Jaanuar 2016, kirurgiakliinik, abdominaalkirurgia osakond
Palun avaldada südamlikud tänud mind opereerinud dr Toomas Tikule ja tema meeskonnale, dr Simo Saarniidule, tema meeskonnale ja raviarst Karmo Talile, kes minu tervise edasise parendamise kavandas. Suured tänud abdominaalkirurgia statsionaari kogu perele!

 

Jaanuar 2016, stomatoloogiakliinik, näo- ja lõualuudekirurgia osakond
Näo- ja lõualuudekirurgia osakonna töötajatele on mul ainult kiidu- ja tänusõnu. Kõik, kellega meil kokkupuudet oli, olid väga sõbralikud ja vastutulelikud.

 

Jaanuar 2016, sisekliinik, reumatoloogia-sisehaiguste osakond
Avaldame kiitust õdedele ja hooldajatele hea ja hoolitseva suhtumise eest. Kiitus ja jätkugu jõudu edaspidiseks!

 

Jaanuar 2016, kirurgiakliinik
Suur tänu dr Toomas Ellerveele ja kõigile osakonna töötajatele, kes minu eest hoolitsesid ja mind terveks ravisid. Soovin teile edaspidiseks samasugust entusiasmi ja hoolitsust haigete ravimisel!

 

Jaanuar 2016, kõrvakliinik
Soovin kogu südamest kiita õde nimega Svetlana Karalene. Nii hoolsat, avatud, toetavat ja mõistvat õde ei ole ma patsiendina veel kohanud. Sellel õel on eriline oskus muuta ka kõige ebameeldivamad protseduurid patsiendi jaoks meeldivaks. Professionaal suure algustähega ja südamega töö juures. Selline töötaja teeb au kogu kliinikumile! Kiidusõnad on loomulikult ära teeninud ka samast kabinetist dr Reet Tikk, kes on omakorda arst suure algustähega!

 

Detsember 2015, naistekliinik
Oleme väga tänulikud dr Ülle Kadastikule ja dr Pille Soplepmannile suhtumise ja hea töö eest. Täname kogu personali, kes muutsid siin viibimise väga meeldivaks!

 

Detsember 2015, psühhiaatriakliinik
Dr Anu Järv, soovin teid isiklikult tänada selle suurepärase koostöö eest, te teete oma tööd südamega ja teiega oli väga tore vestelda. Aitäh teile, te olete tõesti suurepärane arst!

 

Detsember 2015, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Tänan südamest dr Arno Uppinit ja kogu osakonna õdesid, hooldajaid ning teisi, kes hoolitsesid minu eest enne ja pärast operatsiooni ja operatsiooni ajal. Te olete kõik nii toredad, lahked ja sõbralikud. Sügav kummardus Teile!

 

Detsember 2015, sisekliinik
Suured tänud sisekliiniku gastroenteroloogia osakonna väga professionaalsele ja sõbralikule personalile! Eriti südamlik tänu minu raviarst dr Lenna Ördile!

 

Detsember 2015, sisekliinik
Ma tahan avaldada sügavat tänu ja tunnustust dr Katrin Ulstile tema erilise hoolivuse, järjekindluse ja professionaalse tegevuse eest.

 

Detsember 2015, südamekliinik
Suurimad tänud raviarst dr Urmas Murule inimliku mõistmise, arusaamise, otsekohesuse ja ravi tulemuse eest.

 

Detsember 2016, ortopeedia osakond
Kogu palat nr. 1 soovib tänada õde Diana Virumäge meeldiva käitumise eest patsientidega. Vastas murelike patsientide küsimustele ja andis informatsiooni mida vajasime.

 

Detsember 2015, silmakliinik
Avaldan tänu dr Mikk Pauklinile ja tema operatsioonitiimile.

 

Detsember 2015, ortopeedia osakond
Tahan südamest tänada traumatoloogia- ortopeedia kliiniku juhatajat dr Aare Märtsonit, kes süstis minusse usku, rõõmu edasiminekuks, kes oskab haiget inimest ära kuulata – annab jõudu!

 

Detsember 2015, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Tänan südamest dr Maie Ojamaad ja füsioterapeuti Livian Laaneotsa. Olete väga abivalmid, lahked, just selliseid me vajame.

 

Detsember 2015, närvikliinik
Minu tunnustus dr Jaan Eelmäele, dr Epp Heinolale väga hea töö eest, mis armastuse ja hoolega tehtud. Samuti kõigile osakonna teenistujatele soe kallistus hoolitsuse ja tähelepanu eest. Koju lähen väga heade mõtete ja tunnetega ja tunduvalt parema tervisega.

 

Detsember 2015, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Suured tänud dr Arno Uppinile minu tervise kordaseadmise eest! Tänu füsio-Margitile!

 

Detsember 2015, ortopeedia osakond
Ortopeedia osakonnas on tehtud 3 oppi. Tänan südamest kirurg Alo Rulli, kes raske operatsiooni ette võttus. Suur tänu dr Mart Parvele, narkoosiarstile, dr Anneli Rinnele ja kõikidele, kes minuga tegelesid. Südamlikud tänud opi- ja palatiõdedele, kes pühendumusega oma tööd tegid. Õdedel oli alati aega. Inimlikkus pole kuhugi kadunud. Tahan tänada, pean kiitma hooldaja Laila Piiritsit. Tõeline kullateraga hooldaja. Väga hästi suhtus ka sidumisõde Ingrid – kohendas patja,silitas pead.

 

Detsember 2015, kirurgiakliinik, veresoontekirurgia osakond
Suur tänu kogu osakonna kollektiivile tähelepanelikkuse, hoolitsuse, kõrge professionaalsuse ja taktitundelisuse eest.

 

Detsember 2015, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Suured tänud dr Kaarma-Tõnnele, kes suunas „skorpioni" basseini võimlema ja instruktor Janale tervistavate harjutuste kasutamisel.

 

Detsember 2015, südamekliinik, kardiokirurgia osakond
Saabusin plaanilisele operatsioonile teadmata, mis mind ees ootab. Minu positiivseks üllatuseks tegeleti minu persooniga läbimõeldult ja professionaalselt. Julgustati ja rahustati ning detailselt ja arusaadavalt selgitati eesootava opi ja järgnevat ravikulgu kui ka kaasnevaid riske. Olen äärmiselt rahul kardioloogilise kirurgia töökollektiiviga (puhastusteenistus, õed, arstid jne). Välja tooks läbimõeldud töökorralduse. Isiklikud tänud dr Priit Tammjärvele ja dr Raili Ermelile. Sõnatuks võttis intensiivravi meeskond (õed). Supertöö ja pühendumus. Hindan selle aja jooksul tehtud tööd väga kõrgelt!