Tänuavaldusi
Jaanuar 2019, kirurgiakliinik; anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Soovin tänada oma arste dr Jaanus Suumanni, dr Simo Saarniitu, anestesioloogi, osakonna õdesid ja kõiki teisi osavõtliku ja tähelepaneliku suhtumise eest. Tundsin end nagu kuninga kass.

 

Jaanuar 2019, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Dr Egon Puuorg tegi siiski riskantse otsuse ja alustas operatsiooni. Kõik läks hästi. Suur ja südamlik tänu talle selle eest! Tehke kõik, et selline tohter ikka meid, eestimaalasi, abistama jääks. Dr Julia Villemson võttis minu ravimist väga tõsiselt ja läbimõeldult. Suur-suur tänu temalegi väga õnnestunud raviplaani koostamise ja heade tulemuste eest. Peaaegu uskumatu sai teoks, kõnnin jälle omil jalul. Ta on väga inimsõbralik ja soe suhtleja. Ei saa kuidagi mööda minna ka mind ravinud õdedest ja füsioterapeutidest. Kõik nad olid väga südamlikud ja oskuslikud abistajad, oma ala spetsialistid.

 

Jaanuar 2019, majandusteenistus
Unustasin oma rahakoti ja märkmiku dokumentide ja rahaga riidehoidu. Raja 31 riidehoidja Merike Stabrovski helistas mulle ja tagastas kõik unustatu. Tänan teda suure aususe ja kiire reageerimise eest.

 

Jaanuar 2019, sisekliinik
Täname südamest kõiki, kes töötavad selles osakonnas: arste, medõdesid, sanitare ja hooldajaid. Erilise tänuavalduse soovime edastada väga heale arstile, dr Marko Malvikule, kelle professionaalsed töövõtted on toonud tema patsiendile väga raske tervisliku seisundi korral meeletult suurt abi, kergendust ja leevendust. Arsti suhtumine oma patsientidesse on alati olnud väga soe, hooliv ja inimlik. Tartu Ülikooli Kliinikum on saanud oma meeskonda tõeliselt pädeva ja oma ala parima spetsialist dr Marko Malviku näol. Täname teid kõiki ja soovime edu teie raskes ja vastutusrikkas töös!

 

Jaanuar 2019, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Olen väga tänulik dr Evelyn Eelmale operatsiooni eest ja kogu osakonna med-personalile, kes on hoolitsevad, sõbralikud ja täpsed. Kuigi olin väga mures oma tervise pärast, tundsin nii head suhtumist, et mured vähenesid. Palju jõudu teile kõigile selle raske töö tegemisel! Jäägu naeratus ikka teie näole, siis suudavad ka haiged naeratada.

 

Jaanuar 2019, kõrvakliinik
Tahan kiita kogu kõrvakliiniku meeskonda, kes tegutsevad mandlite lõikamise ja sellest taastumisega. Vastuvõtus oli väga meeldiv sekretär Marge Haav. Kõik minuga tegelenud inimesed olid väga sõbralikud, hoolivad, hea huumorimeelega ning väga osavad. Kogu minu haiglas viibimine oli väga positiivne kogemus. Suured tänud!


Jaanuar 2019, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Edastan tänuavalduse koduõde Stella Geringile tõhusate näpunäidete eest, mille kasutamisel 90-aastase lamaja isiku jalg paranes. Soovitused, kuidas kodus toimida, olid tõesti efektiivsed ja nüüd on probleemne koht paranenud. Jätkan sarnaste probleemide ennetamiseks samas vaimus!

Jaanuar 2019, silmakliinik
Tahame tänada dr Reet Kuiva, medõdesid ja teenindavat personali. Nad on nii sõbralikud, toredad ja asjalikud. Saime kaasa ainult positiivseid emotsioone.

Jaanuar 2019, naistekliinik, lastekliinik
Aitäh minule osutatud sünnitusabi eest ämmaemand Evelin Grossile ja temaga koos valves olnud põetajatele! Aitäh sünnitusjärgse ja neonatoloogia osakonna personalile hoole, abi, ravi ja sõbraliku suhtumise eest!

 

Jaanuar 2019, südamekliinik
Soovin südamest avaldada tänu ja lugupidamist kardioloogia osakonna personalile. Aitäh dr Leili Kütile ja tema meeskonnale professionaalse abi eest.

 

Jaanuar 2019, lastekliinik
Viimase 6–7 kuu jooksul on meie pere palju kokku puutunud lastekliiniku töötajatega. On rõõm, et meie tütrele sai osaks nii palju positiivset suhtumist ja tundsime, et temast ja tema arengust tõepoolest hoolitakse. Suur aitäh väga positiivsele ja rahulikule taastusraviarstile dr Tiina Lindile toetavate sõnade ja põhjalikkuse eest. Soovime kiita rõõmsameelset füsioterapeut Merlin Burovi, kes lähtus tundides alati lapsest, andis soovitusi ning tekitas tunde, et oleme tagasi oodatud ka siis, kui laps ei olnud väga koostööaldis. Suured tänusõnad ka basseinitunni juhendajale füsioterapeut Piret Suurele, kes laskis igaühel toimetada omas tempos ja andis häid nõuandeid ujuma õppimises osas. Head meelt valmistas ka abivalmis taastusravi keskuse sekretär Aile Luts, kes alati lahkelt tundide aegu klapitas ja sättis. Oleme väga tänulikud ning soovime lastekliiniku perele palju toredaid hetki alanud aastal!

 

Jaanuar 2019, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Diagnoosiga tõmmati siis mind elutee kiirteerallilt raja kõrvale, kindlasti selleks, et ma saaksin mulle kingitud elule tagasi vaadata, sellest õppida, järeldusi teha, paremaks inimeseks saada ja see elukestev õppetund on olnud imeline. Tõtt öelda oli suur ime, et dr Olav Tammik võttis üldse mind erakorraliselt kiirkorras opereerida ja selle eest võlgnen ma talle oma jäägitu tänu nüüd ja edaspidi. See omakorda viis mind aga selleni, et mul õnnestus Tartus keset kevadet tervelt kuu aega saada maailma parimat hoolitsust kirurgilise onkoloogia intensiivis, kus töötavad ebamaiselt tublid inimesed ja mulle jääb selgusetuks, kust need inimesed selle elu- ja töörõõmu ammutavad. See energia, mida nad patsientidele kiirgavad, on ausõna tervendav. Salasõna on muidugi huumor, mis selle asjaga seal kaasas käis ja tervenemisele kõvasti kaasa aitas! Ehk siis mind koheldi kui 6. korruse printsessi herneteral, minu isiklikuks poputajaks sai kuldsete kätega põetaja Tiina Nilp ja tookord aitasid mind füsioterapeut Margit Rechlini usinad õpilased. Tahan aga öelda erilised tänud õde Merike Visnapuule, kuna tema sai ikka näha minu diagnoosiga kaasnenud sügava depressiooni kõige rängemat poolt ja suutis äärmiselt armsalt sellega toime tulla. Merike on imeline inimene. Soovin tänusõnad edastada dr Andrus Mägile, tänu kellele sain ma Tartus esmaklassilist keemiaravi poole aasta vältel, mis ilmselgelt mõjus mulle väga hästi. Paraku on selle diagnoosiga ikkagi niimoodi, et eelmise aasta lõpus sain teada, et ega midagi, tuleb taas ennast ilmutada oma Tartu vaimust kirurgile dr Olav Tammikule. Mulle tehti kolmas väga edukas operatsioon dr Olav Tammiku ja dr Margus Kivisilla poolt. Suur, suur tänu teile! Soovin siinkohal teha tänuavalduse kõikidele, kes minuga toimetasid, alates operatsioonile saabumise päevast kuni lahkumiseni. Tänud armas sekretär Kaia Tohu, kogu paberimajanduse eest, mis sa minu heaks toimetanud oled. Seda on olnud palju! Siiras tänu dr Jaan Soplepmannile, kes võttis vaevaks uurida, mis sai edasi minu antud analüüsidest ja suunas edasi mind geneetikute juurde. Soovin julgust ning jätkuvat sära silmadesse armsale abiõele Jan-Kristjan Madissonile, kes on väga tore ja teadmishimuline noor inimene! Tänu õde Aljona Komissarovale ja suur tänu õele Andrei Vavilovile, kelle huumorisoon ja professionaalsus on kadestamisväärt. Armas õde Raissa Andrejeva õpetas mind kuu ajaga tõeliseks stoomihoolduse profiks. Aitäh Sulle, Rajake!