Kuidas teha valikuid?

  • Kui ootad perre oma esimest last, siis soovitame valida paketi “Lapseootaja ettevalmistuskursus”, milles käsitleme lapseootusaja olulisi teemasid alustades rasedusega kohanemisest kuni sünnitusjärgse aja ning vastsündinu hoolduse ja toitmise soovitusteni. Kursuse lõpetamise järgselt oled teadlik, kus ja kuidas Sa eelistaksid sünnitada, teades samas, et positiivne sünnituskogemus ei ole alati seotud sünnituse kuluga. Tunned end kindlalt teades, et Sul on kogu vajalik teave teadlike valikute tegemiseks. Oled varustatud praktilise teabe, soovituste ja näpunäidetega, mis kõik toetavad Sinu kohanemist ja toimetulekut uute olukordadega. Tunned end oma lapse eest hoolitsemisel rahulikult ja kindlalt, omades suurepäraseid teadmisi imetamise kohta ja olles teadlik vastsündinu füsioloogilistest ja käitumuslikest eripäradest ja hooldusvõtetest.
  • Kui oled korduvsünnitaja ning soovid saada lisainformatsiooni rasedusaegsest toitumisest, eluviisidest ja intiimhügieenist, siis soovitame paketti „Lapseootus“.
  • Kui tunned, et soovid eelkõige keskenduda sünnitusega seotud teemadele, siis soovitame valida paketi “Sinu lapse sünd“.
  • Sünnitusjärgset taastumist ja kohanemist uue rolliga käsitleb põhjalikumalt pakett „Uus algus ja ema kohanemine”.
  • Vastsündinu hoolduse ja eripärade tundmiseks ning praktiliste hooldusvõtete saamiseks soovitame valida paketi “Sinu laps ja tema vajadused”.
  • Vastsündinu toitmise ja imetamisega seotud süvendatud teadmiste, juhendamise ja soovituste saamiseks soovitame valida paketi “Vastsündinu toit ja toitmine”.

Mured ja küsimused:

Kõik perekooli loenguid puudutavad küsimused on oodatud: elery.teesalu@kliinikum.ee
Vastame imetamise, vastsündinu hoolduse, sünnituse, rasedusaegsete vaevuste jt. loengu teemadega haakuvatele küsimustele interneti teel 1-4 tööpäeva jooksul.