Sünnituse eduka kulgemise eelduseks on sünnitaja ja ämmaemanda vaheline koostöö. Paljud sünnitajad eelistavad olla kogu sünnituse jooksul ühe ja sama ämmaemanda hoole all. Kahjuks ei ole aga sünnituse kestvust arvestades see alati võimalik. Samuti tuleb silmas pidada, et ämmaemand peab sageli samal ajal abistama mitut sünnitat ja sünnitaja soov saada rohkem hoolitsust võib seepärast jääda täitmata.

Sünnitajate soovidele vastu tulles pakub Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliinik tasulist individuaalse ämmaemandateenust sünnitusel. See tähendab, et Teid teenindav ämmaemand on muudest kohustustest vaba ja tegeleb ainuüksi Teiega sünnitama saabumisest kuni sünnituse lõpuni.

 

Teenuse tingimused:

  • Teenuse maksumus on 380.00 €.
  • teenuse maksumus on ühesugune, sõltumata sünnituse kestusest või lõpust (normaalne sünnitus, keisrilõige vm);
  • teenuse osutamine algab seda osutava ämmaemanda esimest kontaktist sünnitajaga kuni sünnituse lõpuni, s.o 2 tundi pärast sünnitust;
  • tasulise raviteenuse arve esitatakse Teile sünnitusjärgses osakonnas esimesel tööpäeval pärast sünnitust;
  • teenuse eest saab tasuda nõuandla registratuuris;
  • Naistekliinik jätab endale õiguse tasulise individuaalse ämmaemanda teenusest loobuda, kui töökorraldus seda ei võimalda.

Individuaalset ämmaemandateenust soovides võtke ühendust sünnitusosakonna vanemämmaemanda Sirje Kõvermäega äripäeviti tel 731 9926 kell 09.00-15.00, soovitavalt 2 kuud enne sünnituse tähtaega.

 Meditsiinilinnak Lastefond  MediHUB  alt=  liinikumi spetsialistid nõustavad Moldova haiglat