lk2 Marianne LeotootsOlen sündinud ja kasvanud Põlvamaal, osa sellest ajast elanud ka Tartumaal. Huvi meditsiini vastu tekkis mul juba lapsepõlves, mil minu lemmikud olid igasugused haiglaseriaalid ning kiirabi, politsei ja päästeameti tegevust kajastavad saated. Kiiret tegutsemist nõudvad olukorrad, oskus inimesi aidata ja elusid päästa paelus mind väga. Gümnaasiumis tekkis suur soov ja unistus saada arstiks, kuid pärast Põlva Ühisgümnaasiumi lõpetamist 2014. aastal asusin õppima hoopis Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe erialale.


Mul on hea meel, et nüüd saangi kõige sellega tegeleda, millest juba lapsena unistanud olen. Veebruaris 2018 asusin tööle erakorralise meditsiini osakonnas ning hiljuti alustasin tööd ka kiirabis. Olen tehtud valikutega väga rahul ning tunnen, et olen õiges kohas. Töötan selle nimel, et saada veelgi paremaks meeskonnaliikmeks ja oma eriala spetsialistiks.


Vabal ajal meeldib mulle tegeleda spordiga ning veeta aega oma lähedaste ja sõpradega. Suurimaks kireks on jooksmine, millega loodan rahvaspordiüritustel kunagi Eestis heale tasemele jõuda. Aeg-ajalt panustan vabatahtlikuna kogukonna turvalisusesse ka abipolitseinikuna. Tulevikus soovin minna kindlasti edasi õppima, mida täpsemalt, on veel lahtine.

 

Eve Sarja, erakorralise meditsiini osakonna vanemõde: Marianne on EMO-s tööl olnud lühikest aega. Ta on õpihimuline, väga kohusetundlik, omandanud head teadmised õe tööks. Oma olemuselt on Marianne rõõmsameelne, kollegiaalne, hea suhtleja. Meil on hea meel, et Marianne valikuks on erakorralise meditsiini osakond.