Veebruar 2019, nahahaiguste kliinik
Kohe saabumise päeval alustati uuringutega ja hakati tegelema raviga. Täna, kui lahkun ravilt, saan öelda ainult positiivset. Sain kvaliteetset ravi, asjatundlikku kohtlemist personali poolt. Suur tänu kõigile arstidele, õdedele ja teenindavale personalile.

 

Veebruar 2019, närvikliinik
Soovin avaldada tänu dr Artjom Duganile ja dr Tõnu Rätsepale hoole ja armastusega tehtud töö eest ja suured tänud õde Kristiina Seerole kes kuulab patsiente ja mõistab olla empaatiline. Aitäh!

 

Veebruar 2019, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Tänan dr Jana Intšitet, treenerit füsioterapeut Kerli Kostinit ja kogu teenindavat personali. Suur tänu!

 

Veebruar 2019, stomatoloogia kliinik
Soovin avaldada tänu oma suurepärasele arstile, dr Oksana Ivaskile, väga hooliva suhtumise eest. Tahaksin tänada ka sekretär Kaia Tohu väga meeldiva ja rahuliku suhtumise eest.

 

Veebruar 2019, kirurgiakliinik/toitlustusteenistus
Suur, suur tänu väga meeldivale personalile empaatia ja südamega tehtud töö eest! Teie juures oli oma ebameeldiva hädaga julge ja turvaline olla. Ei ole iialgi oma pika haiglas viibimise staažiga saanud nii head toitu. Kiitused kööki! Elagu ja olgu terve tõeline päikesekiirest dr Margot Peetsalu ja kogu osakonna personal. Aitäh!

 

Veebruar 2019, sisekliinik
Suur aitäh kõigile teile, kes te siin teete patsientide elu lillepeoks! Hooliv sõna, rahustav sõna, jagatud elutarkus, rahulikult kuulav kõrv – kõik need asjad, mis maandavad patsiendi ärevuse nende mitte just kõige meeldivamate protseduuride juures. Dr Karin Kull on parim arst, keda tean. Aitäh!

 

Veebruar 2019, lastekliinik
Tahan tänada 11. veebruari õhtul/öösel lastekliiniku EMO-s töötanud valvearsti, kes oli väga sõbralik, seletas kannatlikult ja toetas segaduses lapsevanemat hea nõuga.

 

Veebruar 2019, hematoloogia-onkoloogia kliinik
Tänan osakonna töötajaid professionaalse töö ja sõbraliku toetuse eest. Erilised tänud dr Jaak Lehtsaarele ja hooldaja Kristi Tilgale.

 

Veebruar 2019, naistekliinik
Tahan tänada ämmaemandat Tiiu Saaroja. Ta oli minu juures sünnituse ajal ning ühel haiglas oldud päeval õnnestus olla tema vahetuse patsient. Väga abivalmis, sõbralik ja südamega tööd tegev ämmaemand. Ta keskendus alati minu probleemile või küsimustele ning abistas nii nagu sai.

 

Veebruar 2019, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Sooviksin tänada 4. veebruaril tööl olnud päevastatsionaari töötajaid, kes on äärmiselt sõbralikud ja hoolivad. Samuti sooviksin tänada dr Alo Rulli, kes teostas lõikuse. Suured-suured tänud!

 

Veebruar 2019, kõrvakliinik/patsiendi info- ja tugikeskus
Projektijuht Margarita Milihhina, aitäh veelkord, et tegite meiega koostööd ravi organiseerimisel ja väga operatiivselt vastasite kõigile meie küsimustele. Oleme teile väga tänulikud! Lahkusime kliinikust väga heas hingelises seisundis, väga heade operatsioonitulemustega ja kindlasti soovitame edaspidi teie kliinikut kui kõrgetasemelist meditsiiniteenuste osutajat. Kogu kliiniku personal oli tasemel, kõike selgitati, näidati, isegi kui ei osatud vene keelt, püüti igati aidata. Suhtumine patsientidesse oli suurepärane, kõik töötajad oskasid lastega suhelda, leidsid õige lähenemisviisi ja laps tundis end täiesti turvaliselt. Eriti tahaks ära märkida operatsiooni läbi viinud arsti dr Vahur Ristioja, kes kinkis lapsele võimaluse hingata uutmoodi. Hiljem tuli ta lapse juurde ja tundis huvi väikese patsiendi tervise vastu, andis vajalikke nõuandeid. Kõigile palju tänu meie perekonna poolt!