November 2018, lastekliinik
Soovime väga tänada heatahtlikku dr Doris Marki, lastekliiniku EMO ning ägedate infektsioonide osakonna meeldivat personali meie lastele osutatud kiire abi, sõbraliku hoole ja ravi eest! Edu ja jõudu Teile igasse päeva!

 

November 2018, psühhiaatriakliinik
Olin unehäiretega ravil juba teist korda. Esimesel korral katkestasin ise, sest arvasin, et olengi jälle terve. Kordusravi võtsin väga tõsiselt ja tahan öelda, et õde Ketlin Veeväli tegi minuga imet. Nii kannatlikku, kaasaelavat ja toredat inimest kohtab elus harva. Saan juba pikemat aega uinuda ilma unerohuta.

 

November 2018, anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Stomatoloogia kliiniku hambaravi meeskond soovib südamest tänada anesteesia meeskonda hea koostöö eest 13.11.2018 4. operatsioonitoas. Anesteesia poolel toimetasid dr Mare Kubjas ja arst-resident Eliis Otter. Raskete patsientide puhul parandab hea meekonnatöö, abivalmidus ja kaasamõtlemine oluliselt osutatava teenuse kvaliteeti.

 

November 2018, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Tänan kogu südamest kõiki hematolooge, kes korraldasid minu ravi. Eriti tahaksin tänada järjekindlat, asjatundlikku dr Marge Rahu raviplaani koostamise eest koos teiste arstidega ja ravi alustamist ning selle ravi kindlameelset plaanilist jätkamist dr Olga Rätsepa poolt.

 

November 2018, kirurgiakliinik
Tahan avaldada suurt tänu dr Mart Ellerile positiivse suhtumise, kõrgelt professionaalse lähenemise ja edukalt läbi viidud operatsiooni eest! Soovin suurt edu Teie vastutusrikkas töös!

November 2018, radioloogiakliinik/südamekliinik
Tänuavaldus dr Toomas Hermlinile, raviarst dr Priit Tammjärvele, intensiivravi personalile ning järelravi osakonna kollektiivile! Südamlikud ja siirad tänud abi ja hoolitsuse eest. Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

 

November 2018, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Soovin südamest tänada kogu personali õendusosakonnas, kes tegelevad minu emaga. Soovin avaldada tänu inimliku suhtumise eest osakonnajuhataja Angelika Lallile, dr Airi Kasemägile, sotsiaaltöötaja Johanna Hollole, kes teevad oma tööd südamlikult ja mõistvalt. Tänan väga õde Ene Kokki ja teisi õdesid õendustoimingute professionaalse ja hooliva läbiviimise eest. Kiidan teid kõiki abivalmiduse ja südamega tehtud töö eest. Sügav kummardus!

 

November 2018, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik/toitlustusteenistus
Minu suurim tänu prof Aare Märtsonile ja tema meeskonnale eduka operatsiooni läbiviimise eest! Samuti tänud kogu ortopeedia osakonnale - õed, hooldajad, füsioterapeudid jt - igati professionaalse ja meeldiva teeninduse eest. Tänu teile paranen jõudsasti nüüd juba kodus. Tänud ka toitlustusteenistusele maitsva koduse toidu eest!

 

November 2018, analüüsi-kvaliteediteenistus
Tahan tänada klienditeenindaja Helje Ehrlichi meeldiva ja sõbraliku teeninduse eest kõrvakliinikus.


November 2018, kirurgiakliinik/operatsiooniteenistus
Ma olen väga tänulik dr Taavi Põdramäele, kes on minu raviarst ja kes mind opereeris. Niisamuti tänan kõiki uroloogia ja neerusiirdamise osakonna töötajaid ning ka opibloki personali. Puutusin kunagi Maarjamõisa haiglaga kokku nõukogude ajal ja kontrast on väga suur – arenguhüpe on olnud meeletu. Jõudu kõigile!


November 2018, hematoloogia - onkoloogia kliinik/toitlustusteenistus
Väga meeldiv kogemus haiglas viibimisest. Tänu dr Mari Punabile ja kogu osakonna personalile – väga hea hoolitsus. Toitlustus superhea. Tänu kokkadele!

November 2018, naistekliinik/anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Sooviksin tänada kogu teie kollektiivi suurepärase töö eest! Olen ise Tallinna inimene, kuid seal mul arstidega ei vedanud nii hästi. Seega otsustasin, et kui ma pean tegema kunstviljastamise, siis ainult Tartus. Soovitati mulle dr Aire Sekavinit, keda ma kiidan taevani! Ta oli nii sõbralik, kaasaelav ja suurepärase mäluga.
25. rasedusnädalal pidin kutsuma kiirabi kõrge palaviku tõttu. Hakkasin kõige rohkem suhtlema suurepärase spetsialistiga, dr Anne Rohtmetsaga. Jälle tahan kiita kogu sünnituseelset osakonda, kus olid väga sõbralikud ämmaemandad, fantastiline arst ja abivalmis hooldusteenuste personal. Ämmaemand kontrollis mind iga kord, kui ma esitasin oma mured ja ettepanekud. Hoolduspersonal oli samuti kiire ja täpne, kui oli midagi vaja tuua. Eriti suure tänu tahan aga öelda dr Anne Rohtmetsale.
Haiglas viibimise ajal jagas personal infot ja hoolitses minu ja lapse eest ööpäevaringselt. Sünnituse ajal kohtusin ämmaemand Enel Ploomiga. Temaga koos oli mul sünnituse ajal turvaline tunne. See, kuidas ta rääkis rahuliku häälega ja kordas sada korda, et ta on minu lähedal. Tegi kõik, mis oli vaja, ei rääkinud liiga palju, aga samas andis väga asjalikku nõu, mida ja millal tuleb teha. Fantastiline inimene, ausõna!
Nüüd suhtlen pidevalt lasteintensiivravi osakonnaga, kus minu laps on. Seal saan igal ajal arstidega rääkida ja saan neilt arusaadavalt kõige olulisemat infot. Kogu Tartus viibimise ajal on tunne nagu oleksin erakliinikus, kuigi palatid on patsiente täis ja tööd kõigil üle piiri. Suured tänud, et te olemas olete! Mul on hea meel, et ma sattusin Tartu haiglasse ja sain ravi kõrgel tasemel!