhtlemis- ja koostööoskus
 • õigusregulatsioonide tundmine hädaolukorra, tuleohutuse, turvalisuse, riigikaitseülesannete valdkonnas.

Kasuks tuleb:

 • töökogemus tervishoiu valdkonnas või selle hea tundmine
 • turvajuht 5 kutsetunnistuse olemasolu
 • AutoCAD tarkvara kasutamise oskus.

Kandidaadile pakume:

 • huvitavat ja mitmekülgset tööd suures organisatsioonis
 • eneseteostusvõimalust ja erialast koolitust
 • lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus ja kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 19.novembriks 2019 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kandideerimise kohta jagab informatsiooni personaliteenistuse osakonnajuhataja Kersti Arend (tel 731 8173).

Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku töötervishoiu osakond otsib 2019. novembrist oma meeskonda arsti täistööajaga (1.0 koormusega) või osatööaegadega (0.5 ja 0.5 koormusega) asendusametikohale, kelle peamiseks töökohustuseks on töötervishoiu alase teenuse osutamine.

Tööaeg E-R kell 8-16. Töökoht asub N. Lunini 6 hoones.

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsem teave töötervishoiu osakonna administratiivkohustusega arst-õppejõud Kersti Parilt (tel 731 9176, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=