Oktoober, nahahaiguste kliinik 

Dr Alina Lepasaare oskusliku juhtimisega ja õdede ravitööga valud lakkasid, haavad peaaegu paranesid. Suur tänu raviarstile, õdedele ja põetajatele eduka ravi eest!

 

Oktoober, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik, toitlustusteenistus 

Viibisin teie hoole all 12 päeva, mil sain näha ja tunda teie tööka kollektiivi tähelepanuväärset abi ja hoolitsust. Tänan südamest oma raviarsti dr Jana Intšitet, kõiki õdesid ja hooldajaid, kes teevad oma tööd ennastsalgavalt. Tänan kokkasid maitsvate toitude eest. Kõik on siin oma ala meistrid!

 

Oktoober, hematoloogia-onkoloogia kliinik, stomatoloogia kliinik 

Saabusin perearsti suunamisega dr Heigo Reima vastuvõtule, kus selgus kiiresti, et tegelikult on mul teine diagnoos. Minu palve peale otsis dr Reima õige arsti kontakti ning saatis mind peale konsulteerimist kohe dr Oksana Ivaski juurde. Dr Ivask tegeles minuga koheselt ning ma sain abi väga kiirelt. Suur tänu nii hoolivatele doktoritele!

 

Oktoober, närvikliinik 

10 aastat olen elanud valudes ja siia tulles lootsin, et lähen ilma valudeta koju. Nii see juhtuski! Suur tänu dr Simmo Savisaarele ja tema meeskonnale. Te olete super-arstid ja väärite iga patsiendi austust. Ma tänan ka õdesid ja kogu personali, kes minu eest hoolitsesid. Eriline tänu läheb füsioterapeut Hanna Utsarile, kes pani minu liigese taas tööle. Tänan teid kõiki hea hoolitsuse eest!

 

Oktoober, nahahaiguste kliinik 

Avaldan tänu oma raviarstile dr Ene Pärnale, õdedele ja põetajatele – kogu personalile, kes mind ravis. Haiglas viibimise ajal paranes minu tervis tunduvalt. Lisaks erilised tänud õde Kristyna Harkmannile.

 

Oktoober, hematoloogia-onkoloogia kliinik, radio- ja onkoteraapia osakond, majandusteenistus

Juhtus see, et tulin haiglasse keemiaravi saama, aga sattusin toateenindusega hotelli. Olen meeldivalt üllatunud arsti dr Andrus Mägi, õdede, koristaja ja söögitädi suhtlemisoskusest, sõbralikkusest ja inimlikkusest. Olen tervele meeskonnale väga tänulik! Edu edaspidiseks ja kõike paremat kogu meeskonnale!

 

Oktoober, kõrvakliinik

Dr Priit Kasenõmm, dr Maris Suurna, dr Stephanie Akermann, dr Katrin Kruustük, programmeerija Piret Zimmer jt – tänan teid mulle osutatud ravi ja hoolitsuse eest minu kuulmise parandamisel, sisekõrva implantaadi paigaldamisel ja seadistamisel ning viimati põsekoopa kirurgia eest! Soovin teile kõigile jätkuvat edu ja kordaminekuid!

 

Oktoober, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik 

Soovin tänada südamest füsioterapeut Evelin Avi. Olen küllaltki raske ja paljude haigustega inimene. Nii südamlikku ja töökat inimest olen harva kohanud. Sain temalt palju abi ning olen südamest tänulik. Soovin talle palju jõudu ja tahtmist paljudeks, aastateks!

 

Oktoober, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik  

Tänan väga dr Eiki Straussi operatsiooni eest. Tänan ka väga toredat teenindavat kollektiivi.

 

Oktoober 2017, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik, erakorralise meditsiini osakond

Avaldan kiitust ja tänu noorele arstile dr Kaarel Kõivomägile ja tema abilisele. Nad olid väga lahked ja aitasid mind väga palju.

 

Oktoober, naistekliinik 

Suur tänu kogu osakonna personalile peenetundelise ja heatahtliku suhtumise eest. Eriline tänu dr Pille Soplepmannile.

 

September, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik, operatsiooniteenistus

Sooviksin avaldada tänu ja kiitust: anestesioloogia osakonnas dr Eva Lehepuu, anesteesiaõde Ljudmila Russakova ja Moonika Prokofjeva, põetaja Iraida Prokofjeva ning operatsiooniteenistuses õde Saima Tark, Sirlei Šimko ja põetaja Tiina Põder.

 

September, lastekliinik

Soovime avaldada kiitust dr Jaanika Ilissonile! Nii tore, sõbralik ja soe arst. Kuulab lapse haigusega seonduvat ja koos leitakse lahendus ravi osas. Paremat laste reumatoloogi meie pere soovitada ei oskaks. Dr Ilisson on parim! Aitäh! Tänu Teile on meie laps tervem ja saab elada täisväärtuslikku elu.