Info

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik osutab teenust L. Puusepa 8 G2 korpus, Naistenõuandla perekeskus  L.Puusepa 6  ja Tartu Tervisekeskuses Mõisavahe 34b
Ambulatoorsed vastuvõtud toimuvad aadressitel L. Puusepa 8 G2 korpus, L.Puusepa 6 1 korrusel ja Mõisavahe 34b (Tartu Tervisekeskus).

Sünnitama tulija on oodatud sisenema aadressil L. Puusepa 8 erakorralise meditsiini osakonna uksest!

Prof Helle Karro
kliiniku juhataja
731 9903, 5331 9903
helle.karro@kliinikum.ee

Aivar Ehrenberg
direktor
731 9901, 5331 9901
aivar.ehrenberg@kliinikum.ee

Pille Teesalu
ülemämmaemand
731 9929, 5331 9929
pille.teesalu@kliinikum.ee

Eve Annov
sekretär
731 9902
eve.annov@kliinikum.ee

Naistenõuandla ja perekeskus

Pille Vaas
Naistenõuandla ja perekeskuse juhataja
731 9990
pille.vaas@kliinikum.ee

Kersti Maala
Vanemämmaemand
731 9991
 kersti.maala@kliinikum.ee

Sünnitusosakond

Fred Kirss
Osakonna juhataja
7319920
fred.kirss@kliinikum.ee

Aira Aleksejeva
Vanemämmaemand
731 9943
 aira.aleksejeva@kliinikum.ee

Sirje Kõvermägi
Vanemämmaemand
731 9926
sirje.kovermagi@kliinikum.ee

Ene Massakas
Sekretär
731 9905  
ene.massakas@kliinikum.ee

Günekoloogia osakond

Ülle Kadastik
Osakonna juhataja
731 9952; 731 9999  
ylle.kadastik@kliinikum.ee

Ingrid Tideman
Vanemõde
731 9951
ingrid.tideman@kliinikum.ee

Tiiu Laurits
Sekretär
731 9953; 731 9964
tiiu.laurits@kliinikum.ee

Seksuaaltervise keskus

Seksuaaltervise keskus asub Tartus Vaksali 17, 3. korrusel. Info ja registreerumine 7442 086

Kadri Sikk
Seksuaaltervise keskuse juhataja
Kadri.sikk@kliinikum.ee