Otsime hoolduspersonali

Tartu Ülikooli Kliinikumi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku 1.intensiivravi osakond vajab oma meeskonda täistööajaga (1.0 koormusega) intensiivravipõetajat (valvetes töötamine).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täiendavat infot jagab osakonna vanemõde Kaire Tsäro (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 731 8417, 5331 8417).

Tartu Ülikooli Kliinikumi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku 3.intensiivravi osakond otsib oma meeskonda(täis- või osalise tööajaga) intensiivravipõetajat (valvetes töötamine).

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus ja/ või täiendavad küsimused aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.või helistage telefonil 5331 8966.

 

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=