Ülari Alavali 

Alates 1. veebruarist on kliinikumi tehnikateenistuse tehnosüsteemide osakonna juhataja Ülari Alaväli.

 

Ülari Alaväli iseendast:

Olen lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli põllumajanduse mehhaniseerimise eriala. Tehnikahuvi on mul olnud lapsest saati ning peamehhaanikust isa kõrval sai kõike uuritud ja uudistatud. Peale ülikooli töötasin mitmetes firmades torutööde projektijuhina.

2006. aastal asusin kliinikumi tööle hooldeinsenerina.

Eeskätt huvitabki mind rohkem tehnosüsteemide hooldusvaldkond, sest projektist näpuga järge ajada ja ehitada on palju lihtsam, kui olemasolevaid süsteeme hallata.Tehnosüsteemide osakonnas töötab hetkel nelikümmend inimest. Nendest neliteist tegelevad transporditööga ning ülejäänud kakskümmend neli teevad kõiki töid, mis puudutavad vee-, kütte-, kanalisatsiooni-, elektri-, jahutus-, ventilatsiooni- ja nõrkvoolusüsteeme. Töökollektiiv on sõbralik ja olen oma meeskonnaga väga rahul. Vajadusel peame suutma üksteist asendada ning avariide likvideerimisel peab olema kiire, sest taganemisruumi ei ole. Siinkohal tahaks tänada ka meditsiinitöötajaid, kes on alati mõistvad ja koostöövalmid. Mulle meeldib harrastussport, aga kuna lapsed on veel väikesed, siis on kogu minu vaba aeg enamasti nende päralt.

 

Ülari on teotahteline ja ettevõtlik


Ülari Alaväli on hästi energiline ja algatusvõimeline. Uue maja planeerimisel on aktiivsust ka väga tarvis, sest tehnosüsteemide valdkond muutub üha keerulisemaks ning see töö nõuab teotahtelist ja tarmukat inimest. Tema töökogemus ja õpihimu on suur ning uues ametis on ta kiirelt kohanenud ja saab kõigega hästi hakkama.

 

Tõnu Kirsberg

tehnikateenistuse direktor