Mai 2018, naistekliinik
Kiidaksime oma südaööst kella üheni kestnud sünnitusel meid vastu võtnud ämmaemandat Karilin Nemsitsveridzet ja üliõpilast Diana-Lisanne Käppa ja ka kõiki teisi meie sünnitusel abistanud arste ja ämmaemandaid (ja kogu tolle vahetuse naiskonda), kes muutsid meie välksünnituse võimalikult meeldivaks ja kelle professionaalne käitumine aitas vältida komplikatsioonide teket.


Mai 2018, psühhiaatriakliinik
Tänan dr Anu Järve ja üldpsühhiaatria keskuse personali. Olete toredad ja toetavad inimesed, kes on valinud omale õige eriala ja teevad oma tööd südamega.


Mai 2018, sisekliinik; radioloogiakliinik
Tahan tänada gastroenteroloogia osakonda, selle juhatajat dr Riina Salupere, raviarsti dr Aileen Eeki, kõiki teisi arste, radiolooge, logopeedi jne. Samuti sügav ja siiras tänu õdedele, hooldajatele ja põetajatele, kes töötasid asjatundlikult ja hoolivalt. Jõudu ja jaksu kogu kollektiivile.

 

Mai 2018, kõrvakliinik
Oleme väga tänulikud kirurgile dr Maris Suurnale, kes tegi tipptöö sisekõrvaimplantaadi paigaldamiseks ja ka pärast operatsiooni oli kirurg väga abivalmis ja juhendas meid tipptasemel. Oleme uhked, et Eestis on ka kirurge, kes väärivad ülimat tänu ja kiitust super töö eest. Veelkord kiitus Teile ja jõudu, jaksu teistele abivajajatele toeks olla. Samuti tänud dr Katrin Kruustükile ja programmeerija Piret Zimmerile, kes olid toeks ja andsid nõu raskel ajal.


Mai 2018, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik; ühendkantselei
Projektijuht Margarita Milihhina! Tahaksin tänada Teid hea organiseerimistöö eest, et jõudsin kliinikumi arsti vastuvõtule. Eriline tänu just prof Aare Märtsonile. Ta on oma eriala tõeline professionaal! Arvestades minu eriti keerulist juhtumit ja 10. mail tehtud operatsioonijärgset tulemust, siis nüüd on maailmas üks õnnelik inimene rohkem. Margarita, Te olete vastutustundlik ja väga meeldiv inimene suhtlemisel. Kliinikumil on väga vedanud. Soovitan kindlasti ravi kliinikumis oma tutvusringkonnale.


Austusega Jelena P., välispatsient Ukrainast


Mai 2018, südamekliinik
Minu viimasest operatsioonist on möödas kuus kuud ning tervis on aina paremaks muutunud. Seega soovin veel kord tänada raviarst dr Sirje Kõvaskit, kirurge dr Arno Ruusaleppa, dr Jaagup Truusalu ning anestesioloog dr Eve Inti. Lisaks ei saa unustada teisi meeskonnaliikmeid, kes olid väga soojad, armsad, kohusetundlikud ja suure südamega.


Mai 2018, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Sattsuin päevasel ajal jälle EMO-sse südame rütmihäirete tõttu. Olen kahjuks korduvalt viibinud sama probleemiga teie osakonnas ja alati olen tagasi tulnud meeldiva tundega, sest teie personal on nii hooliv. Tänu kõigile ka kõigi minu eelnevate EMO-s viibimiste eest.
Seekord otsustasin teile kirjutada, sest soovin edasi anda oma südamest tulevad tänusõnad personalile, kes viibis sel päeval tööl. Väga lahke kontakt algas juba registratuurist, siis kabinetist, kus tehti esialgsed uuringud, ja edasi osakond, kuhu mind paigutati. Jällegi väga lahke ja hooliv suhtumine patsienti. Eriti meeldivalt üllatas noor arst-resident dr Siiri Ladva. Ta püüdis mind igati aidata. Ta oli väga hea suhtleja, positiivne, soe ja õppimishuviline. Olen kindel, et temast saab suurepärane spetsialist, ta oli seda juba praegu.